Suprasti Bitcoin Arbitrage | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Suprasti Bitcoin Arbitrage

Suprasti Bitcoin Arbitrage

Paprasčiausias apibrėžimas arbitražo perka kažką pigaus vienoje rinkoje ir tada jį parduoti brangiai kitoje rinkoje. Tai iš esmės priimant pinigus iš neefektyvių rinkose.

Tarkime Bitcoins parduoti už $ 100 BTC-E, bet jie parduoda už $ 110 ant Mt.Gox. Tokiu atveju, galima nusipirkti Bitcoins ant BTC-E ir iš karto juos parduoti Mt.Gox siekiant, kad pelno off kainų dėl dviejų biržose skirtumu. Tai vadinama arbitražo ir tai yra pelningas būdas užsidirbti pinigų. A sekundę dėl Bitcoin Ticker į šio puslapio dešinėje išvaizda ir pamatyti didelių kainų skirtumų.

Tad kodėl jų arbitražo galimybės Bitcoin?

Neturėtų kainos bus tas pats visose rinkose? Atsargos, pavyzdžiui, dažnai prekiaujama keliose rinkose, tačiau kainos yra beveik visada beveik tas pats. Tad kodėl tada gali iš Bitcoin kaina skiriasi tiek daug rinką rinkoje? Šiuo metu didelis kainų skirtumas yra dėl daugiau augančių skausmai yra patyrė biržose, pavyzdžiui, Mt. GOX. Paprasčiau tariant, Bitcoin exchangesaren't kaip gerai išvystyta vertybinių popierių biržas ir prekybos lygis yra ne toks didelis, arba reglamentuoja gamtos rinkos jėgų. Ateityje už arbitražo galimybė susitrauks masiškai.

Be to, kai kurie prekybininkai teigia, kad pinigų dėl tam tikrų biržose, pavyzdžiui, Mt. GOX, yra verta mažiau nei pinigai kitose biržose, pavyzdžiui, Bitstamp. Dėl šios priežasties yra todėl, kad jis iš tiesų yra sunkiau atsiimti pinigus ant kalno GOX ir iš tikrųjų gali užtrukti keletą mėnesių tai padaryti. Mainai, kurios leidžia žmonėms atsiimti greičiau yra taip labiau vertinamas prekybininkų dėl likvidumo ir gebėjimas greitai pasiekti lėšas.

Kasti truputį giliau į vietas, pavyzdžiui, kamino exchangeI've rasta teiginiai apie arbitražo Būdamas neįmanoma atlikti, nes 2013 metų birželį, kai Mt.Gox sustabdė USD pasitraukimą iš savo sąskaitų. Nuo Mt.Gox paprastai turi didesnes kainas tai, žinoma, pažeistas arbitražo pastangas. Dar vienas reikalavimas teigia, kad tai yra įmanoma, kad arbitražas bet nuo maržos yra toks mažas, jums reikės gilias kišenes, kad dideles pinigų sumas.

Ar arbitražo rizikinga?

Šie kainų skirtumai, tačiau tai sukurti unikalius arbitražo galimybes. Mes jus perspėti, kad vis dėlto, o kai kurie žmonės teigia arbitražas yra "nerizikinga" būdas užsidirbti pinigų, iš tiesų yra pavojus. Už vieną, Bitcoin prekybos ir pašalinimas yra vis dar kuriama vystymosi stadijoje. Tai gali užtrukti ilgą laiką vykdyti ir baigti prekybą, net jei ją pradėti iš karto. Tuo tarpu, kaip jūsų prekybos yra vykdoma, kainos gali sūpynės Wściekle ir gali keistis tiek daug, prieš jums padaryti sandorį, kuriuos galite patirti nuostolių.

Kainų skirtumai taip pat gali būti sukurta dėl skirtingų mokesčių įvairiomis biržose. Jei viena keitimo mokesčiai didesni mokesčiai atšaukti arba sudaryti sandorius, iš Bitcoins kaina greičiausiai bus mažesnė atspindėti šių mokesčių išlaidas. Tuo pačiu metu, jei kitas mainų yra mažesnės rinkliavos kainos greičiausiai bus didesnis. Kartais kainos tarp dviejų mainų skirtumas yra pakankamai didelis, tačiau, vis dar siūlome pelno galimybes. Tiesiog įsitikinkite, kad jūs praleisti laiką studijuoja mokesčius skirtingose ​​biržose ir imtis tų atsižvelgti vykdant prekybą.

Galiu remtis arbitražo ilguoju laikotarpiu?

Kaip Bitcoin vystosi ir tampa plačiau naudojamos ir priimtas, kainos skirtingose ​​rinkose turėtų priartėti kartu. Tai reiškia, kad daugiau nei galimybių užsidirbti pinigų per arbitražo greičiausiai mažėti. Nors galimybės vis dar bus galima, turėsite atidžiau ir stebėti rinkas dažniau pastebėti neatitikimų.

Jei užsiimti arbitražu, jūs taip pat turėtų laikyti save iki datos didelių pokyčių rinkoje. Gali būti, kad keičiasi aplinkybės yra iš tikrųjų priežastis už kainų darbo vienoje biržoje, o kitas mainų tiesiog nepriėmė dar. Pavyzdžiui, jei kainos biržoje skatino Europos prekybininkų staiga sumažėja iki 10 $, tai gali, nes žinia apie Europoje skandalo tiesiog sumušė ir Šiaurės Amerikos prekybininkai dar reagavo.

Esmė - turėčiau daryti, ar ne?

Aš ieškojau internete gana ilgą laiką rasti atsakymo į šį ir priėjo prie išvados, kad kaip ir daugelis dalykų gyvenime jūs turite pabandyti ją sau išsiaiškinti. Taigi, aš ruošiuosi atlikti eksperimentą šią savaitę kurį aš dokumentais ir rašyti čia su mano išvadomis. Tuo tarpu Radau, kad Bitcoin "Analytics" tiekia šiek tiek naudingos informacijos apie arbitražo galimybėmis. Taip pat yra keletas prekybos robotus, kurie teigia, jie gali tai padaryti automatiškai už jus, bet kadangi aš ne bandė kuri nors iš jų (dar) Aš negaliu pasakyti, tikrai.

Susiję straipsniai


Post Altcoin

Ethereum išaugo 6,4 mln. Dolerių pirmąjį Genesis Sale ketvirtį

Post Altcoin

Pamoka: Reddcoin POSV piniginės naujinimas Mac

Post Altcoin

Seksas ir bendras Bitcoinas

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin ir Open Market revoliucija

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoin sprendimas susijungti

Post Altcoin

Investicijų strategijos

Post Altcoin

SpaceBIT - tai naujas būdas ištirti kosminę erdvę

Post Altcoin

Dogecoin priimtas Twitch.tv!

Post Altcoin

Kaip išnaudoti Bitcoins: paprastas pradedantiesiems skirtas vadovas

Post Altcoin

Rebranding, interviu ir pilnas monetų puslapių sąrašas

Post Altcoin

Potkino kilimas

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar yra pasiruošęs eiti