Pristatome Ekvadoro oficialią vyriausybės sankcionuotą kryptine valiuta | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Pristatome Ekvadoro oficialią vyriausybės sankcionuotą kryptine valiuta

Pristatome Ekvadoro oficialią vyriausybės sankcionuotą kryptine valiuta

Kovo 2014 kažkas vadino save "Baldur Friggjar Odinsson" nusprendė išleisti pirmąjį nacionalinį cryptocurrency, Auroracoin. Sukurta pakeisti Islandijos krona, tai buvo drąsus idėja, ir pusė iš 10 mln Aurora kada nors egzistuoja, buvo iš anksto iškasti kaip dalis "desantavimui" kampaniją. Šiuo desantavimui, Islandijos nacionalinis registras būtų įdarbintas platinti naują koduotės į tautos piliečiams.

Nurodoma priežastis šiai naujai kriptografiją buvo nuoseklūs praradimas vertės kronomis per pastaruosius penkis dešimtmečius. Išmetimą buvo planuojama imtis tris etapus, vienas su apvalios yra atvira visiems gyventojams ~ 320,000. Tai leistų pirmeiviams kaupti didesnius akcijų naują šifravimo nes kiekvienas raundas būtų padalinti likusį skaičių nuo ankstesnio turo. Jei nori visą savo dalį, geriausia priimti kitaip anksti gausite mažesnę pradinę dalį. Baldur teigė, kad platinant 5 mln Auroracoin gyventojams priekyje, tada leidžia standartas miningto užbaigti poilsio, leis sklandų perėjimą nuo kronos prie Aurora.

Kaip laikmatis pažymėtas žemyn į desantavimui datos numatymas pastatytas. Aš net asmeniškai lankėsi Islandijos konsulatas San Franciske aptarti šį klausimą su Robert Cartwright, generalinio konsulato. Deja, p Cartwright, o nepaprastai mandagūs, nelabai žinote ką nors apie ją.

Idėja pastos: Spaincoin, Mazacoin ir SiliconValleycoin Emege

 

Tuo tarpu Auroracoin vertė šoktelėjo, pasiekęs kiekvienas yra stulbinantis $ 68 iki sparčiai nyksta savo dabartinio lygio $ 0,07. Vis dėlto, kaip jau matėme taip dažnai, ten buvo daug mėgdžioti pavyzdžiui Spaincoin, Mazacoin (už Oglala Sioux), ir net SiliconValleycoin skubėti. Spaincoin buvo visiškas sukčiai ir Mazacoin teigė, kad atspindėtų vietinių Amerikos indėnų tauta, bet tai buvo staigmena su Oglala Sioux atstovais, kad aš kalbėjau apie tai prieš tris mėnesius. Bandymai kalbėti Payu Harris, kūrėjas Mazacoin, buvo nederlinga.

Isracoin: iš Artimųjų Rytų kūriniai

 

Kitas svarbus judėjimas nacionalinėje šifravimo scenoje buvo Isracoin, nacionalinės kriptografiją Izraelio plėtra. Naudojant 4 pakopų desantavimui planą, daugiau apgalvotos ir išsami nei Auroracoin, tai Crypto turėjo lankstesnio požiūrio į priėmimą / paskirstymo planą. Isracoin kūrėjai iš anksto iškasti 10% jų Scrypt-basedcoin ir platinamas 500 ISR kiekvieną pirmiesiems 50000 įmonių, kurios kreipėsi dėl tokiu būdu juos atleidus 25.000.000 į laukinę gamtą. Šis skaičius, kaip didelis, kaip ji yra, tik represents.52% visų monetų.

II etapas, kuriame ISR bus platinamas faktinį gyventojų turės 3 dalių serijos, kuriame Izraelio piliečiai, kurie gali įrodyti, patys vieni gauna 100 ISR. Kad pasiūlymas yra pratęstas iki 2,850,000 žmonių, iš viso papildomai 285,000,000 ISR apyvartoje. Ir tai tik 5.9% visos ISR.

III etapas pamatysite kredito suteikimo 5000 ISR įgyvendinimą įmonėms, kurios priima ISR kaip mokėjimo būdą. Tai tik pirmas 10000 įmones taikyti po etapas III prasideda, ir taip pat tik tam max vertė $ 10,000 nustatomas pagal valiutų keitimo kursus dėl dotacijos data. Subsidijos yra tik tam tikslui, ir naudojimo, tarp įmonių, kurie priima Isracoin kaip mokėjimo būdą, ir bus atliekami per tarpininką sistema, o ne teikiama tiesiogiai kredito kandidatėse. Visa paskirstymo iš Isracoins šiame etape yra 50000000 arba 1,04% visų monetų.

