Vadovas: 4 bjaurios programos, kurios sugadins jūsų failus bituminoms | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Vadovas: 4 bjaurios programos, kurios sugadins jūsų failus bituminoms

Vadovas: 4 bjaurios programos, kurios sugadins jūsų failus bituminoms

Per pastaruosius metus Bitcoin pradėjo veikti kaip pageidaujamą formą valiuta į naujo tipo kenkėjiškos programinės įrangos. Tai vadinama išpirkos apskritai ir tai trunka jūsų kompiuterio failus, kaip įkaitų, kol mokate hakeris, kuris ją sukūrė savo išpirkos.

Ir tai vystosi, greitai...
Pirmasis ir labiausiai pagarsėjęs forma ransomware prašančiosios Bitcoin buvo vadinamas "CryptoLocker". Tai Gyvatės prie kompiuterio per nekaltų ieško šlamštas kaip šis.

Pridedamas prie laiškas buvo ZIP archyvas, kuriame yra maža vykdomąjį failą (programa, kuri veikia ant Windows kompiuterio, dažniausiai baigiasi su ".exe"). Kad viskas dar sunkiau aptikti ".exe" failas buvo naudojant dokumento plėtinį (ty ".pdf") į failo pavadinimą ir rodyti Adobe Reader piktogramą.

Jei pasirinkote atverti kenkėjišką failą, kad būtų atsisiųsti ir vykdyti Gameover Dzeusas, kuris savo ruožtu atsisiųs ir įdiegs kitų kenkėjiškų programų šeimų, įskaitant CryptoLocker. CryptoLocker tada eiti į priekį ir užšifruoti savo kompiuterio failus, todėl jums nereikės turėti prieigą prie jų be konkretaus privataus rakto (kaip vieno naudojamo Bitcoin piniginę). Žinoma, siekiant gauti raktą, jums reikės mokėti.

Tai yra tai, ką pamatysite savo kompiuteryje, jei jūs infekuota:

Jei nesugebėjo sumokėti išpirką laiku jums reikės naudoti CryptoLocker'S "dešifravimo paslaugą". Žinoma, CryptoLocker anketa "Dekodavimas tarnyba" yra daug brangesnis nei originalas išpirkos.

Tai yra crazy:

Per pirmąsias 100 dienų CryptoLocker buvo išleistas beveik 500,000 kompiuteriai užsikrėtė. Pasak "Symantec 3% žmonių sutinka mokėti išpirką tačiau papildomi studiessuggest, kad skaičius yra artimesnis iki 1,3%.

Vienas Thesisclaims kad CryptoLocker kūrėjai buvo suteikta galimybė rinkti 1,216 BTC per šį laikotarpį, todėl jiems iš kelių šimtų tūkstančių dolerių pelno.

CryptoLocker pagaliau buvo uždarytas birželio 2 2014, kai keli teisėsaugos institucijos nukėlė tinklą, kuris veikia ji. Vartotojai, kurie buvo užsikrėtę buvo dabar gali iššifruoti atgal savo failus naudojant interneto svetainę, pavadintą DecryptCryptoLocker.

Bet istorija nesibaigė:

Įkvėptas CryptoLocker, nors nesusiję CryptoWall atėjo pažaisti 2014 vasario Nors CryptoWall buvo mažiau sudėtingas nei CryptoLocker jis sugebėjo užkrėsti 625000 Kompiuteriai - didesnį skaičių nei jo pirmtakas.

Geriausi užsikrėtę šalys JAV, Vietnamas, JK ir Kanadoje. Štai geografinis atstovavimas užkrėstų šalių:

Tačiau, nors buvo daug pastangų platinti CryptoWall kiek įmanoma rezultatai buvo šiek tiek nuviliantys. "Tik" 939 BTC buvo renkami iš skirtingų naudojimo kurie nusprendė mokėti. Išpirka svyravo tarp $ 200 ir $ 10,000 (kuri buvo sumokėta tik viena vartotojas).

Bloga naujiena yra ta, kad CryptoWall vystosi:

Nors CryptoWall prasidėjo kaip CrptoLocker klonas, tai dabar mutavo į CryptoWall 2.0 2015 sausio ir CryptoWall 3.0 2015 kovo Šiandien CryptoWall ne tik užšifruoja failus, tačiau taip pat gali pavogti informaciją iš jūsų kompiuterio, įskaitant jūsų Bitcoin Wallet privatus raktas, Tai daro programinė daug pelningiau savo kūrėjų užtikrinant jie gaus tam tikrą užmokestį už savo darbą formą.

Per pastaruosius kelis mėnesius 2015 m šie du pagrindiniai pavojai, taip pat buvo pranešta:

CTB locker

# 8211; Stovai Curve-Tor-Bitcoin.

  • Curvecomes iš kriptografija, kuri remiasi elipsės kreives. Tai yra metodas, naudojamas šifruoti savo failus.
  • Tor (žymi svogūnų maršrutizatorius) yra kompiuterio tinklą, kuris sudaro darknet.
  • Bitcoinrefers su galimybe mokėti bitcoins.

