6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin

6 patarimai, kaip padėti jums keliauti su bitcoin

Per pastaruosius kelerius metus, Bitcoin tapo plačiai pripažinta kaip teisėta forma valiuta visame pasaulyje. Ji greitai išaugo populiarumas iš dalies dėl savo patogumo šioje labai skaitmeniniame amžiuje. Keliautojai ypač ėmėsi į visiškai virtualios ir universalus mokėjimo forma idėja, išvengiant anksčiau varginančių užduotis perduodant savo pinigus į kitas užsienio valiuta kiekvieną naują vietą.

Jei domina naudojant Bitcoin jūsų kitą atostogų į užsienį idėja, bus įspėjami. Kitų keliautojų, pavyzdžiui, šios poros, kurios eksperimentavo su pilna priklausomybė nuo Bitcoin, ir mačiau jų dalį problemų procese. Prieš gabalas iki jūsų kredito kortelės, įsitikinkite, kad žinote savo Bitcoin faktus ir galite pasiruošti savo kelionės pakeisti.

A Piniginė "yra absoliučiai būtina

Iš skaitmeninės valiutos gamta padaro jūsų vidutinė odinės piniginės nenaudingas keliaujant. Norėdami pasiekti savo finansus, sudaryti sandorius ir saugoti svarbią informaciją, jums reikės specialų "Piniginės" programinę įrangą. Ši pristato naują rinkinį problemų daugeliui keliautojų; vienas turi savo išmanųjį telefoną ar nešiojamą kompiuterį su jais, kai jie turi atlikti pirkimą ir internetas yra privalomas kiekvienas sandoris eiti per. Daugelis turistų nori eiti be savo smartphonach užsienyje, todėl šį programinės įrangos rūšies būtinybė yra kažkas galvoti apie prieš priimant jungiklį į Bitcoin.

Ne visos šalys Accept Bitcoin

Bolivija neseniai paskelbė, kad uždraudė valiutą per jų sienas. Jie ne vieni; Bitcoin šiuo metu nelegali Vietnamand labai reguliuojama tokiose šalyse kaip Rusijoje. Ar tinkamai mokslinių tyrimų prieš keliaujant į šalį, kuri gali arba negali turėti priešišką poziciją dėl valiutos. Jei keliaujate į vieną iš šių šalių, turėsite nix į Bitcoin planą ir eiti su daugiau priimtą konkurso pasiūlymą.

Kiekviena šalis turi savo Bitcoin-Sunkieji Bendrijų

Net šalys, kurios leidžia Bitcoin parodys kai plikas dėmės, kai jis ateina į pardavėjų, kurie priima Bitcoin. Tačiau didžiuosiuose miestuose ir daugiau tech išminties bendruomenių, esate labiau tikėtina rasti grupes Bitcoin pardavėjų, veikiančių toje pačioje kaimynystėje. Gyvenamieji rajonai, pavyzdžiui, Kreuzberg Berlinhold didelės apimties šių pardavėjų tipų. Įsitikinkite, kad jūs atidžiai planuoti, kur jūs planuojate pasilikti per savo keliones, nes tai gali būti svarbu pagrįsti šiuos sprendimus dėl Bitcoin patogumo kiekvienoje srityje tipus.

Keletas didžiausių kelionių Prekeiviai Accept Bitcoin

Prieš jus galvą į savo paskirties vietą, jums gali būti sunku sumokėti už lėktuvo važinėti su Bitcoin. Dideli kelionių kompanijos buvo lėtas sugauti ant tendencija ir tai galima padaryti užsakant kelionę visiškai su skaitmeniniu valiuta sudėtinga. Laimei, kelionės prekybininkai milžiniškas Expediarecently paskelbė dabar jie priimti Bitcoin už viešbučių užsakymo. Nors jie nesiūlo skrydžių pirkinius su Bitcoin dar, galite rasti Bitcoin-įkainoti skrydžius, CheapAir.com.

Visada reikia turėti atsarginę

Pora kuris bandė tik naudoti Bitcoin jų 100 dienų kelionę aprašė procesą kaip "šventė-ar-bado." Jie patyrė nepatogiai daug laiko, kur jie buvo priversti eiti nevalgius, nepavyko rasti restoranas, pripažintą Bitcoin, Stenkitės ne priklausyti nuo vienos rūšies mokėjimo atskirai, ar net du, jei esate papildomų atsargūs. Tai gera idėja, kad papildyti savo Bitcoin "slėptuvės" su kreditinėmis kortelėmis ir grynųjų pinigų, kad būtų saugūs.

Apsaugos priemonės yra svarbus Bitcoin

Nors iš bet kokios rūšies vagystės gali būti pakankamai sugadinti jūsų kelionę A Bitcoin vagystė gali būti daug rimtesnė. Daugelis aspektai Bitcoin padaryti jį saugesnį, tačiau yra būdų, įsilaužėlių ir sukčiai apgauti jus į mesti informacijos jums neturėtų. Jei jaučiate Bitcoin vagystės, jums bus labai sunku arba neįmanoma susigrąžinti savo pinigus. Įsiminti Bitcoin yra labai didelės rizikos, ir nepalaiko suteikia įprastas banko pačių saugumo priemonių. Labai svarbu, kad būtų budrūs savo saugumo praktiką užsienyje, ypač kai ji ateina į jūsų Bitcoin informaciją.

Nėra karto atsakyti už ar keliauti su Bitcoin klausimą. Priklausomai nuo šalies, tipo kelionę, ir pačių keliautojų, jis gali arba tarnauti kaip vargo ar didelių patogumui. Ar savo mokslinių tyrimų prieš jums nustatyti, siekiant užtikrinti savo kelionę vyks pagal planą, arba kaip arti planą kelionė gali gauti.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

SEC patvirtinta preliminari tyrimas Gavybos kasyklose ir nutekama informacija

Post Altcoin

Ethereum išaugo 6,4 mln. Dolerių pirmąjį Genesis Sale ketvirtį

Post Altcoin

4 paprasti žingsniai priimant Bitcoin jūsų versle

Post Altcoin

Kaip gauti Bitcoins - vadovas, kaip uždirbti Bitcoins greitai ir nemokamai 2018

Post Altcoin

Mokslininkai prašo Bitcoin & Dogecoin dovanų

Post Altcoin

6 geriausios Bitcoin kasybos programinė įranga

Post Altcoin

Myriad EasyMiner pristato Myriadcoin naujiems rinkoms

Post Altcoin

Investicijų strategijos

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Tiesa anoniminė kriptografinė valiuta

Post Altcoin

Įvadas į Bitcoin prekybą

Post Altcoin

Potokino kelias

Post Altcoin

Kaip pirkti IOTA: pagrindinis pradedančiųjų vadovas