Final Silk Road Bitcoin Aukcionas - Keturi nugalėtojai nuvyko su 44,000 bitų išleidžia 14,6 mln. Dolerių | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Final Silk Road Bitcoin Aukcionas - Keturi nugalėtojai nuvyko su 44,000 bitų išleidžia 14,6 mln. Dolerių

Final Silk Road Bitcoin Aukcionas - Keturi nugalėtojai nuvyko su 44,000 bitų išleidžia 14,6 mln. Dolerių

Šilko kelias Bitcoin Aukcionas - Jungtinės valstijos Teisėjai tarnyba neseniai paskelbė, kad keturi laimėtojai bus padalyta paskutinį rinkinį konfiskuotų iš Šilko kelias bitcoins 2014 gruodžio Teisėjai konfiskavo 50.000 bitcoins tuo metu. Pirmasis Bitcoin aukcionas įvyko 2014 liepos pirmoji aukcionas gauta 186 pasiūlymus iš 42 konkurso dalyvių, kurie galiausiai laimėjo įkūrėjas Draper Fisher Jurvetson. Skaičius sudarė 30.000 bitcoins.

JAV maršalai buvo surengtos keturios Silk Road Bitcoin aukciono įvykių per metus su galutinio Bitcoin aukcione lapkričio 5, 2015 11 pretendentai varžėsi dėl bitcoins viso 44.000 BTC. Dabartinė rinkos kaina spaudos metu buvo $ 14.6m!

Tik iki šiol demaskavo 1 iš 4 nugalėtojus, su New York pagrindu Bitcoin valiutos įmonė itBitconfirming jis užsitikrino 5 Bitcoin blokus vardu klientų skaičius ir Bitcoin investuotojams. JAV maršalai parodė, kad vienas iš laimėtojų, dar turi būti demaskuotas, pabėgau su 24000 BTC (vertė maždaug $ 8.1m).

Organizacija sako:

"Naujausia JAV maršalai Paslaugų Bitcoin aukcionas baigėsi keturių laimėjusių pirkėjų. Iš bitcoins pasiskirstymas laimėjo kainą pasiūliusiam pirkėjui [s] yra 4000, 6000, 10000 ir maždaug 24.341 bitcoins".Pirmas Bitcoin ATM Tel Avive, Izraelyje Įdiegta BITBOXPirma Bitcoin ATM Tel Avivas, Izraelis įdiegta BitBox

Tel Avivas turi Dotarłeś savo pirmąjį Bitcoin ATMon Trečiadienis, birželio 11-asis. Bitcoin ATM Tel Avivis pirmasis tokio pobūdžio Artimuosiuose Rytuose. Bitcoin ATM gaminamas Robocoin ir BitBox yra platintojas. Žmonės iš Tel Avivo ir aplinkinių vietovių galės pirkti ir parduoti bitcoinsusing bankomatu 24/7 - 365. Tikslią vietą Bitcoin ATM Izraelyje, Tel Avivo yra miesto-Namas TLV viešbučio fojė, įsikūręs ant Yavne gatvėje tuo Rothschild Boulevard kampe pagal 99Bitcoins.

"Pirmojo Bitcoin ATM paleidimo Artimuosiuose Rytuose leis bet kuriam asmeniui, su ne ankstesnių žinių apie Bitcoin ir kaip ji veikia lengvai pirkti ir parduoti Bitcoin 24/7 aplenkiant bankus biurokratiją", sakė Nimrodas Gruber CEO BITBOX,

Bitcoin ATM Tel Avivas, Izraelis

Bitcoin pirkėjai ir pardavėjai nereikia Bitcoin walletto naudoti Bitcoin ATM Tel Avivas, Izraelis. Mašina bus automatiškai sukurti Bitcoin piniginę ir rodyti Bitcoin privatųjį raktą ir prisijungimo informaciją vartotojui vietoje!

Bitcoin patiria didžiulį augimo tendenciją Izraelyje, tačiau iki šiol visos operacijos arba turi būti atliktas per banką, su biurokratinių kliūčių, susijusių, ar per prekybos su privačių asmenų, kurie gali būti nepatikimas ir kelia klausimus apie patikimumo daug. Paaiškino Nimroda.

Bitcoin ATM Tel Avivis pastatytas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bitcoin vartotojai Tel Avivas gali pirkti bitcoins per ATM ir / ar perdavimo bitcoins savo draugams ir šeimos nariams visoje Izraelio, JAV ir kitose šalyse, kur Bitcoin yra teisėta. Bet Bitcoin siunčiami kitose šalyse ar kitose vietose Izraelyje yra be bankomatų mokesčius.


