2018 prognozės: Bitcoin Will Crash-CTech | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

2018 prognozės: Bitcoin Will Crash-CTech

2018 prognozės: Bitcoin Will Crash-CTech

Akivaizdu, kad, kaip ir dabar Bitcoin nėra bendrai naudojamas sandoriams (išskyrus neteisėtą veiklą), o tai yra labai mažai tikėtina, tai pasikeis artimiausioje ateityje. Ką mes palikta yra parduotuvė-of-vertės mechanizmas, kuris, kai kas teigia, yra panašus į aukso, bet ne geriau bet kokiu būdu, atsižvelgiant į ETF amžiaus, kai auksas yra prekiaujama skaitmeniniu būdu.

Žmonės, kurie perka Bitcoin šių dienų daugiausia spekuliuoti, tikėdami, kad cryptocurrencies yra naujas ir paprastas būdas praturtėti. Tačiau, tam tikru momentu, kaina nustos einame, ir tada žmonės bus pakimba su "valiuta", kuris turi nulinę naudojimą.

Panegirika padarė byAmit karp4 žingsniai užtikrinant saugumą jūsų bitineNaudokite šiuos 4 žingsnius, siekiant išvengti vagysčių ir išlaikyti savo Bitcoins saugus.

Žingsnis 1 - Pasirinkite saugų slaptažodį savo Bitcoin piniginę

Daugelis žmonių gauti į pasirenkant tą patį slaptažodį visiems savo sąskaitas internete įpročiai. Tai kelia savo Bitcoins gresia pavojus. Pasirinkite saugų slaptažodį savo Bitcoin piniginę. Galite naudoti programinę įrangą, kaip 1password ar RoboForm sukurti ir išsaugoti slaptažodžius jums - tokiu būdu jūs niekada naudoti tą patį slaptažodį du kartus dar kartą.

Žingsnis 2 - Naudokite 2 kartus autentifikavimo

Dauguma interneto Bitcoin piniginės teikia 2 faktorių autentiškumo procesą parinktį. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai prisijungiate esate reikia autentifikuoti save su papildoma veiksmo, išskyrus savo slaptažodį. Dauguma laiko, tai bus patikrinimas tekstinė žinutė išsiųstas į jūsų telefoną. Nors tai gali atrodyti sudėtinga, kartais, naudojant 2 faktorius autentifikavimo sumažina vagystės riziką drastiškai.

3 žingsnis - Atsarginė kopija jūsų Bitcoin Wallet

Iš jūsų walletcan atsarginės apsaugoti jus nuo kompiuterių gedimų ir daugelį žmogaus klaidų. Ji taip pat gali leisti jums atgauti savo piniginėje po jūsų mobiliojo ar kompiuteris buvo pavogtas, jei norite išsaugoti jūsų piniginėje šifruojamas.

4 žingsnis - naudokite šaltą saugojimo dideliais kiekiais Bitcoins

Jei jūsų piniginėje saugo didelį kiekį Bitcoins įsitikinkite, kad laikyti jį, kas yra žinoma kaip šaldymas. Šaldytuvas reiškia, kad jūsų piniginė neatvyksta dėl interneto ar kito kompiuterio. Pavyzdys šalto laikymo gali būti popierinis piniginė arba "flash" diską, kuris turi savo privatų raktą užšifruoti jį.


5 auksinės taisyklės, kurių reikia laikytis perkant biktinusAtlikite šiuos 5 aukso, kad būtų išvengta sukčiavimo perkant Bitcoins.

Taisyklė # 1 - Patikrinkite savo Bitcoin pardavėjo patikimumą.

Perkant iš asmens patvirtinti savo reputaciją, peržiūrint savo PVM mokėtojo profilį, jei toks yra. Klauskite "Facebook", "LinkedIn" ar bet kokio kito socialinio tinklo profilyje siekiant išsiaiškinti, ten tikrasis asmuo už ekrano. Kaip nykščio taisykle niekada pirkti Bitcoins iš asmens, kuris jums negali atsiskaityti už savo patikimumą.

Jei perkate ne biržoje, patikrinkite, ar valiutos pavadinimas ir žodis "nuomonės". Domina nuomones apie mainus ir net asmenis į Bitcointalk forume taip pat gali suteikti vertingų įžvalgų.

Taisyklė # 2 - Dokumento viską

Nuo Bitcoin yra šiek tiek atsekti, kaip grynųjų pinigų, tuo atveju, sukčiavimo bus sunku įrodyti konkrečius teiginius. Įsitikinkite, kad jūs dokumentuoti savo bendravimą su pardavėju tokiu būdu, kuris bus lengvai pateikti, jei reikia vėliau.