Štai kaip "užgrobti" kompiuteris su CTB Locker atrodo taip:

CoinVault

# 8211; Išleistas 2014 lapkričio ši CrpytoGraphic locker suteikia jums galimybę iššifruoti vieną failą "ant namo". Kitaip tariant, programinės įrangos kūrėjai nori duoti jums skonį, arba kai įrodinėjimo rūšiuoti, kad jie yra geri savo žodį. Mano, kad tai yra sąžiningumo aktą, pavyzdžiui, nustatant vieną įkaitų nemokamai.

CoinVault buvo skirta daugiau nei 20 šalių iki šiol, bet Netherland policija pavyko pasiekti kai CoinVault informaciją. Naudojant šią info "Kaspersky įsteigė Decryptor svetainę, kad padėtų kovoti CoinVault.

Tačiau yra gera žinia, taip pat:

Yra kažkas, ką galite padaryti apie šį vis reiškinio kriptografinių užrakinamos spintelės.

Pirmiausia, iš ransomeware tipai minėjau šį postą visos tikslinės skirtingų Microsoft Windows versijos (nuo XP iki Windows 10). Taigi, jei turite "Mac" ir jūs naudojate "Mac OS jūs tikriausiai saugus (tikriausiai...).

Antra, jums reikia padaryti tai įprotis nuolat kurti atsargines kopijas savo failus. Tokiu būdu, net jei kas nors užšifruoja savo duomenis jūs visada galite atkurti pradinius failus be šifravimo. Nuo susijusias paslaugas, pavyzdžiui, Dropbox, taip pat gali būti užkrėstas, priklausomai nuo atvejo, offline atsarginės pat siūloma.

Jei ketinate kurti atsargines kopijas savo failus galite sekti 3-2-1 rulewhich reiškia:

  • 3 skirtingi kopijas ant trijų skirtingų vietų (3 kopijos tame pačiame standžiajame diske nesiskaito).
  • 2 skirtingų formatų (pvz kietojo disko ir DVD).
  • Laikyti 1 kopiją Off-svetainės (ty kitoje vietoje). Tai leis išvengti abu egzemplioriai gauti sunaikinta atveju įsilaužimo, gaisro ir tt

Kitas priemonė imtis yra gana paprasta. Neatidarykite elektroninio pašto priedus, kurie atrodo juokinga (Gerai mama ?!). Tai apima laiškus iš žmonių, jūs nežinote, ir failus, kad jūs manote, gali būti nesaugus. Tai buvo pažymėta, kad net failų, kurie gali atrodyti nekenksmingi, kaip "PowerPoint" pateiktis, Excel lakštų ir "Word" dokumentus. Taip pat gali apimti filewithin jų vykdomąjį.

Įsitikinkite, kad visada atnaujinti savo operacinę sistemą su atnaujinimus ir įdiegta patikima antivirusinė programa. Šiuos veiksmus tikriausiai jūs, kuriems daugeliu atvejų. Jei manote, kad norite papildomos apsaugą galite kreiptis į šio guidewhich reikmenys sudėtingesnius veiksmus, kurie gali būti imtasi.

Matyt taip pat yra skirta įrankius, jūs galite įdiegti į savo kompiuterį, kad būtų išvengta šių ransomeware tipus rodomi kaip CryptoPreventand CryptoGuard.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, yra didžiulis šaltinis apie CoinVault ypač kuri duos jums visą informaciją, jums reikia tuo atveju, jei čia užsikrėsti.

Jeigu jūs kada nors buvo jūsų kompiuteris užkrėstas ransomeware Norėčiau išgirsti jūsų istoriją į žemiau esantį komentarą skyriuje.

Šaltiniai:

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Mastercoin ir Omniwallet beta

Post Altcoin

Reddcoin socialinė transliacija

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box Custom Scrypt kalnakasybos įrenginiams

Post Altcoin

Kaip gauti pasirinktinį Bitcoin adresą

Post Altcoin

Kaip apsaugoti savo Bitcoin piniginę

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Tiesa anoniminė kriptografinė valiuta

Post Altcoin

Fluttercoin: nauja idėja alternatyva bitino

Post Altcoin

6 žingsniai, siekiant įvertinti, ar alternatyva kryptine valiuta yra verta investicijos

Post Altcoin

FIMK - Suomijos ekonomikos revoliucija su kryptine valiuta

Post Altcoin

Skaitmeninė valiuta kas savaitę - pirmasis leidimas

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum ir Orisi potencialas, antroji dalis

Post Altcoin

Kriptokursų anonimiškumas II dalis - Cryptonote ir Darkcoin