Fluttercoin: nauja idėja alternatyva bitino | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Fluttercoin: nauja idėja alternatyva bitino

Fluttercoin: nauja idėja alternatyva bitino

Fluttercoinmay būti moneta su išbandytas ir tikras algoritmas scrypt

Bet tai tikrai nieko, bet paprastas. Tai moneta su didelėmis ambicijomis, kad siekia sukurti su daugiau sandorių nei Bitcoin aplinką, suteikiant vartotojams priežastį praleisti jį. Be to, naudojant įrodinėjimo-of-darbo (POW) ir Proof-of-kortos (POS) hibridas, taip pat yra dar vienas kasybos būdas vadinamas įrodymas-of-operaciją. Įrodymas Sandorio (POT) apdovanoja vartotojams naudojant monetų pirkti. Kai monetų siunčiami, yra rasti puodą blokas šansas. Fluttercoins websitesays, kad tai yra dalis "Drugio efektas", kuris iš esmės atlyginama žmonėms, kad perkelti moneta aplink, nes kuro ekonomika.

What makes Fluttercoin unikaliu Digital valiuta?

Pavyzdžiui, jei kas nors atsiuntė 100 FLT ką nors nusipirkti, jie galėtų būti atlyginta papildomą FLT pagal POT, leidžiant jiems įsigyti dar daugiau elementų, ir toliau didinant Drugio efektas. Tai taip pat padidina tinklo saugumą, nes ji tik padidina kitą sluoksnį, kuris įsibrovėlis turi pralaužti net nebandė 51% ataką.

Užpuolikas turės savo 51% (ar daugiau) iš šių veiksmų:

  • Apskritai tinklo hashrate
  • Bendra suma monetų
  • Būkite talpinimas 51% ar daugiau bendros sandorių.

Kaip gauti tik vieną iš šių 3 reikalavimų yra sunku pakankamai, ypač kai ASIC ateiti į žaidimą, užpuolikai bus galvoti prieš bandant iki 51% Ši moneta. Bitcoin pavyko išvengti su POW vienas, bet POS ir POT suteikti dvi papildomas apsaugos lygį.

Kaip Fluttercoin tiekimo Reguliuojama?

Be maksimalų skaičių monetų, dėka vis didėjančio tiekimo FLT, įrodymas sandorio turėtų leisti už knibžda ekonomikoje, kur pinigai visada cirkuliuojančio. Tai išsprendžia problemą, kad daugelis Fiat valiuta konkurentai kovoja su ir kurių daugelis nerimauja gali paveikti Bitcoin ateityje.

Tačiau yra nuolat mažėja atsitiktinių blokas atlygis, todėl infliacija neturėtų būti problema, kaip norma, kurią FLT didėja pasiūla lėtai, kaip moneta tampa įkurta.

Dabar, Fluttercoin lėtai garui kaip numeris 25 užimama rinkos dangteliu. Su bloko atlygio vis dar aukštas, o kainos vis dar pigus, dabar yra geras laikas šokinėti už investuotojų ir kasybos stovu tašką.

Su garso teorija ir paskatas spendmoney, tai self-supporting moneta, kad tikrai gali žaisti su didelių vardų cryptocurrency.

Fluttercoin įrodo, kad algoritmas ir blokuoti nauda yra ne viskas, kad eina į monetos. Susiras naujų įrodymų, kaip antai minėto įrodymas-of-sandorį, ir pabrėžiant a self-supporting ekonomika, apdovanojimai, naudojant jį, gali suteikti pagrindą naują būdą žiūri skaitmeninių valiutų.

Matau Fluttercoin kaip monetos, kuri bus naudojama aukštos eismo srityse, tokiose kaip užimtas rinkoje ar žmonių vyksta išlaidų Spree. Su tiek daug sandoriai vyksta situacijose, pavyzdžiui, tuos, kurie pirmiau nurodytų, puodai įvyks dažniau ir toliau didinti išlaidas, tokiu būdu stiprinant ekonomiką.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Paprastas būdas padidinti Bitcoino saugumą

Post Altcoin

16 nuostabių ir naudingų Bitcoin skaičiuoklių

Post Altcoin

Kaip pirkti NEO 3 paprastais etapais: pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Kas yra Ripple? Inside Crypto 2.0

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) yra meno būklė, anoniminė kryptine valiuta

Post Altcoin

Kaip parduoti bitumines ir nesulaukti arešto

Post Altcoin

Reddcoin žemos kainos paaiškinimas ir skaidrumo kvietimas

Post Altcoin

Parduokite litekoinus su Paypal už pinigus JAV doleriais arba EUR

Post Altcoin

Tutorial apie tai, kaip pereiti į Reddcoin POSV piniginę

Post Altcoin

Naujas Bitcoin? 5 klaidos, kurias turėtumėte vengti

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar yra pasiruošęs eiti

Post Altcoin

SEC patvirtinta preliminari tyrimas Gavybos kasyklose ir nutekama informacija