Prieiga prie Darknet per mažiau nei 2 minutes - pradedančiųjų vadovas | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Prieiga prie Darknet per mažiau nei 2 minutes - pradedančiųjų vadovas

Prieiga prie Darknet per mažiau nei 2 minutes - pradedančiųjų vadovas

Aš darant prielaidą, kad jūs girdėjote terminus darknet, Tamsiai interneto ar "Deep Web anksčiau. Jei neturite tai ketina smūgis jūsų protas. Jei turite, tada jūs tikriausiai įdomu, kaip galima prieiti prie šių paslėptas interneto kampus.

Prieš pradėdami skaityti bet toliau:

Tai tikriausiai bus vienas iš ilgiausių paštu aš parašiau ant 99Bitcoins bet įdomiausia vienas iš jų visų. Jei tiesiog norite eiti į priekį ir išmokti naudotis darknet galite pereiti prie įrašo apačioje ir žiūrėti vaizdo samouczku. Bet čia spręsti:

Jūs negalite padaryti daug aplink darknet be supratimo tai pagrindinės pagrindus, todėl jūs galbūt norėsite klijuoti aplink visai paštu. Pažadu jums nebus nusivylė...

Darknet / Tamsiai interneto VS. Deep Web

Dauguma žmonių susipainioti tarp Deep Web ir darknet. Deep interneto remiasi visų interneto paieškos variklį, negali rasti dalių. Tai gali būti bet kas iš saugių akademinių archyvų, bibliotekų duomenų bazėmis, tik nariams svetainių visą kelią iki darknet kurios aš kalbėti apie netrukus.

Tačiau gauti tai:

Giliai interneto, matyt 100 kartų didesnis nei tai, kas vadinama "paviršiaus internete", kuris yra tai, ką ir aš naršyti per paieškos sistemas kaip Google, Yahoo! ir "Bing". Dauguma giliai internete nėra bloga bet kokiu būdu, tai tik turinys užblokuotas paieškos sistemų saugumo sumetimais.

Yra keletas gilių interneto paieškos sistemos, kurios leidžia ištirti kai jį, galite rasti pilną sąrašą jas čia. Bet čia įdomus dalis giliai internete:

Darknet. Iš interneto, kuri nėra prieinama per paieškos variklius ne visi, ir taip pat daug daugiau dalimi. Tai anoniminis interneto. Dėl darknet niekas nežino savo tapatybę ir niekas nežino, kas yra už bet kokios svetainės. Tai kur žmonės eiti ieškoti daiktų, kai jie nenori būti rasta. Garsai Creepy? Tai yra….

Bet net darknet yra ne visi blogi. Didelė dalis jo yra tik normalus forumai, dienoraščiai, esė ir tt Kadangi siūlomos pagal darknet ir jos paslaugų paslėptas apsaugos aktyvistai slegianti režimų gali laisvai keistis idėjomis ir organizuoti patys.

Ir tada ten blogai dalykų: Kontraktas žudikai, vaikų pornografija, narkotikai ir kitos nemalonus stuff, kuri dalijasi tuos pačius privalumus anonimiškumo kaip gerų svetainių.

TOR tinklas

Yra įvairių "privatumo tinklai" viskas susideda iš atskirų kompiuterių leidžia jiems sukurti decentrilized internete. Kiekvienas iš šių privatumo tinklų (taip pat žinomas kaip anonimiškumo tinklų) yra dalis darknet. Į šį postą mes daugiausia dėmesio bus skiriama tik populiariausių vienas - TOR tinklą.

Šios visame TOR tinklo tinklapis yra žinomas kaip TOR paslaugos orhidden paslaugas, o nuo TNI ir Deep Web nėra indeksuojami paieškos varikliai galite tik rasti juos per katalogus.

Kaip išlikti anonimiški, kai naršant darknet / Tamsiai internete

Norint naudotis Tor tinklą, turite likti anonimiškas, tai ne prašymas, tai būtina sąlyga. Tai daroma per specialų interneto naršyklėje vadinamas, pakankamai stebėtinai Tor. TNI reiškia "The Onion Router", jis gavo savo pavadinimą iš to, kad, siekiant atskleisti pagrindines vartotoją naršyklėje jums teks nulupti daug sluoksnių daug ne tik kaip svogūnai.

Jūs galite naudoti Tor naršyti pėsčiųjų internete (kasdienį internete jūs ir aš žinau ir meilę) anonimiškai arba jūs galite naudoti ją pasiekti darknet.

Štai spręsti:

Kai jūs gaunate prieigą prie pėsčiųjų internetu, jūs tiesiogiai bendraujant su interneto svetainėse. Bet kai jūs naudotis svetainę per TNI tai tarsi klausia kitą vartotoją paklausti kitą vartotoją paklausti kitą vartotoją paimti tinklalapio informacija. Tai, žinoma, per supaprastintą paaiškinimą, tačiau bendra idėja yra ta, kad komunikacijos Bounce aplink skirtingų kompiuterių daug ir ji tampa labai sunku sekti, kas iš tikrųjų Peržiūrėdami interneto svetainėje, siųsti elektroniniu paštu arba atlikti bet kokį kitą veiksmą.

