GAW Miners generalinis direktorius KNC Titan: Scrypt Mining yra mano namai | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

GAW Miners generalinis direktorius KNC Titan: Scrypt Mining yra mano namai

GAW Miners generalinis direktorius KNC Titan: Scrypt Mining yra mano namai

Monetų Trumpas neseniai interviu Josh Garza, kad GAA kalnakasių generalinis direktorius. Nuo to laiko, mes jau stebi įmonę, ir tai konkurencija, naujų pokyčių ar naujienų. Vakar, Joshas Garza "metė iššūkį" atsakant į pastarųjų pareiškimų iš KNC kalnakasių. Tačiau, kol mes gauti, kad Truputis istorijos reikia įdėti į kontekstą tai.

Į Bitcoin Mining karai, ir perėjimas prie Scrypt

Į Bitcoin mining karai buvo įsisiautėjęs metų, pradedant pirmuoju FPGA ir pratęstus kai Avalon išsiuntė pirmąjį Bitcoin Mining SHA-256 ASIC Jeff Garzik 2013 Nuo to laiko, įmonių pakilo ir nukrito, mėgina tapti Bitcoin kasybos kompanija. Netolimoje praeityje, KNC yra, be abejo, nusprendė, kad karūną.

Tačiau dabar Scrypt kasybos ASIC, kuri leidžia vartotojams kasti iš valiutų, įskaitant Litecoin, Dogecoin, Reddcoin, ir daug, daug daugiau, atvyko daugybė. KNC ir kai kurių kitų pagrindinių Bitcoin kasybos įmonių, dirbu link perėjimo į Scrypt, tačiau iki šiol buvo atsilieka.

Iš šio chaoso, GAA kalnakasių išaugo tapti Scrypt kasybos stipruolis. Nors GAA suteikia Bitcoin kasybos SHA-256 ASIC, taip pat, jų dėmesys yra Scrypt. Jie buvo efektyviai patenkinti rinkos paklausą, o laikantis tikslių pristatymo grafikus, kuri buvo daugelio kitų kasybos įmonių vėluojančių ir nuvertinimas vystymosi metu pražūtis.

KNC anketa Scrypt Kasyba "Titanas"

Kovo KNC paskelbė "Titanas", kuris yra Scrypt kasybos mašinos jie vystosi. Tai originalūs Specifikacijos nurodytas kaip 100 MH / s, o tai buvo neįtikėtinas kiekis maišos galia tuo metu, bet dabar yra dabartinių aukštos klasės kasybos mašinos. Tačiau nuo pirmojo paskelbimo, KNC išleido atnaujinimą, "mes galėjome atnaujinti partiją Du" Mini "Titanas iki 200 MH / s, o" standartas "Titanas 400 MH / s, kartu išlaikant energijos suvartojimą ir šilumos sutrikimas kaip įmanoma. Mes taip pat pasiekė didelių laimėjimų triukšmo mažinimo ir pakavimo, siekiant už tvirtesnes produkto apskritai. "

Modernizuotos mini Titanas vieni, 200 MH / s, yra toli už ką šiuo metu turima. 400 MH / s tikimasi iš Titanas yra neįtikėtinas šuolis į priekį nuo dabartinių Scrypt mašinos. Be to, birželio pabaigoje, KNC paskelbė "Mūsų Titanas Scrypt miner vyksta taip, kaip tikėtasi, ir mes planuojame laivo Q3. Mes pasiekėme Juostos situaciją, kad 2284-core Titan birželio pradžioje, ir mes nematome vėlavimų gamybos procesas iki šiol. " Dabartinė lūkesčiai yra tai, kad mašinos greičiausiai bus paruoštas kažkur tarp rugpjūčio viduryje ir rugsėjo pradžioje.

GAA Miners "Titanas Smulkinimo" VaultBreaker "

Nuo Titan skelbimu, GAA kalnakasių toliau augti, ir nustatyti savo taikikliai apie KNC. Iš GAA kalnakasių Vadovas, Joshas Garza, padarė, kad visiškai aišku, praeityje, nurodant "Mes ketiname laimėti per visą scryptmining pramonės iki metų pabaigos. Mes jau įveikti visus Šiaurės Amerikoje. KNC yra tik kitas konkurentas, ir jie toliau. " Įvykdęs, kad prieš VaultBreaker buvo oficialiai pavadintas jis pavadino jį "Titan Smulkintuvas" ir paminėjo, kad "Mes pastatė Vaultbreaker į pralenkti Titan visaip. Kaina, spektaklio, stilius. Ir išleidimo datą. Mūsų klientai pripažįsta, kad. "

