4 paprasti žingsniai priimant Bitcoin jūsų versle | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

4 paprasti žingsniai priimant Bitcoin jūsų versle

4 paprasti žingsniai priimant Bitcoin jūsų versle

Taigi, jūs nusprendė priimti Bitcoin savo verslą, nuostabus! Šiandien yra daugiau nei 100,000 businessesworldwide kad priimti Bitcoin. Priimdamas Bitcoins nereiškia, kad jūs iš tikrųjų turi turėti Bitcoins. Daug paslaugų ten leidžia priimti Bitcoin tik kaip mokėjimo forma ir tada iš karto atsiųsime sumokėtą sumą doleriais, eurais ar bet kokia valiuta pasirinkti.

Dabar leiskite man duoti jums trumpą apžvalgą, ką žingsnius jums reikia imtis siekiant pradėti priimti Bitcoins.

Žingsnis 1 - Rasti prekybininkai sprendimų teikėjas

Bitcoin prekybininkai sprendimų teikėjas iš esmės yra kompanija, kuri priims Bitcoins jūsų ir tada konvertuoti juos į savo valiuta. Taip pat galite pasirinkti išlaikyti Bitcoins o ne konvertuoti juos į tradicinį valiuta.

Geras teikėjas taip pat pateikia jums POS (Point of Sale) integracijos - tai reiškia būdą įkrauti savo klientus be pertraukos normalios pardavimo piltuvėlį.

Geras pavyzdys tai būtų Bitpay kuri suteikia jums POS programą savo parduotuvėje (jei turite plytų ir skiedinio vieną) ar savo svetainę įskiepio. Jei turite plytų ir skiedinio parduotuvėje ji patarė laikyti "iPhone" arba "iPad" šalia "reguliariai" kasos su mokėjimo app. Kai teikėjas (pvz Coinkite) bus pateikti jums su fizine mokėjimo terminalo, todėl jums nereikės nieko kito.

3 žingsnis - Apskaita

Turėtumėte pasikonsultuoti su savo buhalteriu dėl pasiūlymo priimti Bitcoinin savo šalies taisykles. Skirtingos šalys turi skirtingus požiūrius į Bitcoin ir tai turėtų būti nustatoma asmeniškai, remiantis jūsų buvimo vietą. Tai taip pat svarbu, kaip tai, ką spausdinti sąskaitose faktūrose kaip mokėjimo formą.

4 žingsnis - Put iki ženklą :)

Paskutinis, bet ne mažiau tegul jūsų klientai žino, kad jūs priimate Bitcoin. Jei turite internetinę parduotuvę galite naudoti oficialų logotipą, kaip parodyta čia:

Arba, jei turite plytų ir skiedinio parduotuvėje galite spausdinti vieną situaciją. Tai bus ne tik apie žmones, kurie jums dabar priimti naują mokėjimo formą, bet taip pat padės Bitcoin ekonomiką apskritai, nes daugiau žmonių bus atvira gauti mokėjimus Bitcoin (nes jie žino, kad jie turi kur išleisti).

Viskas! Gana paprasta ar ne? Jei turite kokių nors klausimų apie tai, kaip pradėti priiminėti Bitcoins esate kviečiami pasidalinti žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

7 Bitcoin dainos išklausyti iki 2013 m. Pabaigos

Post Altcoin

Kaip įsigyti Monero 3 paprastais žingsniais: pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoin sprendimas susijungti

Post Altcoin

Reddcoin Bitcoin Bear rinkos metų augimas

Post Altcoin

Kaip užsidirbti pinigų naudojant bitcoiną - 99 bitumino atvejų tyrimai

Post Altcoin

Reddcoins Revolutionary Change: Stack Speed įrodymas (PoSV)

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin Exchange su Mixed Forex ir Altcoins

Post Altcoin

Rebranding, interviu ir pilnas monetų puslapių sąrašas

Post Altcoin

Paprastas Cryptocurrency kalnakasybos vadovas X algoritmams

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

GAW kalnakasių schema yra pagaliau atskleista

Post Altcoin

Kas yra Dogecoin, Labdaros moneta?