Galutinis etapas desantavimui bus etapas-IV ir yra ekonominės plėtros Izraelio rinką naudojant Isracoins fondo įgyvendinimas. Šis fondas finansuos veiklos išlaidas ir tolesnę plėtrą, investuoti į Izraelio pradedantiesiems, paaukoti labdaros ir paramos projektams, kuriais skatinama lygias galimybes ir / arba ekonominę laisvę Izraelyje. Fondas investuos ir dovanoti Isracoins, ir reikalauja gavėjus dažniausiai naudoti ISR ​​tiesiogiai, o ne ja keistis dėl kitų valiutų. Visa paskirstymo iš šiame etape yra 120000000, lygų 2,5 masės% bendros sumos.

Neaišku, šiuo metu, jei Isracoin teks bet daugiau sėkmės nei "Aurora yra, bet mes žinome, kad kaina niekada pasiekė tą patį lygį, kad" Aurora padarė. Isracoin pasiekė $ 0,68 ir dabar ne kiekvienas $ 0,007. Tačiau mes vis dar I etapo jų desantavimui, todėl verta žiūrėti.

Šitie ankstyvieji Nacionalinės Cryptos visi buvo sukurta nepriklausomų veikėjų, kurie visi teigė, kad jie buvo ketinantys padėti atitinkami jų apygardose pabėgti nuo centrinio banko, S ir pasaulinės bankų elitas užgaidų. Nereikia nė sakyti, kad tai buvo nesiruošia laimėti jiems jokių taškų su "Masters Visatos", kurie turi daug ką loseshould bet kurį iš šių altcoins pavyks. Net beprotiškai daug Isracoins galiausiai planuojamos egzistuoti gali būti pagrindine grėsme Izraelio šekelį.

Mezo-American Dream: Ekvadoras kūrimas oficialių nacionalinių Cryptocurrency

 

Dabar, judėti, kad sukrėtė daugelį, Ekvadoras paskelbė, kad jie ketina kurti ir platinti savo nacionalinę cryptocurrency, tuo pačiu uždraudžiant Bitcoinand kitus cryptocurrencies. Praėjusį mėnesį Ekvadoro Kongresas patvirtino teisčs aktai pradėti skaitmeninę valiutą naudoti kartu su JAV doleriu, oficiali nacionaline valiuta. Kai pasirašė įstatymą, šalyje bus pradėti naudoti kaip-dar-neįvardytą koduotės kuo greičiau spalio mėnesį. Pinigų institucija bus įsteigta reguliuoti pinigų, kurie bus paremtą kaip-dar neįvardinta "likvidaus turto."

Prezidentas Rafaelis Correa, kuris pakilo į valdžią "Pink Tide", kuris valomas Lotynų Amerikoje pastarąjį dešimtmetį išaugo socialines išlaidas į precedento laipsnių kaip investiciją į nacionalinę infrastruktūrą. Dabar mažiau nei po šešerių metų pėsčiomis nuo 3,2 mlrd $ dolerinių skolų, jo tauta susiduria su einamosios sąskaitos deficitu, kad yra kraujavimas išdžiūti ir rekordinį finansavimo poreikius. Naudojant virtualių pinigų mokėti vyriausybės darbuotojus ir rangovai padėtų išsaugoti dolerio rezervus, tačiau analitikai firmų kaip "Landesbank Berlin" Investicijos bijo valiuta gali paskatinti Correa padidinti išlaidų dar ir kenkia tautos gebėjimą grąžinti ilgalaikes obligacijas.

"Tai paprastai yra Zdeprecjonowanie, infliacijos ir nusidėvėjimo pradžia", Lutz Roehmeyer, kuris padeda valdyti apie 1.1 $ milijardų besivystančių rinkų turto ne Landesbank Berlin, įskaitant Ekvadoro skolos, sakė interviu su Bloonberg. Roehmeyer, kas investuoja į Ekvadoro daugiau nei 15 metų planuoja sumažinti savo valdas tautos skolą. "Landesbank Berlin turi iš $ 2 mlrd obligacijų, kad Ekvadoras parduodamų birželio dalį, todėl šis plėtoti labai juos domina.

Vyriausybės ministrai yra labai slaptos apie visą reikalas, su Ekonominės politikos ministerija mažėja komentuoti ir nuoroda klausimus centrinio banko. Banko spaudos tarnyba, tačiau taip pat atsisakė komentuoti ir nurodyta žurnalistams į birželio rezoliuciją pasirašo banko generalinis direktorius Mateo Villalba. Rezoliucija sako elektroninių dolerių bus remiamas likvidaus turto ir negali būti iškeisti vyriausybės obligacijas. Nereikia nė sakyti, tai nepaaiškina nieko, ir taip situacija yra tvarkomi natūraliai kelia susirūpinimą finansų sektoriuje.

Kaip Ekvadoras gauti iki taško, sukurti nacionalinį Cryptocurrency?

