4 priežastys, kodėl avilys yra revoliucinis Bitcoin piniginis | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

4 priežastys, kodėl avilys yra revoliucinis Bitcoin piniginis

4 priežastys, kodėl avilys yra revoliucinis Bitcoin piniginis

Konkursas vis nuožmi ant Bitcoinwallet mūšio su sėkmingų pretendentai dabar iš visų spektro pusėse - ypač, nes "Apple" go-priekį Bitcoin piniginės iOS. Dabar, mes turime daug galimybių saugoti Bitcoin ant beveik bet koks prietaisas, kitas logiškas žingsnis yra išsiaiškinti, kuris iš jų yra geriausias.

Aš anksčiau peržiūrėjo avilio Bitcoin walletand davė jai labai teigiamą vertinimą. Tačiau, kad peržiūra buvo tik "Android" programos, ir keletas updateshave įvyko nuo tada Avilys žemės - svarbiausias buvo interneto piniginėje, kuri veikia HTML5 ir yra suderinama su visomis šiuolaikinėmis interneto naršyklių ir net mobiliųjų įrenginių spaudai.

Šis gabalas bus aptartos keturios skirtingos funkcijų, kad avilį potencialiai revoliucinis Bitcoin Piniginės. Tiesa, du iš šių funkcijų yra tik iš dalies sukonkretinti, paskutinis iš jų yra tik pasiūlymas, o ne visos funkcijos yra prieinamos visoms prietaisų dabar. Bet kartu, avilio funkcionalumo visuma sudaro didelę šuolis į priekį, kas Bitcoin piniginės sugeba.

1. Naujoviškus saugumo sprendimus

Avilys internetinio applicationsports supaprastintą HTML5 sąsaja ir HD piniginę. Šiuo atveju, "HD nestovi už" aukštos raiškos ", bet veikiau" hierarchinė deterministinis "- techninio terminas, nurodantis, kad piniginės gebėjimą atkurti save tik su 12-teksto slaptafraze.

Iš esmės tai reiškia, kad piniginė niekada reikia paremti, nes vartotojui reikia prisiminti, arba užsirašykite tam tikrą kombinaciją tariant tik. Su šia vieną 12-teksto slaptafraze, jų avilys interneto piniginė gali būti pasiekiami iš bet kurio kompiuterio ar HTML5 palaikančiu įrenginiu su interneto ryšiu.

Ši saugumo tipas reiškia, kad vartotojas yra visiškai kontroliuoti savo Bitcoin. Privačios raktai nėra saugomi centralizuotai serveryje, ir ten nereikia pasitikėti "Gmail" ar Dropbox su atsarginės kopijos failą. Slaptažodinė yra amžinai ant blockchain, ir visada prieinama su HD slaptafraze.

Tai gana nauja papildymas Bitcoin protokolą - dubliuotas BIP32 - ir buvo įgyvendinta tik su keliais piniginės klientams, pavyzdžiui, ELECTRUM. Bet funkcija yra labai sveikintinas Be avilys ir bus supaprastinti saugumą atsitiktinis Bitcoin vartotojams.

2. Keli Cryptocurrency Pagalba

Avilys anketa Web App "taip pat pradėjo su unikaliu funkcijų dėl Bitcoin piniginę - Parama skirtingų cryptocurrencies, visų saugomi toje pačioje piniginėje. Dabar yra tik parama Bitcoin ir Litecoin, tačiau kūrėjai ieško pridėti kaip daug cryptocurrencies kaip įmanoma. Jie gali net sukurti atskira APIthat gali susieti su beveik bet blockchain ir užklausos jį kaip duomenų bazę.

Ne tik kūrėjai norite įtraukti kitą populiarų altcoinssuch kaip Blackcoin, bet taip pat pagal užsakymą turtą, kurį sukūrė Šifravimo 2.0 platformas, pavyzdžiui, Counterpartyand Ethereum. Įsivaizduokite, kad galėtų ieškoti decentralizuotas įmonės atsargas, tiesiai iš avilio Bitcoin piniginę.

Toks Omni-piniginė būtų tikrai naujoviška, nes dabar yra labai ribotas galimybes saugoti kelis monetas. Vienas gali arba atsisiųsti ir įdiegti Kiekviena moneta yra Qt darbastalio klientas - nepatogu ir dažnai daug išteklių - arba tiesiog laikyti monetas centralizuotai prekybos svetainėje kaip Cryptsy ar Mintpal.

Atsižvelgdama saugų būdą saugoti įvairių tipų monetų vienoje vietoje būtų rimta palaima cryptocurrency bendruomenei. Tai taptų tradicinis "Qt piniginės pasenęs nieko, bet visa blockchain saugojimo, kasybos ir kaldinti. Taip pat pašalinti prarasti pinigus įsilaužimo išpuolių centralizuotų mainų riziką.

3. Įmontuojamas App Store "

Avilys yra pirmasis Bitcoin Wallet turėti gimtoji integruoti trečiųjų šalių programas, tokių kaip Bitstamp prekybos svetainę ar minų lauką lošimo žaidimas. Aš raved apie šią funkciją Peržiūrėdama avilį, o aš vis dar tikiu, kad tai vienas iš super funkcijų bet piniginėje dabar.