Ji taip pat daro internetas labai lėtas, bet dabar štai ką jums reikia žinoti apie TNI:

Tai nemokama parsisiųsti naršyklę, jūs galite gauti jį čia. Naršyklė yra pastatytas ant Firefox naršyklės atviro kodo, todėl gana intuityvus. Kai jums atsisiųsti ir paleisti ją jis sujungs jus į TOR tinkle ir jūs gerai eiti.

TNI tinklas iš pradžių buvo sukurta JAV karinės bendrauti anonimiškai. Jie vis dar sąvartynas vyriausybės failus - ne atviras plačiajai visuomenei - ant darknet. Kadangi federalinės ir kitos vyriausybės patys naudojant darknet, jie nemano, kad įmanoma užsisakyti TNI uždaryti jį žemyn.

Naršyti po darknet arba tamsiai Web

Ant paviršiaus, yra tik vienas didelis skirtumas tarp naršant darknet ir naršant "normalų" internete. URL nežiūri kaip ir nieko jūs iš tikrųjų galite skaityti. Jie yra atsitiktiniai be simbolių, po to pratęsimo ".onion".

Pavyzdžiui, jei jums pradėti TNI ir eiti į šį URL: http://3g2upl4pq6kufc4m.onion/ jums pasiekti DuckDuckGo "paieškos variklį ant TOR tinklą. DuckDuckgoisis paieškos sistema, kuri pabrėžia saugoti ieškotojams privatumą ir išvengiant filtro burbulo asmeninį paieškos rezultatų. Jei bandote prieiti tą patį URL per Chrome pavyzdžiui jums nebus leidžiama peržiūrėti jį.

Vienas iš pagrindinių išteklių naršyti svetainių darknet yra per katalogus. TheHiddenWiki yra iš TOR svetainės kataloge, kurį galite pasiekti per normalų naršyklėje taip pat pavyzdys. Turėkite omenyje, kad kai kurios svetainės jau imtasi neprisijungęs todėl ne visi iš jų bus dirbti. Tai HiddenWiki URL ant TOR tinklą: http://zqktlwi4fecvo6ri.onion/wiki/index.php/Main_Page.

Kadangi jūsų ryšį anoniminė reikia šoktelėti aplink ryšį jūs pastebėsite, kad naršant TNI yra labai lėtas, palyginti su normalaus naršymui. Manau, kad tai taip pat priežastis, dauguma interneto svetainių atrodo kaip jie buvo suprojektuotas 1990 metais.

Ji gauna dar geriau:

Nuo kartais tinklapis yra talpinami asmeninių kompiuterių tai visiškai įmanoma, kad jums nebus suteikta galimybė prieiti prie svetainės, nes kompiuteris tiesiog uždaryti. Kitos svetainės reikalauja papildomų saugumo priemonių ir leisti tik konkretiems naudotojams įvesti. Atminkite, kad tai visai kita visata, kad jūs nieko nežinote apie ir visa patirtis yra lyg keliauti atgal laiku.

Bitcoin vaidmuo ant darknet / Dark Web

Bitcoin vaidina svarbų vaidmenį visoje darknet. Nuo būna anonimiški yra raktas, Bitcoin yra vienintelė valiuta galima atsiskaityti su ten. Skirtingai nei "normalaus" interneto beveik kas antrą svetainė turi tą "Bitcoin gyvūnai" Prisijungti rodomas ant jo. Dėl Bitcoin anketa pseudo-anoniminė pobūdžio, tai puikus valiuta į valdžią tokią ekosistemą.

Tiesą sakant šifravimo valiutos ir "privatumo tinklai", kaip TNI turi daug bendro. Jie abu reikalauja atskirų kompiuterių tinklą paleisti, o ne vieno pagrindinio serverio. Tai vadinama "paskirstyto skaičiavimo" ir kompiuteriai yra vadinami mazgai.

Problema atsiranda tada, kai žmonės nėra skatinami veikti mazgų, kurie gali padaryti tinklas lėtas ir nepatikimas. Bitcoin tinklas nėra paskata minersto palaikyti tinklo, bet individualūs mazgai vis dar negauna jokių apdovanojimų, ir tai gali sukelti problemų.

Papildoma saugumo - naudojant VPN

Nors niekas naudojant TOR žino savo tapatybę, kai kurie žmonės mėgsta pridėti papildomą apsaugos sluoksnį ir prisijungti prie TOR per Virtual Private Network (VPN). Priežastis yra, kad nors jūs anoniminė, vis tiek galite būti identifikuoti, kaip naudojant TOR už "kažką".

Štai Bjauri tiesa:

Laidinio išspausdino straipsnį atgal į 2014, vadinamą "Use Privacy paslaugos? NSA tikriausiai stebėjimo jus", kuris paaiškina, kaip NSA yra žymėjimas žmonių, kurie buvo identifikuoti kaip naudojant TOR. Naudojant VPNallows prisijungti prie interneto per nuotolinio serverio, kuris yra iš šalies ir nentai yra neįmanoma stebėti.

