Potkinas yra ten, kur jis yra! Įvadas į Potkino | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Potkinas yra ten, kur jis yra! Įvadas į Potkino

Potkinas yra ten, kur jis yra! Įvadas į Potkino

Aš bandžiau galvoti apie kažką šmaikštus ir įžvalgus už mano pirmoji post moneta Representativefor Potcoin, tačiau pastarieji įvykiai ir pokyčiai reiškia, kad aš likau be pasirinkimo, kaip tik pabandyti ir apvalus juos visus į įvadiniame straipsnyje. Tas faktas, kad kai kurie iš šių pokyčių skrido žemiau mano paties radaro iki šiol turėtų pasakyti kažką. Taigi be tolesnio ceremonija, čia yra visko Potcoin santrauka - sujungta su asmens analizei tiek - iliustruoti, kodėl aš maniau, ir dabar žinau, Potcoin kur tai ne (daddio)!

Potcoin turi didelį, ir auga, plėtros komanda

Nors kriptografiją visa tik neseniai tapo apsėstas Proof-of-Kūrėjas, Potcoin buvo prieš kreivė ir tik toliau lenkia konkurentus. Oficiali svetainė, Potcoin.com, turi būti vienas iš labiausiai išsamią, sliduma, patogi ir įvairiapusės cryptocurrency pagrindu tinklalapyje ten, su priskirtųjų medijos, pirklio, investuoti, bendruomenės, ir prekes portalų (įskaitant T -marškinėliai ir iš anksto pakrautas PotCards išperkamos prisijungę). Visi kūrėjai ir valdymas jau seniai pavadinti, profilesfeaturing informaciją apie savo didžiule, kolektyvinės patirties tam gebėjimų įvairovė. Naujausi editionsto komanda mačiau susitikimus pardavimų, rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos koordinavimo, ir aš ypač kurstė apie Mattas Bernierfor interneto plėtrai to davęs didelių įgūdžių, patirties ir bendro šifravimo-nerdiness. Ant to, Potcoin Kūrėjas programa, tiesą sakant, rinkti kartu ir remti bendruomenės įgūdžius. Be to, ne tik Potcoin apsigyveno į savo naujas patalpas, esantys Monrealis, jie turi nemokamu numberemblazoned ant viršaus kairėje svetainės pagrindiniame puslapyje. Kuri kita moneta turi tai?

Vasara Potcoin ir Potcoin Ambasadorius programa

Kiek paaiškėja kai kurie žmonės ne (RIP Billas Hicks), rinkodaros yra labai svarbus aspektas, bet įmonės ir nebūtinai turi būti neatskiriama blogis. Iš Potcoin reklaminio turo Vasara visiškai linguoti, su įgulos stengiamės skatinti Potcoin su stovi neseniai Cannabis Cup San Franciske, ir Amerikos Glass Expo Las Vegase. Tačiau tai ne tik kūrėjai, dirbantys skatinti Potcoin; Komisija pagrindu Potcoin Ambasadorius programmeis taip pat vyksta su bendruomenės nariai buvo užsiregistravote visame pasaulyje ir tiekia reklaminius paketus skatinti Potcoin pardavėjai savo srityje. Akis į akį yra akivaizdžiai pagrindinis dėmesys visai komandai, ir nekantrumas, su kuriais tiek daug yra pasirengę įdėti savo veidą už priežastis geras ženklas ateičiai.

Potcoin anketa PotLabs

Neseniai įkurta PotLabs (nauja svetainė darbuose) buvo sunku darbe po Potcoinjoint, populiarus bendruomenės forume šviežiai integruota MP ir čatas funkcijų kūrimą. Jų dabartinis projektas yra PotWallet, internetinė piniginė su SMS (tik Šiaurės Amerikoje šiuo metu) ir elektroninio pašto Potcoin perdavimo įrenginiai. Dabar galite elektroniniu paštu anyonesome puodą, ir dėl to procesas padės gavėjus sklandžiai per tam PotWallet kūrimo gauti savo monetų (kuris gali būti atšauktas iki išpirkimo). Po šio feat, kito jų tikslas yra vietinės Potcoins svetainėje visiškai su sąlyginio deponavimo pirkimo ir pardavimo Potcoins ne rinkos sukūrimas. Tikėtis daug daugiau iš sinergijos besivystančių tarp šių vaikinai, kūrėjas komanda, o bendruomenės... Tiesiog nereikia tikėtis, kad jie būtų šaukti apie tai. Žiūrėti šią erdvę atidžiai!

Potfunder už Potcoin Palaikomos labdaros

Nors Dogecoinand Bitcoin, be kita ko, turėjo savo dalį labdaros diskus, Potfunder fokusuoja Potcoin bendruomenės dėl konkrečių tikslų. Pagal Bendrijos sunkiasvoriai @deemington ir @ Ironhammer5 - Pastarasis buvo paaukštintas į oficialią poziciją kaip Potcoin socialinės žiniasklaidos koordinatorius - Potfunderis slidus ir jau daug mylėjo Potcoin institucija nebaigtai kelti dideles sumas labdarai ir plėtros dobrodziejstwa, Pirmasis labdaros diskas tikslas buvo sumušė iš parko, su 2000 $ (200k POT) keliami FRAXA, labdaros organizacijos, išvystantis kanapių vartojimu susijusių gydymo Fragile X sindromas. Su tiek daug naudos sveikatai kanapių tiesiog laukia, kol bus priimtas medicinos bendruomenei, ar daugiau iki taško, vyriausybės, tikėtis, kad tai taps labai vertinga tema, kuri, tikiuosi, gali kaupti su mainstream dėmesį, kad taip kruopščiai nusipelno.

