Dark piniginės Alpha 7 išleidimas | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Dark piniginės Alpha 7 išleidimas

Dark piniginės Alpha 7 išleidimas

Su vis įsibrovimo vyriausybės agentūrų, ir trečiųjų šalių įsilaužėlių pavojus, anonimiškumas buvo atkreiptas į skaitmeninio amžiaus priešakyje. Tamsiai Walletallows už šalia visos anonimiškumą Bitcoin operacijų, nutiesti kelią abiem nelegalių reikmėms, pavyzdžiui, interneto Juodoji rinka ar juridinių reikmėms, pavyzdžiui, privatumo apsaugos Pervedant lėšas. Šalinant asociacija kiekvienam asmeniui į jų bitcoins, vartotojų mokėjimai susijungė į atsekti WAD. Šis naujinimas, ir ankstesnis spaudai, Alfa 6, pareikšti sąsajos vertimai, nauja BIP44 suderinamas raktų pakabukas struktūrą, patobulinta BitcoinJS, taisymo, Pašarų maišytuvai-patobulinimai privati ​​pagrindinė eksportuotoja, o sandoris dydis skaičiuoklė.

Patobulinimai Tamsiai piniginės funkcijos

Vartotojo sąsaja pagerėjo nepaprastai, vis tiek daugiau patogi ir prekinę išvaizdą. Daug klaidų buvo išlyginti. Iš piniginės elgesys buvo poliruoti, kartu su stiprinant maišytuvą naudojamą CoinJoinoperation.

Maišytuvas anksčiau trūko patikrinimus, priimant biudžeto sudarymo klaidų, o kartais nesugeba, o siunčiant lėšas. Šios problemos buvo ištaisytas. Tamsios piniginę, struktūra buvo pakeista, kad tilptų skirtingų kalbų, kartu su mažesniais pasikeitimus fojė. Atnaujinimas į septintą alfa keičia adresus, gaunamam iš atsarginės sėklos, o raginimo dėl piniginės slaptažodžiu. Senesnės slaptas adresai nebus nuskaitomi ir magistro adresai yra nepalaikomas, tačiau bet kokia sena adresai vis dar palaiko, nors varžoma.

Tamsiai Piniginė Alfa 6 ir 7 Re korekcija

Bugfixes reikėjo, nes Alfa 5 buvo nerišlus dėl didelio vidaus naujo faktoringo. Maišytuvas, multisignature piniginės, o skaityti tik kišenės visi buvo lopas. Penktoje alfa, klaida įvyko, kur vartotojai, kurie siunčiami lėšų adresą buvo kartais nustatė, kad lėšos būtų vertinama kišenėje viso, bet nebuvo išsiųstas. Lėšos buvo vienu metu nonredeemable.

Dabar kenčia nuo šios klaidos vartotojai gali apkiausti nuskaitymo ir šią problemą išspręsti. Maišytuvas liko užkietėjusi žymiai, todėl siunčiant bus daug sklandesnis. Biudžeto buvo įtraukta todėl, kad svečių maišytuvas išauga iki išleistos lėšos į mokesčius dėl biudžeto. Kolegų įėjimai dabar fondas patikrinti. Praneđti funkcija dabar laukia keletą atsakymų, ir nėra nenurodžius po defektais maišymo monetų. Slaptažodinė parankinės buvo pertvarkyta reagavimą ir estetika.

Nauja Bitcoin anonimiškumą Įranga Įvesta

Tamsiai Piniginė struktūra Pasikeitė į Bip44

Piniginė struktūra buvo pakeistas į Bip44, kuri yra standartas, kuris užtikrina sėklos įvestį į skirtingų piniginės grįžti tą patį rinkinį adresai. Be to, adresai, gautos kišenėse bus patalpinta įvairiose užsakymus, kad jie yra suderinami su kitais piniginės. Tai buvo padaryta adresas pokytis pasiekiamas, be daug vargo vartotojams, bet palieka senus adresus dar usable.It rekomenduojama migruoti lėšų naujesnių adresus, kad nauji raktai gali būti sukurta, o senesnės versijos nesaugumo pašalinta, bet yra atskirų vartotojų nuožiūra šiuo metu.

Tvirtesne Tamsiai Piniginė Skeneriai

Tai leisti, skeneris buvo patobulinta nuskaityti senas ar naujas adresus, tačiau tikimasi, kad bus pašalinti vėlesnių versijų Dark Piniginės, todėl migracijos lėšų prioritetas. Slaptažodinė bus automatiškai pašalinti senus adresus be istorijos ar lėšų.