"App Store" vis dar apribotas iki apps sauja šioje vietoje, ir nė vienas iš jų yra ypač revoliucinis. Bet tai pasikeis, kai programa įgauna daugiau populiarumo, o kūrėjai pradėti perkėlimą savo interneto paslaugas ant avilio platforma gauti prieigą prie šios demografinės.

Kai galimybių, kad aš galiu įsivaizduoti, yra pilnos lošimo programas su grioveliais, Blackjack ir Texas Hold'em (plombomis su klubai, anyone?); privatumo stiprikliai, pvz CoinJoin ir DarkWallet; ir decentralizuotos prekyviečių, pavyzdžiui, OpenBazaar. Su skaitmenine valiuta ir plačios atviros programų platforma, dangus tikrai riba.

Avilio kūrėjai pateikti naudingą vadovas apie GitHubfor kuriant vietines programas, kurios yra iš esmės tik ryšuliai CSS, HTML ar Javascript kodą, kad paleisti viduje lango per avilio. Kaip vadovas sako: "Galite naudoti daugiau funkcijų norite tikėtis standartinio šiuolaikinės interneto naršyklės".

4. Funkcija Remiantis minios finansavimas labai (siūloma)

Prieš šiek tiek daugiau nei dvi savaites, vienas avilys kūrėjas paskelbtas GitHub prašymą didinti moneyfor tikslinę parengti konkrečius avilys funkcijų idėją. Tai leistų donorus esmės balsuoti dėl ko jie nori kūrėjams bus dirbti, ir tiesiogiai remia konkrečių papildymų į avilį funkcionalumą.

Ar šis minios finansavimu vizija Pažįstamų? Tai turėtų, nes ji labai panaši į Mike Hearn anketa Lighthouse- kuri, kai išleido, leis žmonėms tiesiai finansuoti konkrečius atnaujinimus į Bitcoin pagrindinę protokolas, kad jie nori Hearn dirbti. Tai iš minios finansavimu modelis, kuris turėtų pagerinti dažnai namas santykius, kad kūrėjai su savo vartotojais.

Mike Hearn chimed ant avilio anketa masinio finansavimo paštu, paaiškinti, kaip jo Švyturys projektas veikia ir ar ji būtų suderinama su avilys vizija finansavimo piniginės atnaujinimus. Hearn sudaryta su ilgą komentarą, paaiškinanti būtinų veiksmų, kad būtų reikalingi integruoti Švyturys į avilį.

Tačiau Hearn pažymi, kad "Švyturys yra ne atviro kodo dar, kad pirmiau planas nėra vykdytinas, kol jis yra." Taip yra todėl, Hearn nori padaryti tiek daug pinigų, kaip įmanoma išjungti Švyturys Prieš atidarydami jį į pasaulį. Todėl gali būti, o prieš avilys turi prieigą prie to konkretaus masinio finansavimo būdo.

Atsižvelgiant Bitcoin Piniginės į kitą lygį

Tai buvo tik dabartinių ir būsimų avilys funkcijų, kurios sugautos mano akis neseniai sauja - peržiūrintys avilio anketa GitHub profilis derlingumą net daugiau siūlomus funkcijas, kurios gali gauti įgyvendinti ateityje.

Tai jaudinantis amžius, kai mes galime žiūrėti realiu laiku, kaip kūrėjai išrasti naujų būdų, kaip mums naudoti mūsų pinigus, ir net galima tiesiogiai bendrauti ir siūlyti patobulinimus. Tokia pažanga nutiks dar sparčiai, kaip laikas progresuoja ir konkurencija gauna kietesni.

Rezultatas bus visiškai pritaikoma smartfon apps, kad tai neįtikėtinai paprasta ir patogu siųsti ir manipuliuoti viena pinigus, jokiu būdu įsivaizduoti. Tai puiki ateitis iš tiesų, ir avilys padeda nutiesti kelią.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Keturi faktai apie Bitcoin pinigines, kurias turite žinoti

Post Altcoin

Reddcoin žemos kainos paaiškinimas ir skaidrumo kvietimas

Post Altcoin

Nepatvirtintas Bitcoin sandoris? Štai kaip sutrumpinti Bitcoins Transaction Time

Post Altcoin

Kaip pirkti NEO 3 paprastais etapais: pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Tiesa anoniminė kriptografinė valiuta

Post Altcoin

Coin Brief naujausi atnaujinimai ir netrukus bus įgyvendintos funkcijos

Post Altcoin

Kaip nusipirkti Dogecoin su Paypal ar kredito kortele. Greitai

Post Altcoin

Parduokite litekoinus su Paypal už pinigus JAV doleriais arba EUR

Post Altcoin

6 geriausios Bitcoin kasybos programinė įranga

Post Altcoin

Kas yra Dogecoin, Labdaros moneta?

Post Altcoin

Paprastas būdas padidinti Bitcoino saugumą

Post Altcoin

Dark piniginės Alpha 7 išleidimas