VaultBreaker pradžių buvo paskelbta, su specifikacijų, kad pareiškė, kad suteiktų 500 MH / s, kartu mini versija, kad būtų pasiūlyti 250 MH / s. Tačiau nuo to laiko, jie modernizuotos, kad 750 MH / s ir 375 MH / s atitinkamai. Tai kelia mini Vaultbreaker ne beveik į visą dydžio Titan hashrate, o normalus VaultBreaker beveik padvigubina Titan hashrate, atliekančiais outclassing Titan kalbant apie kainos ir kokybės, jei atnaujintų Specifikacijos susitiko pažadą.

Dabartinė tikimasi pristatymas data Vaultbreaker yra oficialiai Q3 arba Q4 pradžioje pabaiga. Tačiau atrodo, kad p Garza gali gavome gerų naujienų, nes jo naujausi pareiškimai užsiminė, kad jų plėtra gali būti toliau kartu nei jie tegul. Vakar, įraše GAA Miner socialinių forumuose, Hashtrader, The GAA miner Vadovas pareiškė:

Noriu padaryti kažką aiškaus apie mūsų VaultBreakers.

Nėra scenarijus, kur aš leis KNC įveikti mums rinkoje. Jeigu, kai stebuklo, jie atsitiktų būti pasirengę į laivą prieš mus. Aš naudoju savo duomenų centrą suktis visus savo VaultBreakers kol jie yra pasirengę būti siunčiami (darant prielaidą, jie yra siunčiami vienetai)

Vėlgi, nėra jokio būdo aš leis jiems teikti maišą galios, kol mes pristatyti mūsų klientams. Tai yra mano įsipareigojimas visų VB klientams. Prašome skleisti žodį.

Scrypt Kasyba yra mano namai, ir aš nebus įveikti savo paties namuose

Josh- Vadovas

Kas laimės Scrypt kasybos karai?

Nors KNC turi akivaizdų pranašumą, su savo patirtimi ir sėkmės Bitcoin kasybos pasaulyje, GAA kalnakasių buvo greitai uždaryti out į Scrypt kasybos konkurenciją. Nepriklausomai nuo to, ar GAA kalnakasių beats KNC parduoti ar ne, jei jie net atleiskite VaultBreaker tuo pačiu metu, kaip KNC spaudai Titan, ir abiejų mašinų specifikacijos yra net šiek tiek teisingas, tada GAA išeis ant viršaus. Yra tik dvi įmanomos būdų KNC laimėti šį:

  1. GAA kalnakasių patiria didelių nesėkmių. Tačiau su p Garza pažadą surengti mašinos klientams, jei siunta yra kažkaip atidėtas ir jų nesena istorija arba laivybos mašinos laiku, kad neatrodo tikėtina.
  2. Bet GAA anketa mašinos gerokai prastesni arba KNC daugiau nei padvigubina savo Titan hashrate. Tokiu atveju, tai būtų nusileisti į PSO laivų pirmas. Šis scenarijus yra šiek tiek tikėtina, nes KNC mašinos yra sakoma, kad būti gamybos šiuo metu, ir GAA kalnakasių mašinos visada laikomasi, ar viršijama, jų pareikštam hashrate praeityje.

Aš negaliu pasakyti, tikrai, kaip tai atsiskleis, bet tai tikrai bus smagu žiūrėti.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Dogecon SF: šalis, kuri buvo stebuklingai rimta

Post Altcoin

6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin

Post Altcoin

Kaip uždirbti iki 20% pelno iš savo bitino, investuojant

Post Altcoin

Fluttercoin: nauja idėja alternatyva bitino

Post Altcoin

Reddcoin atskleidžia Socialinės piniginės, POSV atnaujinimus ir socialinę platformą

Post Altcoin

Pristatome Ekvadoro oficialią vyriausybės sankcionuotą kryptine valiuta

Post Altcoin

Žaliųjų kryptokultūrinė mūšis

Post Altcoin

Suprasti Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Kaip pirkti cardano (ADA) 3 paprastais veiksmais: pradedantiesiems

Post Altcoin

13 Litecoin rinkos duomenų patikrinimo vietos

Post Altcoin

Potkinas yra ten, kur jis yra! Įvadas į Potkino

Post Altcoin

Seksas ir bendras Bitcoinas