2000 Ekvadoras priėmė JAV dolerio, kaip tai vienintelis valiuta, bandant pažaboti infliaciją ir stabilizuoti ekonomiką. Per pastaruosius ketverius metus, tačiau jie parašė einamosios sąskaitos deficitas, kiekvieną kartą, daugiausia dėl Correa socialinių išlaidų programas. Šiemet jo ministrai projekcija 4,5 mlrd $ biudžeto spragą. Norėdami išvengti dolerio trūkumas iš stymieing viešąsias išlaidas, Correa pasiūlyta daugiau nei pusė Ekvadoro aukso atsargas kaip užstatą gauti 400 milijonų JAV dolerių paskolą iš Goldman Sachs Group Inc. Gegužės mėn. Tą patį mėnesį, tai pasiekė susitarimą su Kinija Accord skolintis $ 2 mlrd mainais ateityje naftos produkcijos, kuri ketina būti įdomu, kaip Ekvadoras naftos atsargos mažėja.

Tada birželį vyriausybė pardavė $ 2 mlrd skolos pakavimas jį kaip didelės rizikos obligacijų, pagal "Bloomberg". Net, kad nebuvo pakankamai su Correa ieško pagalbos iš Lotynų Amerikos rezervų fondo, flar, po mėnesio už 618 milijonų dolerių paskolą. Visa tai yra dalis apskaičiuota 35 mlrd $ Ekvadoras reikės skolintis per 2017, o po to turbūt švietimo ir skurdą investicijos turėtų prasidėti turi būti peržiūrėta.

Tautos pastatas yra laiko reikalaujantis procesas, ir skaitmeniniame amžiuje investicijų grąža yra reikalaujama dabar ne per dešimtmetį, todėl Ekvadoro ekonomika yra labai nesaugioje padėtyje.

Kai kurie, kaip Jose Mieles, tuo Kitas pagrindu tyrimų institutas Cordes ekonomistas baiminasi, kad nauja valiuta bus naudojami mokėti tautų sąskaitas. Tai yra labai reali problema, nes nariai Correa šalis nugalėjo pastangas pramonės grupių apima garantiją atsargines naują valiutą su vienodo dydžio dolerių naująjį įstatymą.

"Problema būtų, jei jie pradėjo mokėti vietos kreditoriams" Mieles interviu sakė. "Jie gali naudoti šiuos išteklius gauti nedelsiant likvidumą."

Kitos, pavyzdžiui, Juan Lorenzo Maldonado Lotynų Amerikos ekonomistas "Credit Suisse Group AG, yra daugiau optimistiškai šios naujos plėtrai.

"Jei jie randa būdą, kaip padaryti veiksmingą naudojimąsi elektronine valiuta valdyti tik tam tikros rūšies mokėjimų ir padaryti šiek tiek procedūros lengviau ir greičiau, ir jie turi patys tai daro atsakingai, tai gali būti geras dalykas," sakė jis.

Steffenas Reichold Stone Harbor Investicijų partneriai LP, o kiti kaip jis, nerimauti, kad Ecuadorans gali bandyti gauti savo santaupas iš šalies, kad būtų išvengta mokama su virtualiais pinigais. Akmens Harbour prižiūri 65,3 mlrd $ iš Ekvadoro turtą, turi teisėtą priežastį susirūpinti.

"Nenorėčiau būti konvertuojami į naują valiutą valdomą neištirto centrinio banko," sakė Reichold. Kurti valiutą "nėra paprasta, net jei esate kitoje šalyje su tobula įrašus sėkmingo ekonominio valdymo, ir aš nemanau, kad Ekvadoras yra toje kategorijoje."

Nesvarbu Ekvadoras tikrųjų taip pro šį planą, ar ne dar neaišku. Visi mes žinome, tam tikrų, tačiau tai, kad Correa vyriausybė, nes skolinga, nes ji yra, vis dar yra pajėgi samdyti komandą, galinčią pritaikyti bet kurį iš esamų cryptocurrencies dėl jų naudojimo. Taip pat įmanoma, kad jie sukurti naują koduotės nuo nulio ir įgyvendinti jį 90 ar mažiau dienų.

Kas dar neaišku, tačiau yra, kaip sėkmingai šis eksperimentas bus.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kaip pirkti NEO 3 paprastais etapais: pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Kas yra Darkcoin, anoniminė valiuta?

Post Altcoin

Potkinas yra ten, kur jis yra! Įvadas į Potkino

Post Altcoin

4 priežastys, kodėl avilys yra revoliucinis Bitcoin piniginis

Post Altcoin

Seksas ir bendras Bitcoinas

Post Altcoin

6 žingsniai, siekiant įvertinti, ar alternatyva kryptine valiuta yra verta investicijos

Post Altcoin

Kaip nusipirkti Zcash 3 paprastais veiksmais - pradedantiesiems

Post Altcoin

Ieškau monetų atstovų iš Crypto bendruomenių

Post Altcoin

Reddcoin žemos kainos paaiškinimas ir skaidrumo kvietimas

Post Altcoin

Kaip nusipirkti Dogecoin su Paypal ar kredito kortele. Greitai

Post Altcoin

Kaip nemokamai gauti savo internetinius bitino duomenis: 18 tinklalapių, galinčių jums padėti

Post Altcoin

Kalifornijos vienas žingsnis yra teisėtas Bitcoin