6 žingsniai, siekiant įvertinti, ar alternatyva kryptine valiuta yra verta investicijos | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

6 žingsniai, siekiant įvertinti, ar alternatyva kryptine valiuta yra verta investicijos

6 žingsniai, siekiant įvertinti, ar alternatyva kryptine valiuta yra verta investicijos

Kaip ištikimi skaitytojai 99Bitcoins, tikriausiai jau žinote, kad be Bitcoin, yra šiuo metu daugiau nei 600 alternatyvios cryptocurrencies rinkoje. Bitcoin šaltinis-kodas, yra atviro kodo ir viešai prieinama GitHub, gali būti laisvai kopijuojamas visiems, kurie domisi kuriant savo monetą.

Klausimas, kad daugelis žmonių yra tai, kad su tiek daug alternatyvų, kaip mes įvertinti, kuri iš jų yra verta studijuoti ir pirkimo? Galų gale, su kiekviena moneta turi savo kainą, tai tikrai jaučiasi 24/7 akcijų rinkoje.

Bandysiu eiti per kai kurias iš veiksnių, kad mes ne CoinGeckouse vertinant altcoins.

1. Techninė ir piniginės taisyklės inovacijos

Kai kurie žmonės turi nuomonę, kad Bitcoin maksimalus dangtelis 21 mln monetų yra ribojantis veiksnys, nes žmonės jaučiasi prastai tik gauti 0,0001 BTC viename taške. Dogecoin, pavyzdžiui, turi bendrą pasiūlą 100 mlrd dogecoins, kad buvo visiškai iškasti viduryje 2015 m. Jis taip pat neturi kietojo dangtelį ir augs 5.256 mlrd monetų kasmet pasiekus 100 mlrd. Pinigine taisyklių pakeitimai sukuria visai kita ekonominė paskata už altcoin.

Kitos monetos naudojami kitą maišos algoritmą apskritai. Peercoin, pavyzdžiui, naudoja Proof-of-kortos, o ne įrodinėjimo-of-darbo, o Ethereumis cryptocurrency, kuris yra skirtas nuo žemės iki be šakojimasis jokios kodą iš Bitcoin, taip pat yra Tiuringo-baigtas. Yra daug įdomių naujovių vyksta altcoin pasauliui, kad gali būti naudinga į bendrą ekosistemą ir pradedant šiuo pagrindu bus geras pirmas žingsnis vertinant altcoins.

2. Plėtros veikla

Vienas iš būdų įvertinti, ar konkretus altcoin turi gerą ateitį pažvelgti jo plėtros veiklą. Moneta su aktyvia kūrimo komanda bus stumia naujinimus ir užtaisymo bugów visą laiką.

Mes matome, kad Bitcoin turi aktyviausi komandos kūrimą. Visi plėtros darbus daroma viešai per GitHub saugykloje ir galima patikrinti, ar bet kuri iš monetų kūrėjai yra "miega". Kadangi daugelis monetos "išsišakojęs" nuo Bitcoin, tai ypač svarbu kūrėjams stumia atnaujinimus, kai klaida randama Bitcoin, nes ji beveik neabejotinai įtakos altcoin taip pat, nes jie dalijasi daugiausia panašių kodų bazę.

 

3. Bendrijos stiprumas

Moneta be bendruomenės neturės vertę kokia, nes niekas naudojant altcoin. Žvelgiant per forumus kaip Bitcointalk, jūs pastebėsite, kad daugelis teigia, kad jų altcoin turi geriausią bendruomenės, bet geriausias būdas įvertinti bendruomenės dydis yra pažvelgti į skaičius.

Sunku pasakyti, kad moneta X turi Y skaičių vartotojų dėl savo decentralizuoto pobūdžio. Tačiau galima naudoti proxy, kai vertinant bendruomenės dydį, žiūrėdamas į numerį Facebook patinka, Twitter pasekėjų ir Reddit veiklą.

4. Prekybos apimtis ir likvidumas

Taip pat svarbu yra pažvelgti, jei yra kokių nors prekybos veikla aplinkinių altcoin. Nėra prasmės turintis tūkstančius dolerių verta yra altcoin jei niekas prekiauja tai ir ten yra labai maža tikimybė, išeinant savo dabartinę poziciją rinkoje.

Bus laukinių svyravimai kaina kiekvieną kartą, kai suma yra perkamos ir parduodamos, ir tai kintamumas nėra gerai išlaikyti jūsų altcoin valdų vertę.

5. Rinkos kapitalizacija

Monetos su mažu rinkos kapitalizacija gali būti lengvai manipuliuoti žmonių planuoja surengti siurbliai ir sąvartynų gudrybės. Vienas gali prarasti daug pinigų, jei jautrios melą, kad šie žmonės išstumti.

Monetos su didesniu rinkos kapitalizacija bus sunkiau būti manipuliuoti, nes ji reikalauja žymiai didesnių kapitalo bazę manipuliuoti kainą.

6. Viešasis interesas

Galiausiai taip pat reikėtų apsvarstyti, kaip populiarus moneta yra World Wide Web. Greita paieška monetos pavadinimas Google ar Bing parodys, kiek rezultatai egzistuoja dėl medalio. Nustatyti monetų, kaip Bitcoin turės milijonus paieškos rezultatus, rodančius, kad monetų brandą, o mažos monetos turės labai mažai parodyti.

Tas pats gali būti pasakyta, žiūrėdamas monetos oficiali svetainė apie Alexa populiarumą. Bitcoin.org, oficiali svetainė Bitcoin yra labai populiarus pasaulyje, reitingą, kaip Alexa 14,175thmost populiarus svetainę planetoje tuo metu, raštu.

Tikiuosi, kad dabar jūs žinote, kai aukšto lygio būdų įvertinti altcoins, grindžiamus šiuo straipsniu. Tačiau yra daug kitų būdų įvertinti altcoins, kad bus reikalingas tolesniems moksliniams tyrimams.

Nors altcoin ekosistema yra užpildytas su daug sukčiai - taip daryti būti papildomų atsargūs, kai naršyti šią erdvę - ji taip pat gali būti labai pelningas, jei jūs padaryti savo namų darbus teisę. Netikiu viską, kad jums skaityti ir visada padaryti savo deramo patikrinimo tikrinant faktus ir duomenis apie CoinGecko ir kitose interneto svetainėse.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kodėl Reddcoin yra socialinė valiuta

Post Altcoin

6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin

Post Altcoin

Parduokite litekoinus su Paypal už pinigus JAV doleriais arba EUR

Post Altcoin

Kaip įsigyti Ripple (XRP) 3 paprastais veiksmais - pradedantiesiems

Post Altcoin

Gavinas Andresenas parodo, kaip įdiegti dvejopą piniginės failų apsaugą

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) yra meno būklė, anoniminė kryptine valiuta

Post Altcoin

Dark piniginės Alpha 7 išleidimas

Post Altcoin

Kaip uždirbti iki 20% pelno iš savo bitino, investuojant

Post Altcoin

Dogecon SF: šalis, kuri buvo stebuklingai rimta

Post Altcoin

Būsimi Bitcoin šakės 2018 m. - tai ko stebėti

Post Altcoin

Multisig: pradedančiųjų vadovas

Post Altcoin

Pristatome Ekvadoro oficialią vyriausybės sankcionuotą kryptine valiuta