Taisyklė # 3 - Laukti 1 patvirtinimo prieš perduodant pinigus

Mažoms ir vidutinio sandorio ji rekomenduojama palaukti bent 1 patvirtinimo, prieš pateikdami savo mokėjimą. Didesnių sandorių, palaukite bent 6 lengviau.

Taisyklė # 4 - Naudokite sąlyginio deponavimo, kai reikia

Atliekant didelius sandorius su asmenimis naudoti Bitcoin depozitinę paslaugą palaikykite ant savo lėšas, kol gausite reikiamą kiekį patvirtinimų. Tokiu būdu jūsų pinigai bus iš patikimų 3rd party globa, kol gausite Bitcoins.

Taisyklė # 5 - Niekada nepalikite savo pinigus biržoje

Jei perkate Bitcoins ne biržoje įsitikinkite, kad perkelti savo Bitcoin į savo privatų Bitcoin piniginę momentą jūs gaunate juos. NIEKADA nepalikite Bitcoins viduje keistis, tai gali sukelti prarastų savo Bitcoins dėl vagystės ar sukčiavimo.


Kas yra 51% ataka - supaprastinta Bitcoin TutorialJūs galbūt girdėjote terminą "51% ataka", bet ką tai iš tikrųjų reiškia?

Bitcoin minersuse galingi kompiuteriai patikrinti, kad kiekvienas asmuo, kuris nori praleisti Bitcoins tikrųjų turi Bitcoins praleisti ir ne bando apgauti sistemą. Jie tai peržiūrint Blockchain - skaitmeninį failą, kad dokumentai kiekvieną Bitcoin sandorį kada nors. Kalnakasių paprastai vienija kasybos baseinai, todėl jie gali sujungti savo kasybos galią ir tampa efektyvesnis.
Iš kalnakasių patikros procesą galia ateina iš tai decentralizacija. Pavyzdžiui, tarkime, ten sandoris, kuris išgyvena bloko grandinės. Kiekvienas kalnakasių peržiūrės šį sandorį ir nuspręsti, ar siuntėjas iš tikrųjų turi Bitcoin jis nori siųsti. Jei kalnakasių balsų daugumos taisykles, sandoris galioja ji bus eiti per.

Bet kas, jei kažkas gali gauti daugiau kaip 50% tinklo kasybos valdžios griebtis ir manipuliuoti sistemą savo poreikiams. Teoriškai kalbant, jei kas nors valdo nutempti tokį išpuolį jis gali dvigubai išleisti savo pinigus - tai reiškia, kad jis gali mokėti su tuo pačiu Bitcoin dvigubai ar net daugiau.

Užpuolikas taip pat galės išvengti sandorius gražu patvirtino ir išvengti kitų kalnakasių iš generuoti naujų Bitcoins. Bet daugiau dėl dvigubo išlaidų ir patvirtinimai bus peržiūrėtas vėliau vaizdo įrašus.

Nes dabar, čia tikra gyva pavyzdys 51% atakos. Sausio iki 2014 viena iš kasybos baseinai gavo tokia didelė, kad artėjant 51% visų kasybos galios. Tai, žinoma, sukūrė tam tikrą Bitcoin bendruomenės paniką, tačiau buvo nustatyta netrukus po to, kalnakasių, kurie paliko baseinas siekiant subalansuoti dalykus.

Vienas iš dalykų, kad nepamiršti, kad kažkas su tiek daug kasybos valdžios tikriausiai uždirbti daugiau pinigų naudojant šią galią kasti teisėtai, nei faktiškai blokuoja sandorius arba dvigubo išlaidų. Tai sumažina tokio smūgio riziką iš esmės.

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

Bitcoin ateitis priklauso nuo tavęs

Post Bitcoin

Antonopoulos palieka Bitcoin fondą per Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Warn! Dabartinių bikotų nusišvilkimų ir sukčių sąrašas

Post Bitcoin

3 saugūs būdai, kaip saugiai saugoti bitukinus

Post Bitcoin

Tinkama Bitcoin kainų analizė: Įvadas į USD BTC vertinimas

Post Bitcoin

Bitcoinas pagrindinėje dalyje. 1 dalis. Šveicarijos bitino tyrimo dokumentas

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ir Robocoin: Bitcoin Business klaida

Post Bitcoin

Kaip kopijuoti savo Bitcoin piniginę (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Koks yra geriausias Bitcoin mokėjimo procesorius? Cointi arba BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin kainų analizė: šoninis veiksmas tęsiasi

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apžvalga - mokesčių nemokamai kripto?