Dogecon SF: šalis, kuri buvo stebuklingai rimta | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Dogecon SF: šalis, kuri buvo stebuklingai rimta

Dogecon SF: šalis, kuri buvo stebuklingai rimta

Praėjusią naktį San Franciske apie 300 žmonių susitiko WordPress būstinėje, "Automattica" švęsti užėmė 138 dieną Dogecoin'sexistence. Nemokama alus, pica, sodos įvairių tipų, ir lengvus užkandžius, buvo prieinama visiems teikiamų rėmėjų, kuris įtrauktų Blackcoin, Multipool ir Expresscoin dalyvių.

Planuojama pradėti 4 val, šou tikrai ne pradėti til apie 4:30 kaip Svečiai buvo dar drėkinimo ir (tai buvo penktadienis juk), todėl nebuvo laiko susilieti su kai kuriais iš Crypto šviesulius, kurie buvo lankomumas, Tarp jų buvo Charlie Lee (kūrėjas ofLitecoin), Jackson Palmer (iš Dogecoin kūrėjas), "YouTube" pojūtis Mad Bitcoins, Andreas Antonopoulos ir Tina Hui bendrai kūrėjas kasdien šifravimo atnaujinimo Sekite moneta.

Dogecoin ateitis

Akivaizdu, kad Dogecon tikslas buvo švęsti šio vargu upstart kyla, bet ten buvo tikrai kai teisėtas rūpestis apie jį ateityje. Jis buvo preliminariai spręsti Charlie Lee per diskusija su Jackson Palmer Lee atvirai abejoti Dogecoin šansai survivalwithout kilimo į Doge vertės.

Kaip Scrypt ASIC minersenter srityje ir už bloko atlygį yra perpus, Doge taps mažiau pelninga todėl lašas renginyje maišos galią, nes Jackson Palmer primygtinai išlaikant Doge mažos vertės taip, kad ji tarnautų kaip išpilamos valiuta. Būtent šie abejonių, kad trukdo Coinbasefrom pridedant Dogecoin jų platforma, iš tiesų. Nors suprantu Palmer poziciją, aš tiesiog nesutinku su juo. Jei kasybos Doge nustoja būti pelninga, iš kalnakasių daug paliks ją, ir tai sukurs rimtą dent daugelio labdaros aktų kad Dogecoin tapo žinomas.

Turbūt svarbiausia diskusija, be to vieno, atėjo iš Andreas Antonopoulos. Kai jis paėmė etape jis paskelbė, kad jis norėjo aptarti reguliavimo laikomasi, Sarbanes-Oxley akto ir kitų Blyksintis temomis. Vietoj to jis pasakė labai aiškiai reiškiantys mintis, ir nuoširdžią, kalbos apie cryptocurrency galios pakeisti gyvenimą Pasaulinio pietuose, tie, kurie yra labiausiai reikia finansinės reformos. Su būdingu žavesiu ir rimtumą jis kalbėjo apie tai, kaip finansiniai sandoriai yra laisvos saviraiškos forma, ir sukapota užsilikusius poveikį kolonializmo, nurodydami, kaip kai kurie buvę britų kolonijos dar karalienės Elžbietos savo pinigus. Šifravimo, jis teigia, leidžia jiems laisvę pasirinkti stabilią priemones verslui, o išlaisvina juos nuo jų praeities. Tai ypač įtikinamų argumentų, kaip Vikipedija patvirtina, kad daugelyje vietų Afrikoje (ir tikriausiai Lotynų Amerikoje, taip pat) barteris vis dar pagrindinė forma komercijos. Crypto sandoriai yra tik kitas logiškas evoliucija, kad.

Antonopoulos pateko finansų pramonę jų didžiulis korupcijos ir dėl to, kad vyriausybė atsisako surengti niekam atskaitinga ir gyrė Doge bendruomenę minėtų labdaros įnašų. Tai buvo ne tik Dogecoin, tačiau, kaip Antonopoulos pasakojo kaip 30 bitcoins (daugiau nei $ 20,000) buvo iškeltas 6 valandas padėti Dorian Nakamoto, vyras Newsweek "teigė, buvo cryptocurrency legenda Satoshi Nakamoto.