A darknet / Dark Web skonis

Aš gana daug n00b į darknet. Aš atvėrė HiddenWiki ir bandė pasiimti įdomiausias vietas galėčiau rasti. Kadangi šis postas jau ribojasi amžiaus atitinkamą turinį Nesiruošiu susieti su faktinėmis svetainių, tik pabandyti pasidalinti savo patirtimi.

Galiu kategorizuoti savo patirtimi, kaip mišinį tarp gėrio ir blogio. Gera dalis buvo naršant aplink svetainių, kurios buvo visa informacija apie žodžio laisvę, keistis idėjomis ir grupavimo žmones kartu bendro tikslo. Štai citata iš svetainės, vadinamą alfa-7-Bravo "(http://opnju4nyz7wbypme.onion) pavyzdys:

Tai Leksingtonas žalia. Naudokite šią erdvę diskusijoms ir koordinuoti veiklą, pavyzdžiui, mitingus, protesto eitynes ​​ir pan... Bet pranešimų skatinamas smurtas ar teroro taktika bus pašalintas.

Kita vertus, jūs turite blogis svetainėse. Tie, kurie bus parduoti Jums padirbtų pasų ir ID dėl įvairiose šalyse, leidžia įsigyti ginklus ir amuniciją ir net (cituoju) sugadinti kažkieno gyvenimą gauti juos suimtas per įsilaužimo.

Jis rūšies suteikia jums blogas jausmas, žinant, kad tokios svetainės egzistuoja visame pasaulyje, bet aš manau, kad tai daugiau filosofinis aptarimas Good vs blogis. Prieštaravimai yra labai dažnas aplink darknet, kaip jūs galite surasti saugumo ekspertai ir baudžiamąsias įsilaužėlių tame pačiame diskusijų lentoje keistis idėjomis.

Atminkite, tai ne tik teroristai, kad negyvens darknet jis taip pat vyriausybės agentai, ir tai ne tik nusikaltėliai, jis taip pat teisė įgyvendinantiems. Taigi pasiruoškite važiuoti, jei jūs planuojate tyrinėti patys.

2 minuciu vadovas patekti į darknet / Tamsiai internete

Svarbi saugumo žingsniai naudodamas darknet / Tamsiai internete

  1. Išjunkite veikia scenarijus Tor variantų (paspauskite mygtuką prieš adresų juostoje). Tai yra todėl, kad dauguma darknet svetainių yra nusikalstamo pobūdžio. Jei jūs pateksite į vieną, jie gali norėti stebėti you down. Ir scenarijus sukurtas naudojant JavaScript, gali būti pavojinga, jei jie sugeba laikyti kažką savo kompiuteryje.
  2. Gerai pagalvokite prieš jums spustelėkite bet kurią nuorodą kaip jums nereikia žinoti, kas valdo svetainę, ir jeigu bet kuris iš šių nuorodų sukelti. Naudokite tik žinomų katalogų pasiekti autentiškumą paskirties.
  3. NEGALIMA nieko atsisiųsti į savo kompiuterį. Nėra BitTorrent ir jokių parsisiųsti, kaip jie gali atiduoti savo tikrąjį IP Saugodami dalykus į savo kompiuterį.

Galutinis žodis perspėjimo

Šis pranešimas buvo parašyta tik mokymo tikslais

Jei norite naudoti darknet, tai padaryti savo nuožiūra ir savo pačių rizika. Įsitikinkite, kad žinoti visas pasekmes, kurios gali laikytis. Manau, kad informacija yra nuostabus dalykas ir kad internetas leidžia mums tyrinėti daug nuostabių vietų, bet taip pat daug tamsių tuos, saugiai ir visada įsitikinkite, kad įdarbinti gerą sprendimą.

Jei turite kokių nors įdomių įspūdžių, kuriuos norite pasidalinti iš savo kelionių per giliai internete Norėčiau išgirsti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Šaltiniai ir papildoma skaito:

Kaip prisijungti prie giliai internete ar darknet

Pradedantiesiems vadovas tyrinėti darknet

Darknet arba Deepnet

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Parduokite litekoinus su Paypal už pinigus JAV doleriais arba EUR

Post Altcoin

Kaip gauti savo pirmąjį Bitcoin šiandien

Post Altcoin

Ar Dogecoin Dead? Ar dar bus Doge pakilti?

Post Altcoin

Interviu: Brandono Kurtz iš Vertokino sportininko

Post Altcoin

6 geriausios Bitcoin kasybos programinė įranga

Post Altcoin

Bitcoin dienos ataskaita: CheapAir priima Dogecoin ir Litecoin, DigitalTemible Gold iki Bitcoin Exchange ir dar daugiau

Post Altcoin

Naujas Bitcoin? 5 klaidos, kurias turėtumėte vengti

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard antradienis - tapkite Bitcoin saugos ekspertu

Post Altcoin

6 Bitcoin prekybos vadovėliai verta skaityti

Post Altcoin

Šešios idėjos Bitcoin ir Altcoins reikia apibūdinti I dalis

Post Altcoin

Dogecoin priimtas Twitch.tv!

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard antradienis - kelias nuo siuntimo iki gavimo