Pirmieji JAV Bitcoin bankomatai įrengti Bostone, MA ir Austin, TeksaseGaliausiai kai teigiama naujiena Bitcoin - naujas virtualus currency- šią savaitę. Bitcoin bankomatai buvo Popping visoje Azijoje ir Europoje, ir tai dabar atrodo, kad JAV vejasi. Prieš kelias dienas, pirmieji Bitcoin ATMwas įdiegta Bostono užimtas Pietų stoties. Naujas Bitcoin mašina, pagaminta New Hampshire anketa Lamassu, Inc. Įdiegta Bostono paleisties Liberty Teller, yra viena iš pirmųjų, kuri bus įdiegta visoje šalyje per ateinančius kelis mėnesius ilgą sąrašą bitcion prietaisų.

Laisvės Bankomatai paskelbė savo pirmojo Bitcoin ATMin JAV per "Twitter" paleidimą ir teigė, kad jie bus atiduoti nemokamai bitcoins padėti skatinti daugiau platesnį Bitcoin kaip alternatyvi valiuta.

Dar Bitcoin ATMwas pat įdiegta anksčiau šiandien Austin Texas į centro bare, sėdi viduje baro vonios kambarys. Tai yra bankomatas iš tikrųjų pirmasis JAV "mašina net įdiegti šalyje.

Ar žinote, bet Bitcoin ATM JAV norėtumėte įspėti mus apie? Įtraukti juos į žemiau diskusijoje!

Šaltinis: bostonglobe


Penkios priežastys Bitcoin revoliucija yra perBitcoin žlugs, o ne gerbėjai trūksta bando, o jos statusas niekada nebus daugiau nei įdomi koncepcija remiamą tiems į techniką ar liberalas stovyklą. Holdingo Bitcoin yra daugiau politinės raiškos, o ne garso ekonominių investicijų.. Galų gale, Bitcoin bus nustumtos į istorijos knygas, nebent struktūriniai pakeitimai daryti. Ji niekada nebus visiškai patvirtino savo dabartinį pavidalą, nieko daugiau, nei tvarkingas koncepcija žmonėms prarasti pinigus.


Tai yra tai, kas gali pakenkti Bitcoin burbuliams - BloombergTai buvo galvosūkis paaiškinti, kodėl Bitcoin dingo parabolinis. Kodėl mes tikimės, kad kelią žemyn, kad būtų kitoks?

Praktiniai paraiškos cryptocurrencies siekiant palengvinti teisėtą prekybą atrodo trukdo santykinai brangių sandorių mokesčių ir didelių energijos sąnaudų, susijusių su kasybos šiuo metu. Apie šią pastabą, Nobelio premijos laureatas ekonomistas Josephas Stiglitzas sako, kad Bitcoin "privalėjo būti uždrausta", nes "jis nėra naudojamas socialiai naudingą funkciją."

Buvęs FED pirmininkas Alanas Greenspanas pareiškė, kad "jūs turite tikrai ruožas savo vaizduotę numanyti, kas tikroji vertė Bitcoin yra" paskambinus cryptocurrency A "burbulas".

Galbūt tai gali baigtis kaip dot-com burbulo - su investuotojais, kurie neturi clue, kaip vertiname aukštos plaukioja turtą bėgančius už išėjimo masiškai.

Panegirika padarė Joseph Stiglitz, Alanas Greenspanas

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

2018 prognozės: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

PayPal tarnyba pradeda priimti Bitcoins Via Coinbase

Post Bitcoin

Bitcoin arbitražo galimybės: trumpas vadovas

Post Bitcoin

2014 m. Bitcoin. Metų Ups ir Downs

Post Bitcoin

AsiaCoin perėjimas prie įrodymų apie akcijų paketą

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini ir CoinX mūšis bus pirmasis licencijuotas Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

Bitcoin mokėjimo procesorius BitPay kasdien uždirba 1 mln

Post Bitcoin

Mt. Goxs Bitcoin bankrotas

Post Bitcoin

Kaip pakelti savo Bitcoin maišytuvo pelną vienu žingsniu

Post Bitcoin

Milijardierius Richardas Bransonas investuoja į Bitcoin mokėjimo procesorių BitPay

Post Bitcoin

4 būdai pirkti Bitcoin su Cash Wordwide

Post Bitcoin

Monetų trumpojo savaitinio bitino kainos ataskaita: 2014 m. Rugsėjo 7-13 d