Kaip uždirbti iki 20% pelno iš savo bitino, investuojant | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Kaip uždirbti iki 20% pelno iš savo bitino, investuojant

Kaip uždirbti iki 20% pelno iš savo bitino, investuojant

Vienas iš labiausiai paplitusių klausimus man paprašė mūsų vartotojų yra, kaip aš galiu investuoti savo Bitcoins. Aš pradėti, sakydamas, kad aš ne investicijų ekspertas, bet ištisus metus ir pusę aš buvo susijusios su Bitcoins aš įgijo šiek tiek supratimo apie įvairių variantų investuoti. Šis pranešimas sąrašą mano asmeninė ir neišsilavinę opinionabout Bitcoin investicijų - jį naudoti savo pačių rizika.

Variantas # 1 - Laikykite savo Bitcoin ilgą laiką

Ši parinktis yra taip paprasta, kaip atrodo. Pirkti kaip daug Bitcoins kaip jūs galite sau leisti prarasti (niekada negalima investuoti sumą, jūs negalite sau leisti prarasti) ir eiti į juos, kol jie pasiekia pelningą tikslinę tikslą. Pavyzdžiui, aš nusipirkau mano pirmasis Bitcoins, kai jie buvo $ 120. Net jei aš juos parduoti dabar aš vis dar būčiau už 350% pelno. Mano asmeninė nuomonė yra ta, kad Bitcoin brangs, nes ji gauna daugiau ir labiau integruoti, todėl aš norėčiau naudoti laikais kaip šie, kai kaina yra žemas pirkti ir laukti bent 20% pelno prieš parduodant. Jūs nerasite geriau IG (investicijų grąža) niekur kitur.

Variantas # 2 - Paskolų Bitcoins į "svetimi" stabiliam mėnesio derlius

Vienas iš perspektyviausių pradedantiesiems aš susidurta pastaruoju metu yra BTCJam. Svetainė veikia kaip jungtinis finansavimas tinklą buvo galima skolinti savo Bitcoins su nepažįstamais žmonėmis, kurie yra reikia paskolos, ir jie pasiryžę mokėti jums atgal tam tikromis sąlygomis. Kredito kainos metinė norma (MN) šių rūšių paskolų gali pasiekti beveik 20%, kuris yra didžiulis.

Ši investicija metodas yra šiek tiek risker nes jūs pasitikite nors jums nereikia žinoti, kad jums mokėti atgal. Įvertinusi pasakė, kad reikia nepamiršti, kad visi sandoriai yra atliekami per BTCJam ir kad loaners turi specifinių kredito balai pagal patikimumo jie turi verte (nustatyti tapatybę, išmokėta ankstesnių paskolų ir tt).

Aš paskolintas mano pirmieji Bitcoins šį mėnesį ir šiuo metu laukia mano pirmoji išmoka būna, kai aš jį aš atnaujins kiek pelno Aš padariau iš šio sandorio. Galimybė naudotis Šio metodo privalumas yra tas, kad jei viskas vyks gerai jūs aktyviai padidinti skaičių Bitcoins kas mėnesį. Apmaudu - Aš nesu susijęs jokiu būdu su BTCJam.

Variantas # 3 - HYIP (High Yield Investment Programs)

Apie 2 mėnesių atgal aš buvo įvesta į HYIP koncepciją. Pagrindinė idėja yra ta, kad jūs investuoti šiek tiek pinigų ir gauti aukštą pelningumą, kad pinigai gana greitai. Beveik visi iš šių programų yra visiškai sukčiai. Tuo metu man buvo ne apie tai ir nusprendžia imtis savo galimybes interneto svetainėje vadinamas MyDailyBitcoin (svetainė nebeveikia). Svetainė pažadėjo duoti jums 10% grąžą per dieną už sumą, kurią investuota.

