Žaliųjų kryptokultūrinė mūšis | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Žaliųjų kryptokultūrinė mūšis

Žaliųjų kryptokultūrinė mūšis

Dėl tam tikrų nepaaiškinamo priežasties kanapės vis dar laikoma kontroversiška tema, nepaisant to, kad Cheech ir Chong yra gana daug visuotinai pripažinta tiek linksmas ir nekenksmingas. Vis dėlto, dėl federalinės taisyklės šiuo klausimu bankai atsisako daryti verslą su marihuanos vietose, nepriklausomai nuo to, ar jie yra nepriekaištingos laikantis valstybės MMJ įstatymus. Blogiau, net Vašingtono valstijoje ir Kolorado, kur marihuana buvo legalizuoti suaugusiųjų pramoginių naudoti, ambulatorija savininkai vis dar negali naudotis bankų todėl jiems elgtis labai dideles pinigų sumas. Be to, kadangi ligoninės neleidžiama turėti šaunamuosius ginklus patalpose, jie puikiai tikslai nusikaltėlių.

Dabar kai kurie žmonės mato tai kaip problemą, kiti žmonės mato tai kaip galimybę. Tai kodėl mes turime tris konkuruojančias cryptocurrencies ieško aptarnauti jaunieji (ne kalambūras skirti) rinką teisinio kanapių. Žinoma, kai aš sakau "konkuruoja" tai, ką aš iš tikrųjų reiškia, kad mes turime tris iš jų buvimą; Potcoin, Dopecoin ir Cannacoin. Šiandien aš norėčiau duoti jums Podły kiekvienam ir mano vertinimą savo šansus išgyventi labai konkurencinga šifravimo rinkoje.

Cannacoin

Paskelbta šių metų vasarį Cannacoin sąskaitas pati kaip kanapių pramonei ateityje. Veikianti trūkumo principu, kūrėjai nusprendė apriboti šį skaičių iki 13,1 mln monetų, dar mažiau nei šifravimo Titan Bitcoin. Kadangi tai debiutinis 2014 balandžio rinka gaubtas cannacoin nuolat didėjo nuo maždaug $ 9,000 iki $ 20.000. Deja galite tik pirkti juos iš vieno mainų, Swisscex, ir jie negali būti panaudoti bet kur, todėl jų rinkos vertė of.017480 (nuo 12:02 5/27/2014) šiek tiek įtariamojo šio rašytojo.

Kaip jų socialinės žiniasklaidos buvimas, jų subreddit yra 112 nariai iš viso ir jų "Twitter" paskyra turi 321 pasekėjų vargu ar valdingas. Jei jie ketina gyventi iki savo ambicijas, tačiau akivaizdu, kad jie ketina turite reketas savo žaidimą, kad iš tikrųjų būtų varžovas.

Dopecoin

Rinkodara save kaip premjera cryptocurrency narkotikų apskritai, Dopecoin buvo pradėtas 2014 sausio Naudojant Scrypt / Pow ir KIMOTO gravitacija gerai, (turbūt pataisytą versiją, nors jų svetainė nesako taip) ir bendro platinimo 500 milijonų monetų jis yra didžiausia iš trijų monetų, bet taip pat turi mažiausią rinkos dangtelį, tik $ 17.000 žemyn nuo žemiausio visų laikų rekordą (rimtai, aš ne priėmimo šiuos puns sąmoningai) nuo $ 149,000 balandžio 19 d.

Vienas dalykas, apie savo svetainę, kad radau labai įdomu buvo jų "Hall of Fame", kuri turi 10 pavadinimų grafiko. Tuo metu šio raštu, tik 5 iš lizdus užima, ir 2 iš jų atrodo, kad vyks žmonių, kurie prisidėjo... Dopecoins? Gebu suprasti vaikiną, kuris prisidėjo vieną Bitcoin ir asmenį, kuris paaukoti šiek tiek Doge, bet dopecoin bendraautoriai yra headscratcher man.

Jie turi gana slidus, profesionalų svetainę, bet jų subreddit turi tik 164 narių, įskaitant ir mane. Aš neturiu jokio naudojant Dopecoin įsigyti nelegalių daiktų susidomėjimą, aš tik norėjau įsigyti kai kaip investicija, o kaina buvo maža. Tuo tikslu aš komandiruotiems an offer jų subreddit, bet šios dienos negavote nė vieno atsakymo po 29 dienų. Palyginti su kitų dviejų monetų, tačiau tai yra socialinės žiniasklaidos Juggernaut su stulbinantis 7,805 Twitter pasekėjai.

Su kaina ir bendruomenės reakcijos stokos žlugimo, aš nemanau, kad Dopecoin bus aplink ilgai, nebent jos gali valdyti įtikinti vieną iš darknet narkotikų turgus priimti juos kaip oficialią valiutą, judėti, kad vargu ar greičiausiai dėl įvairių veiksnių, ypač neįprastai daug monetų, kad bus pagaminta.

Potcoin

(Visas atskleidimas: Aš šiuo metu surengti nedidelį skaičių potcoins ir padarė keletą paskelbdama savo subreddit)

Pirmasis kanapių teminius Crypto, Potcoin, šiuo metu pasaulyje sunkiasvoris čempionas. Darbas su stoner draugiškas skaitinio tema bus 420 stulbinantis mln sukurta, su 420 per bloką, ir blokuoti nauda perpus kiekvieną, jūs atspėti jį, 4,2 metų. Išleistas sausio 2014 jis buvo audringas kainų svyravimai, kurie būdingi cryptocurrencies. Tuo metu šio raštu Potcoin rinkos dangteliu metu yra didžiausia su beveik $ 400,000 investavo į jį.

Pasak jų interneto svetainėje, šiuo metu yra septyni pirkliai, kurios priima šį koduotės kaip teisėtos mokėjimo priemonės, aiškiai duoti Potcoin pranašumą dėl konkurencijos. Ir naujienos jų subreddit yra tai, kad, skirtingai nuo kitų kanapėmis cryptos, tai vienas jau dirba bankomatų, kurie šiuo metu esančių River Rock Sveikatos centras, Denver, Colorado, pagrįstą kanapių lizdą su dviem vietose.

Potcoin subreddit taip pat turi beveik 1700 prenumeratorių, išleisti jį kelias pirmyn iš kitų. Dabar, palyginti su Dogecoin (87,000) ar Reddcoin (21000) 1.700 atrodo kaip nedaugeliui, tačiau ir vėl, mes turime palyginti obuolius su obuoliais čia. Gana aktyvus Twitter, Potcoin taip pat turi 2,395 pasekėjų.

Į galutinę analizę atrodo gana aišku, kad draudimas jokių staigių pokyčių šifravimo kraštovaizdžio, Potcoin išliks dominuojanti jėga lenktynėse atstovauti kanapes Crypto bendruomenei.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Suprasti Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Kaip parduoti bitumines ir nesulaukti arešto

Post Altcoin

7 Bitcoin dainos išklausyti iki 2013 m. Pabaigos

Post Altcoin

Reddcoin Bitcoin Bear rinkos metų augimas

Post Altcoin

6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ir galimas šakutės - štai ką reikia žinoti

Post Altcoin

Debesis kasyba - pelninga ar sukčiavimo raida?

Post Altcoin

PGP šifravimas - pradedantiesiems skirtas vadovas

Post Altcoin

Kas yra Dogecoin, Labdaros moneta?

Post Altcoin

Kaip įsigyti Litecoin su Paypal, kredito kortele ar banko pavedimu

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Ethereum išaugo 6,4 mln. Dolerių pirmąjį Genesis Sale ketvirtį