Kitas klausimas, jis iškėlė buvo perlaidų problema. Tiems, kurie nežino, tai yra bendras vyrų ir moterų (dažniausiai vyrai) iš Filipinų, Meksikos ir Indijos eiti ieškoti darbo užsienyje, ir siųsti didžiąją jo namų savo šeimoms. Stebina 514 milijardo USD JAV dolerių siunčiami namų darbuotojų migrantų ir finansų sektoriaus ( "Wells Fargo ypač) užima nemažą gabalą, prie 75 mlrd $ dera, tai ir paslaugų mokesčiai. Cryptocurrencies, ypač Bitcoin, yra didelė grėsmė, kad labai pelningas verslas, nes Crypto gali būti keičiamasi per kelias minutes su labai maža mokesčių.

Dogecoin Kostiumų konkursas

Klausytojų, kuris iš esmės buvo dėmesingi diskusijose kalboje buvo gerai gavo, nors ten buvo atskiras Buzz pokalbio iš kambario, kur virtuvė įkurta nugaros.

Ką radau sužinoti visą reikalas buvo, kiek mažai iš šalies atmosferą ten tikrai buvo. Nors kostiumas konkursas buvo paskelbtas, ten buvo tik trys varžovai: vienas vaikinas dėvi SPEEDO, su Doge astronautas ir vaikinas dėvi papjė mašė raketą. Ir karnavalas žaidimai susidėjo iš dviejų savadarbių įrenginių, kurie nebuvo paskolinti įdomus jausmas, bet ne visai toks pat didelis, kaip vienas galėjo tikėtis. Kai diskusijos buvo suvynioti ir kėdės buvo išvalytas padaryti šokių aikštelėje, labai mažai žmonių pasirinko šokti į namus muzika, kuri pasklido po mažą erdvę. Vietoj mes visi atrodė klasteris kartu į nedideles grupes, nors, nes aš dirbau aš padariau tikrai susilieti.

Ir nors šunys visų veislių buvo laukiami, tik nedaugelis parodė. Net labiau stebina buvo, kad tik viena kamera-drovūs Šiba Inu buvo lankomumas.

Turėjau traukinio sugauti, todėl aš nusprendžiau tiesiog iškirpti. Gal jis gavo geriau vėliau, bet aš kažkaip abejoju. Nors ten buvo atskira moterų buvimas šios konvencijos (tikriausiai paskatino griežta nulinės tolerancijos politiką dėl priekabiavimo), labai mažai žmonių atrodė pakankamai patogus, kad tikrai išliejo ir šalis. Gal kitą kartą jie turėtų turėti ją šeštadienį.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kas yra Dogecoin, Labdaros moneta?

Post Altcoin

Dark piniginės Alpha 7 išleidimas

Post Altcoin

GAW Miners generalinis direktorius KNC Titan: Scrypt Mining yra mano namai

Post Altcoin

Analizė: Bill Gates sako: Bitcoin yra geresnė už valiutą

Post Altcoin

Kriptokursų anonimiškumas. I dalis. Esami protokolai ir zerokoinas

Post Altcoin

Kaip gauti Bitcoins - vadovas, kaip uždirbti Bitcoins greitai ir nemokamai 2018

Post Altcoin

Kaip nusipirkti Namecoin (Paypal, kreditine kortele, grynaisiais pinigais) - 100% saugu ir paprasta

Post Altcoin

8 būdai, kaip niekada nepraleisti svarbiausio Bitcoin atnaujinimo

Post Altcoin

16 nuostabių ir naudingų Bitcoin skaičiuoklių

Post Altcoin

Pamoka: Reddcoin POSV piniginės naujinimas Mac

Post Altcoin

Kaip nusipirkti Dash 3 paprastais žingsniais - pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Kaip pirkti IOTA: pagrindinis pradedančiųjų vadovas