BitID Pagrindiniai pokyčiai

Naudojamos BitID raktai pasikeitė. Seni raktai išsaugomi piniginėje, tačiau jie nėra tinkami, nes BitID naudojimas yra minimalus. Prisijungti prie svetaines su senais raktais yra nesaugus tuo momentu. Slaptas adresai kišenės buvo pakeistas, todėl seni slaptas adresai nebus įlaipinami skenerio. Kontaktai reikia atnaujinti, ir išsiuntė į senų slaptas adresų lėšų bus padengta su versijos DarkWallet nepriklausančių Alfa 5. Pagrindinių adresų nebepalaiko išvis tik.

Tamsiai Piniginė perkeliama į naują versija BitcoinJS

Tamsiai Piniginė buvo modernizuotos, kad naudoti naują versiją BitcoinJS, grynas JavaScript biblioteką naudojamas daugiau nei 1,5 mln piniginės. Slaptažodinė turėjo būti pritaikytos daugelio pokyčių, tačiau atsirado daugiau stabilumo sistema. Tačiau nepastebėti klaidos gali būti naujausias atnaujinimo Dėl tokio kapitalinio remonto, todėl vartotojai yra patariama žiūrėti visus klausimus.

Tamsiai Piniginė Sandorio skaičiuoklė

Skaičiuoklė buvo pridėta sandorio dydžio ir rekomendavo mokesčių. Ji tarnauja kaip indikatorius, kaip daug mokesčių turėtų mokama už kiekvieną likdavo sandorio, bet nebuvo įtraukta kaip neatskiriama bendrojo vartotojo sąsaja, ir nebus tol, kol ji patiria papildomų bandymų.

Bitcoin Asmeninis pagrindinė eksportuotoja

Naujas įrankis buvo įtraukta, privatus pagrindinė eksportuotoja. Jis palaiko eksportuoti bet kurį privatų raktą. Jie eksportuojami a.wif formatu, kad jie gali būti naudojami ir kitose Bitcoin piniginės, kuri leis vartotojams lengvai pereiti lėšas iš Dark piniginę, su standartiniu piniginėje be būtinybės siųsti jį per Dark Piniginės sistema.

Tamsiai Piniginė dabar yra ispanų, su daugiau Kalbos Coming

Tamsiai Piniginė buvo sėkmingai išversta į ispanų, su kitais atvirų Viskas vertimo ar prašymu kalbomis. Kaip vystymasis eina į priekį, kad projektas bus išplėsti suteikti aprėptį didesnės ir didesnės grupės kalbomis, tol, kol yra puikus pakankamai paklausa vertimų.

Tamsiai piniginė dar keletas likę klausimai

Keli klausimai išlieka, tokių kaip sąsaja neatsinaujina be atnaujinimo po tam tikri sandoriai bus baigti, testnet komplikacijų požiūriu greitai atnaujinti piniginės, nesėkmę po nesėkmingo transliacijos grąžinti lėšas, ir problemų su chromo. Tačiau šios problemos yra sprendžiamos, ir greičiausiai bus ištaisyta netolimoje ateityje.

Išleidimo galima atsisiųsti čia: https://github.com/darkwallet/darkwallet/releases/tag/0.7.0

Su video vadovas, kurį Kristov Atlas čia:

Šio vadovo 2 dalis dar nėra, bet bus išleistas po kelių konkrečių klaidų yra ištaisyta.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kodėl Reddcoin yra socialinė valiuta

Post Altcoin

BTC.com Parduodamas GAH Miners Joshas Garza

Post Altcoin

Kaip prašyti Bitcoin Gold (BTG): žingsnis po žingsnio vadovas

Post Altcoin

Norite dirbti ir mokėti Bitcoin? Štai šešios svetainės, kurios jums gali padėti

Post Altcoin

8 būdai, kaip niekada nepraleisti svarbiausio Bitcoin atnaujinimo

Post Altcoin

Laimingas ketvirtasis! Nauji Bitcoin ir Altcoin įrankiai po atostogų

Post Altcoin

Pristatome Ekvadoro oficialią vyriausybės sankcionuotą kryptine valiuta

Post Altcoin

Rebranding, interviu ir pilnas monetų puslapių sąrašas

Post Altcoin

Kriptokursų anonimiškumas II dalis - Cryptonote ir Darkcoin

Post Altcoin

Bytekoinas (BCN) dabar yra ginkluotas multisig

Post Altcoin

Nepatvirtintas Bitcoin sandoris? Štai kaip sutrumpinti Bitcoins Transaction Time

Post Altcoin

Kaip nemokamai gauti savo internetinius bitino duomenis: 18 tinklalapių, galinčių jums padėti