Brangakmeniai yra Kripto priskyrimas visiems | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Brangakmeniai yra Kripto priskyrimas visiems

Brangakmeniai yra Kripto priskyrimas visiems

Jei šifravimo valiuta pasaulyje 2014 m matėme nuostabius projektus išbandyti ribas, pavyzdžiui, Ethereum, Storj, SuperNet, apskritimas, spiečius, ir dešimtys daugiau. Su tiek daug naujovių vyksta aplink mus, mes matėme kaina mažėja didžiąją metų ir jokių naujų žmonių patekti į rinką. Aš už vieną buvo supainioti, kaip tikėjausi masinį gyventojų suvokti koduotės, kaip aš. Žmonių in kriptografiją dauguma atrodo tik rūpi kaina, o ne pasaulio keičiasi technologijos už jį.

Kai kalbame su žmonėmis apie Bitcoinwe visi gauti tuos pačius klausimus. Jei kalbėti apie viešųjų ir privačių raktų jūs prarasite žmonių dėmesį. Kai žmonės girdi apie Goxand daugelis kitų scamsthey linkę išnykti. Mes girdime "jos naudojamos narkotikų pardavėjo" kaina nėra pakankamai stabili "ir daugelis kitų tipiškų kabučių mes visi girdime kasdien, kai kalbame savo draugams apie Bitcoin.

 Kaip brangakmeniai stengiasi pakeisti Cryptocurrency

GemsCEO Danielis Peledas pažvelgė su tomis pačiomis problemomis, ir pagalvojau sau: "Kaip mes galime suburti žmones į kriptografiją". Sprendimas jis pradėjo dirbti buvo integruojant Bitcoin walletinto technologiją mes visi naudoti kasdien. Socialinis Messenger taikymas buvo jo sprendimas.

Mes visi turime smartfon dabar, ir mes visi turime kelis socialinio pranešimų programas. "WhatsApp", Telegrama, linija, Viber, "Snapchat", "Facebook Messenger" ir daug daugiau. Vienas dalykas, visi iš šių programų padaryti, tai pelnas ne iš vartotojų. Jie naudoja savo asmeninius duomenis prieš mus ir pelno iš mūsų asmeninės informacijos. Šiuo metu socialinės žiniasklaidos yra nieko, bet mūsų aisiais. Yra toks posakis "jei produktas yra nemokamas esate produktas", o tai dabar dėklas su socialinės žiniasklaidos.

Yra bendrovių iš ten, kad yra pareikšti galią ir pelningumą socialinės žiniasklaidos vartotojams. Vienas iš pavyzdžių yra Cu, naujas socialinės žiniasklaidos svetainę, kuri moka Vartotojai pelną iš tinklo. Kitas pavyzdys yra Bitsiesthat išeina per artimiausius porą mėnesių. Jo programa, kurioje vartotojai gali gauti išmokas už jų turinį, kaip kiti vartotojai turi mokėti atrakinti turinį per app.

Brangakmeniai pat buvo sunkiai dirba, kad išspręsti šią problemą. Jie sukūrė socialinę pasiuntinį panašiai kaip dabartinės apps. Skirtumas yra brangakmeniai yra užšifruotas pranešimų peer to peer, todėl vartotojai gali būti tikri, kad jų asmeninis turinys lieka tarp žmonių jis buvo skirtas. Didžiausias privalumas brangakmeniai yra vartotojai mokama padėti tinklo augti. Brangakmeniai buvo pastatytas su virusinės rinkodaros omenyje nuo pastojimo. Vartotojai gaus apdovanoti brangakmeniai kiekvienam vartotojui jie pakviesti į tinklą. Padėdami tinklą augti didesnis jums bus atlyginta su XGEM žetonų. Kaip ir kitų socialinės žiniasklaidos brangakmeniai paskatins reklamos per platformą.

 Mokėti vartotojams naudotis programa turėjo sėkmę į praeitį

Būta programos mokėti vartotojams, prieš naudojant programą. Žygis iš Indijos, gavo 35 mln parsisiųsti siūlant paskatas naudotojams naudoti programą. Brangakmeniai pažvelgė šio modelio ir realizuotos brangakmeniai gali tapti pasaulio apreiškimas. Bitcoin turėjo tik keletą milijonų vartotojų viršūnes ir jei brangakmeniai gali turėti net šiek tiek sėkmės, kad tokias programas kaip "žygis, arba kitas programas, brangakmeniai gali išplėsti Bitcoin vartotojų skaičių dramatiškai. Brangakmeniai tikslinė auditorija yra pagrindinis srautas visuomenė. Siekiant klestėti Bitcoin poreikius plėsti savo vartotojų bazę. Brangakmeniai turi galimybę pareikšti šifravimo valiutą milijonų naujų vartotojų.

Brangakmeniai bus prieinama "iTunes" gruodžio 30 d. Ji bus prieinama "Android" iki gegužės. Kad būtų dar vienodas kreipimosi nauda nebus pradėti, kol abi programos yra paleistas.

Brangakmeniai ir Konify

Brangakmeniai bus pirmasis projektas būtų finansuojamas per Koinify. Koinify yra nauja platforma finansuoti DAPP anketa (decentralizuotas programas). Skirtingai nuo visų kitų platformų Koinify atneša užsakymą Crypto pasaulyje. Finansuojami per Koinify Projektai reikia paspausti tam tikrus kriterijus, kad prieiti prie savo lėšas. Tai užtikrins, brangakmeniai app yra gyvų ir gyvena iki savo pažadus, siekiant gauti finansavimą. Raktas pardavimas prasidėjo 2014 gruodžio 1 d Koinify ir iškėlė virš 1100 BTC iki šiol.

 Oficialios Gems Vaizdo įrašai yra prieinami čia http://vimeo.com/106725097 ir čia http://vimeo.com/113243665

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kriptokursų anonimiškumas. I dalis. Esami protokolai ir zerokoinas

Post Altcoin

Tai apie Blockchain, o ne Bitcoin

Post Altcoin

Auksinės taisyklės: pagrindinis vadovas, skirtas pirkti ir naudoti bitkus

Post Altcoin

Vadovas: 4 bjaurios programos, kurios sugadins jūsų failus bituminoms

Post Altcoin

Potokino kelias

Post Altcoin

PGP šifravimas - pradedantiesiems skirtas vadovas

Post Altcoin

Reddcoin Bitcoin Bear rinkos metų augimas

Post Altcoin

Kas yra Ripple? Inside Crypto 2.0

Post Altcoin

SpaceBIT - tai naujas būdas ištirti kosminę erdvę

Post Altcoin

Įvadas į Bitcoin prekybą

Post Altcoin

Prieiga prie Darknet per mažiau nei 2 minutes - pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Šešios idėjos Bitcoin ir Altcoins reikia apibūdinti I dalis