Nes buvau gana skeptiškai aš iš pradžių investavo nedidelį kiekį 0,1 Bitcoins. Aš laukiau 2 savaites, ir pamačiau, kad aš iš tikrųjų gavo mokama kas man buvo pažadėta. Tada aš investavo didesnį kiekį iš 1 Bitcoin. Apie savaitę arba tiek po svetainė tapo neprieinama. Aš ieškojau Bitcointalk forumą ir rado postą diskutuoja MyDailyBitcoin teisėtumą. Skaityti per temas atrodė, kad MyDailyCoin buvo uždaryti parduotuvę ir keli žmonės teigė, kad jei jūs siunčiate savo viešąjį adresą į moteris pavadinimas Alana Tor jūs tariamai gauti grąžinamąją išmoką.

Buvau neryžtingas apie tai, nes pašto buvo tik bendra pašto adresas () net susijusi su domeno MyDailyBitcoin.com - tai tipiškas Bitcoin sukčiai. Be to, ne faktinis patikrinimas buvo būtinas, išskyrus siunčiant savo viešąjį adresą ir elektroninio pašto adresą. Po debatų šis tam tikrą laiką, aš nusprendžiau, kad iš tikrųjų mano, kad tai nušautas. Nuostabiai pakankamai gavau grąžinti, bet kaip aš ir toliau skaityti per poste BitcoinTalk aš pamačiau, kad man pasisekė - daugelis žmonių negavau nuo MyDailyCoin jokio atsakymo ar grąžinamąsias išmokas.

Apibendrinant galima teigti Aš patarčiau jums išvengti kokių nors HYIP investicijos radote. Jei jūs vis dar svarsto tokį variantą aš surasti informatyvus "apie" puslapyje bendrovė, kuri apima faktinius žmones ir savo asmeninius profilius LinkedIn ar "Facebook". Aš taip pat norėčiau pasiteirauti šiek tiek apie investavimo procesą ir, žinoma, ne išleisti daugiau nei galiu sau leisti prarasti.

Jei turite kokių nors kitų formų investicijų naudojate pasipelnyti iš savo Bitcoins Norėčiau jums pasidalinti savo mintimis apie juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

Paskutinis atnaujinimas: Po šio posto gavau laiškų su kitais įvairių investavimo galimybių, kurias aš čia išvardyti daug. Aš nesu susijęs jokiu būdu šių svetainėje, nei aš rekomenduoju juos, nes aš neturėjau jokios patirties su jais. Naudokite šias svetaines į savo pačių rizika

Bitcoin Trader - Kita HYIP, kad iki šiol atrodo, kad mokėti už dauguma žmonių, kurie kreipėsi į mane, o taip pat turi keletą atsiliepimų apie "Google" + ", kuris, atrodo, būti teisėtas.

BTC skolinimas klubas - Atrodo, kad kai kurie iš HYIP (400% + MPA), nors jie teigia, kad jų pinigus per skolinimo ir skolinimosi tik kaip BTCJam rūšiuoti.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Kaip nusipirkti Namecoin (Paypal, kreditine kortele, grynaisiais pinigais) - 100% saugu ir paprasta

Post Altcoin

Reddcoins Revolutionary Change: Stack Speed įrodymas (PoSV)

Post Altcoin

Norite dirbti ir mokėti Bitcoin? Štai šešios svetainės, kurios jums gali padėti

Post Altcoin

Dogecoin priimtas Twitch.tv!

Post Altcoin

GAW Miners generalinis direktorius KNC Titan: Scrypt Mining yra mano namai

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard antradienis - tapkite Bitcoin saugos ekspertu

Post Altcoin

BTC.com Parduodamas GAH Miners Joshas Garza

Post Altcoin

Ieškau monetų atstovų iš Crypto bendruomenių

Post Altcoin

Pradedančiųjų vadovas savo Bitcoin ATM valdymui

Post Altcoin

Bitcoin ir pinigų ateitis

Post Altcoin

Kriptokursų anonimiškumas II dalis - Cryptonote ir Darkcoin

Post Altcoin

Ar Dogecoin Dead? Ar dar bus Doge pakilti?