Reddcoin atskleidžia Socialinės piniginės, POSV atnaujinimus ir socialinę platformą | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Reddcoin atskleidžia Socialinės piniginės, POSV atnaujinimus ir socialinę platformą

Reddcoin atskleidžia Socialinės piniginės, POSV atnaujinimus ir socialinę platformą

Reddcoinis valiutą, kad aš jau po tam tikrą laiką, ir dauguma bendruomenės buvo kantriai laukia valiuta išleisti, ir pereiti prie, Poof iš Stake Velocity

POSV).

Vakar, Laudney, švino kūrėjas Reddcoin, paskelbė, kad "pranešimas rytoj bus netrukus po blokuoti 190,000." Nors dauguma Tikimasi, kad tai buvo paskelbti neišvengiamą išsiskyrimą POSV, faktinis announcementwas kažką daug didesnis.

Reddcoin socialdemokratų piniginė

Ne tik POSV artėja viešoji beta, bet taip pat visiškai naujo tipo piniginė, žinomas kaip "socialinės piniginę", buvo sukurta. Ši piniginė yra:

Pirmasis pilnai funkcionalus cryptocurrency piniginė, kuri sujungia įvairius socialinius funkcijų, tokių kaip IRC pokalbiai, naujienų ir oficialaus pranešimo

Ji buvo sukurta siekiant būti lengvai išplečiamas ir daug daugiau socialinių funkcijų, pavyzdžiui, muzikos, vaizdo, žaidimų, bus pristatyta po vieną per ateinančius mėnesius. Socialinis piniginė pagerina vartotojo dalyvavimą, ir kartu su PoSV, padidina tinklo saugumą, ir telpa į dešinę su Reddcoin tikslo tapti socialinio valiuta skaitmeniniame amžiuje.

Socialinis piniginė turi visiškai naują UI dizainas, kuris leidžia tradicinis QT intervalo sąsajos atrodo pasenęs. Jis gali veikti kaip vietos kompiuterio programa, arba dirbti su demonai veikia nutolusius serverius per saugiame RPC. Tai visiškai funkcionalus Windows, Linux ir Mac OS X

Socialinis piniginė jau naudojamas Reddcoin kūrėjų kasdien. Pradedant nuo šiandien, kasdien mes atsiųsime pakvietimus į viršų 10 prisidedančių dienos prisijungti prie mūsų beta testavimo. Artimiausiais savaites, socialinės piniginės bus prieinama visiems.

 Socialinė platforma

Kūrėjas išvyko miglotai paminėti "naujos kartos socialinę platformą", kuri buvo labai ribotas, tai aprašymas:

Iš Reddcoin tikslas yra praturtinti ir palengvinti žmogaus socialinės interactions.Our naujos kartos socialinė platforma taip pat aktyviai plėtrai. Virsmo visose socialinių tinklų bus svarbi platforma, bet tai dar ne viskas. Šiuo metu, mes esame sąmoningai labai slaptos apie platforma detales dėl konkurencinių priežasčių. Vasarą, jums sužinoti daugiau apie paveikslą ir detales.

Asmeniškai, aš jau iš Reddcoin rėmėjas, nes prieš tai starto, ir net investuojama nedidelį kiekį pradiniame IPOC. Tai gali padaryti mane šiek tiek šališkas, bet manau, kad šie pokyčiai ir nuotraukos kalba patys už save. Jei Reddcoin komanda gali traukti šią funkciją, jis bus didžiulis žingsnis į priekį, ir parodyti naujoves, kad yra įmanoma skaitmeninės valiutos pasaulyje. Aš visiškai tikėtis, kad daugelis kitų dev komandos bandys sekti šias programas ir sistemas, bet kursu dalykai šiuo metu vyksta, The Reddcoin komanda visada likti viena (ar trys) žingsnius į priekį.

Tai bus įdomu stebėti, ir jūs galite tikėtis, kad Monetų Trumpas jus informuosime apie naujausius pokyčius.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Nepatvirtintas Bitcoin sandoris? Štai kaip sutrumpinti Bitcoins Transaction Time

Post Altcoin

Keturi faktai apie Bitcoin pinigines, kurias turite žinoti

Post Altcoin

Kas yra Feathercoin?

Post Altcoin

Kaip įsigyti Stellar Lumens 3 paprastais žingsniais: pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ir galimas šakutės - štai ką reikia žinoti

Post Altcoin

Kaip apsaugoti savo Bitcoin piniginę

Post Altcoin

Pamoka: Reddcoin POSV piniginės naujinimas Mac

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin Exchange su Mixed Forex ir Altcoins

Post Altcoin

Reddcoin socialinė transliacija

Post Altcoin

Norite dirbti ir mokėti Bitcoin? Štai šešios svetainės, kurios jums gali padėti

Post Altcoin

Bitcoin dienos ataskaita: CheapAir priima Dogecoin ir Litecoin, DigitalTemible Gold iki Bitcoin Exchange ir dar daugiau

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Tiesa anoniminė kriptografinė valiuta