Bytekoinas (BCN) dabar yra ginkluotas multisig | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Bytekoinas (BCN) dabar yra ginkluotas multisig

Bytekoinas (BCN) dabar yra ginkluotas multisig

Su naujausio atnaujinimo, ilgai lauktas kelių parašas funkcija tapo prieinama Bytecoinusers.

Kas yra Multisig ir kaip Bytecoin naudojant jį?

Multisignatureis specialaus tipo produkcijos paskirties adresą į sandorį. Paprastai kiekvienas išėjimas yra siunčiamas į vieną viešąjį raktą, kuris priklauso vienam asmeniui, tačiau daugialypės parašai leidžia sukurti "virtualų adresą" tokiu būdu, kad daugelis žmonių gali arba turėtų bendradarbiauti, atleiskite pinigus, susijusios su šiuo adresu.

Techniškai, galite nurodyti ne vieną viešąjį raktą, kaip sandorio gavėjui, tačiau keletas tie (N). Be to jums priminti, kaip daug parašų (su šiais klavišais), turėtų būti pridėtas, norint sukelti šių lėšų (M) spaudai. Tokios schemos gali būti vadinamas "M N adresų". Žinoma, tik vienas parašas gali būti gaminami pagal kiekvieno rakto, ty visi parašai turi būti gaminami pagal skirtingus raktus.

MULTI-parašai funkcija Bytecoin (BCN) gali būti naudingas daugeliu atžvilgių. Priklausomai nuo pradinės raktų paskirstymo ir tikslios vertės M ir N, mes galime gauti daug scenarijus. Pavyzdžiui, 2 iš 3 adresą yra esminė aptarnavimo tarnyba. Alisa (A) ketina pirkti ką nors iš Bob (B) ir jie sutinka ant kreipdamasi į arbitrą Carol (C). Alisa siunčia sandorį iki 2 iš 3 adresas su visų trijų klavišų (A, B, C), kaip ir gavėjams. Kai ji gauna savo pirkinį nuo Bob, jie abu pasirašyti kitą sandorį pervesti pinigus tiesiai į Bobo asmeninio rakto. Jei Alisa atsisako pasirašyti, Bobas klausia Carol daryti: ir vėl du iš jų gali išleisti lėšas. Galiausiai, jei nepavyko pristatyti nuo Bob, Alisa gali kreiptis į Carol ir jų du parašai grįžti Alisos pinigus atgal.

Kaip Bytecoin naudojimasis Multisig Naudinga, ne tik paprastas Sąlyginio?

Įsivaizduokite, jūs tiesiog investavo tam tikrą pinigų sumą bendrovė valdo Alisa ir Bobas. Jei įmonė naudoja paprastą piniginę saugoti lėšas, kas turėtų valdyti raktus? Kas atsitiks, jei Alisa ar Bobas dingsta? Kaip jūs gaunate prieigą prie savo investicijų tada? "Multi-parašas adresai, dizainas, leis saugiai atskirą prieigą. Nors tradiciniai adresai galima pervesti lėšas pateikiant vieną "įrodymą", sudarytą iš viešojo rakto ir privataus parašu; kelių parašas sąskaitos reikia vieno įrodymo kiekvienam reikalingą parašą. "Multi-parašas sąskaitos reikalauja M N parašų, o tai reiškia, galite nustatyti sąskaitą iki reikalauja 2 iš 2 parašų, 2 iš 3 parašus, 3 iš 3, ir taip toliau.

Bytecoin anketa Multisig gali būti naudojami sudėtingesni problemos

Nepaisant paprastumo schemos, mes galime statyti sudėtingesnius protokolus darant prielaidą, kad kiekvienas žmogus gali turėti daug raktų. Pavyzdžiui, yra Valdyba (10 nariai) ir vyriausiasis režisierius. Kiekvienas eilinis narys turi savo vieną klavišą ir vyriausiasis režisierius turi 5 mygtukus. 11 15 adresas leidžia jiems valdyti lėšas taip, kad jie gali būti išleista tik su aukštaisiais patvirtinimo. Kita vertus, jis negali padaryti dėl jo paties: iš narių (6 arba daugiau) dauguma reikalinga siekiant vykdyti naują sandorį.

Schema gali būti patobulintas įdiegiant dvejetainių operacijų vykdytojai arba, o ne. Derinant ją su paskirties raktus, galite siųsti pinigus su leidimu, pavyzdžiui, "lėšos gali būti išleistas (Alice) OR (Bob ir (Carol ar Dave) kartu)". Iš tiesų bet logiška išraiška gali būti pastatyta iš šio dvejetainis pagrindu.

Bytecoin ateitis

Multi-parašai yra kitas didelis žingsnis priimant Bytecoin (BCN) puikus finansinę priemonę. Nuo Bytecoin yra atviro kodo, tai leidžia paslaugų kūrėjams dirbti ant protokolo, todėl orientuotą plėtros bendruomenę. Pagrindiniai kūrėjai neseniai patobulinimų API, todėl kiekvienas padaryti pakeitimus savo nuožiūra. Su savo starto 2012 m moneta padarė didelę pažangą, o likusi viena iš labiausiai stabilios cryptocurrencies, patiria nuolatinį augimą visoje Bendrijoje, ir išlaikė labai patikimą komandą kūrėjams.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kaip uždirbti iki 20% pelno iš savo bitino, investuojant

Post Altcoin

Prieiga prie Darknet per mažiau nei 2 minutes - pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Reddcoin žemos kainos paaiškinimas ir skaidrumo kvietimas

Post Altcoin

Kaip įsigyti Ripple (XRP) 3 paprastais veiksmais - pradedantiesiems

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atsistatydina

Post Altcoin

6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin

Post Altcoin

Statykite Pasaulio taurę su BlackCoin lažybomis

Post Altcoin

Mokslininkai prašo Bitcoin & Dogecoin dovanų

Post Altcoin

Laimingas ketvirtasis! Nauji Bitcoin ir Altcoin įrankiai po atostogų

Post Altcoin

10 Naudingi įrankiai palaikyti ryšį su Bitcoin rinka

Post Altcoin

7 Bitcoin dainos išklausyti iki 2013 m. Pabaigos

Post Altcoin

Potkino kilimas