Kultūros nišą Potcoin

Tūkstančiai metų nepriklausoma ir prijungtu kultūros evoliucijos nuėjo į kanapių rūkymo, nuo indų s, kad hipių, ir už jos ribų. Jau yra universali kultūra remtis; kad OK ženklą pirštais, o dabar įdėti savo jungiantys ranka į burną - tai yra beveik kaip universalus gestų kalba kaip paliesdami savo riešą paklausti kam laiką. Istorija parodė, kad pakeistų sąmonės būsenos, kartu su bendros istorijos priespaudos, yra gana velniškai stora pagrindo Bendrijos teisės, ir tai ypač aktualu naujai prijungtas amžiaus, kuris yra kartu ir sparčiai delegitimising sakė priespauda. Štai stipri priežastis moneta bendruomenė, įskaitant kūrėjams, tikėti.

Svarbiausia, kad Bendrija taip pat netiesiogiai apima potencialių pardavėjų, kurie, daugiau-dažnai nei ne, stoners save, ir turi daugiau nei paprastas pinigų diską padėti remti Potcoin daugumą. Pardavėjai Užsiregistravę visą laiką, įskaitant didžiausių Europos interneto galvos parduotuvėje Azarius.com, suteikiant Potcoin realaus pasaulio naudojimą, kad bendruomenė aktyviai nori. Jūs netgi galite nusipirkti sėklų su Potcoin, ir nors jums teks patikrinti įstatymus savo srityje, tai yra Velnišķīgs garantuota grąža investicijas į vidutinės trukmės laikotarpiu!

Potcoin Bendrija

Puodai rūkyti bendruomenė, taip pat yra pasaulinė ir įvairi, turi neproporcingai daugiau laiko savo rankose prisidėti prie auga bendruomenės, prekybos, ir naudojant Potcoin su tiekėjais. Puodo rūkaliai yra, aš įsivaizduoju, taip pat neproporcingai daugiau aktyvių interneto vartotojų, ir tikrai neproporcingai kūrybingi krūva. Jau bendruomenė jau daugelio iš Potcoin pasiekimų šaltinis; Potfunder ir PotcoinJoint jau buvo minėta, bet papildomai yra yra Potcoin naujienų svetainė HighonPotcoin (vėlgi, ačiū @ ironhammer5) featuring reguliariai podcasty - įskaitant kūrėjas Hangout "- transliuoti ir įrašyti gyvai; plėtros ir išleidimas beta-etape Electrum piniginės; Reddit TIP-botas papildyti aktyviai sub-Reddit ir bendrą atmosferą, kuri yra būtent tai, ko galima tikėtis iš novatorišką potheads krūva. Tai puiki vieta apsilankyti, bet tai dar gražiau vieta gyventi, ir vienas, kad leidžia jums laimingai krepšys-laikyti, nepriklausomai nuo dabartinės kainos, taip ilgai, nes ji saugo jus surišami kaip grupė.

Apibendrinant, Mano mintys apie Potcoin ilgalaikėje trukmės

Potcoin turi visas atributą, reikalingą ilgalaikei sėkmei. Kompetentingos ir aistringi kūrėjai, kad bendrauti ir grįžtamojo ryšio išjungti tam skirtoje ir augančios bendruomenės, tikslinės nišą rinkoje, kuri yra tokia plati ir pasaulio, kad jis jaučiasi keistai net vadina jį nišą, rimtą laiko ir kūrybiškumo pajėgumų, kuriais remtis ir puikus mišinys profesionalumo ir lulz, su net Chevy Chasegetting į adresu Monrealio "Tiesiog juokiasi" festivalyje akto. Kas daugiau, Potcoin atsirado ne daug laiko per platesniame valymo dekriminalizavimo pastangų ne tik Valstijose, bet dėl ​​to visame pasaulyje. Kiekvienas lobizmas bandymas, kiekvienas spaudos susidomėjimą tiek atstovauja galimybę Potcoin ne tik stumti jį savo interesus, bet taip pat daugiau išdidus tikslai sveikatos ir teisingumo srityse. Dėl šių interesų yra vienas, ir jis dėl šios priežasties visų pirma tiems, išdėsčiau, kad atvedė mane į įsipareigoti šios monetos.

Ar savo mokslinių tyrimų ir laukiu prisijungti visus pasveikinti jus kartus.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Nepatvirtintas Bitcoin sandoris? Štai kaip sutrumpinti Bitcoins Transaction Time

Post Altcoin

Kas yra Ripple? Inside Crypto 2.0

Post Altcoin

Debesis kasyba - pelninga ar sukčiavimo raida?

Post Altcoin

Kaip užsidirbti pinigų naudojant bitcoiną - 99 bitumino atvejų tyrimai

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ir galimas šakutės - štai ką reikia žinoti

Post Altcoin

Kaip parduoti bitumines ir nesulaukti arešto

Post Altcoin

Kaip pirkti IOTA: pagrindinis pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Žaliųjų kryptokultūrinė mūšis

Post Altcoin

Bitcoin dienos ataskaita: CheapAir priima Dogecoin ir Litecoin, DigitalTemible Gold iki Bitcoin Exchange ir dar daugiau

Post Altcoin

Analizė: Bill Gates sako: Bitcoin yra geresnė už valiutą

Post Altcoin

Kaip pirkti cardano (ADA) 3 paprastais veiksmais: pradedantiesiems

Post Altcoin

Kaip prašyti Bitcoin Gold (BTG): žingsnis po žingsnio vadovas