5 iššūkiai, su kuriais šiuo metu susiduria Bitcoin (Pasak Mike Hearn) | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

5 iššūkiai, su kuriais šiuo metu susiduria Bitcoin (Pasak Mike Hearn)

5 iššūkiai, su kuriais šiuo metu susiduria Bitcoin (Pasak Mike Hearn)

Mike Hearn yra buvęs "Google" inžinierius, kuris dabar dirba nuo Bitcoin susijusių projektų, įskaitant Java įgyvendinimo protokolą, kuri tarnauja kaip piniginės programų pamatų įvairovė. Jis yra vienas iš vos 10-15 žmonių, kurie dirba su raštu pagrindinę Bitcoin kodą, kol ji gali būti patvirtinta kalnakasių tinkle, ir jo nuomonė apie cryptocurrency ekosistemos yra tikrai verta klausa.

Šie citatos yra iš neseniai Hearn pristatyme prie Bitcoin 2014 konferencijoje Amsterdame, ir jie išdėstyti kai kurie iš didžiausių iššūkių, kad šiuo metu susiduriame jauną skaitmeninę valiutą:

1. Užbaigti ir rizikos Kapitalizmas

Ten buvo daug ką galima pavadinti Bitcoin 2.0 projektų paskutiniu, kurie gavo dideles pinigų sumas ir iš jų daug bėrimas - ten tikrai ne visai daug jų, jaučiu. Kai kurie iš jų yra rūšies paviršutiniškas.

Hearn nenurodė, kurie pradedantiesiems jis galvoja yra "netobulas", tačiau rizikos finansavimas tikrai ramped iki per pastaruosius kelis mėnesius. Pavyzdžiui, Palo Alto remiantis Vaurum neseniai užsitikrino $ 4 mln sėklų pinigų savo programinę įrangą, kuri leis finansinės institucijos priimančiosios savo Bitcoin mainus.

2. Nepatikimi Trečiosios šalies Sandėliavimo

Yra dar daug Bitcoin vartotojų visame pasaulyje, kas - ne iš tikrųjų Bitcoin vartotojams, jie yra? Jie deponuoti savo Bitcoins su trečiąja šalimi ir ką jie gauna mainais yra pažadai, kad jie bus gauti jį atgal. Tai tikrai ne ką Satoshi skirtas, kai jis pastatė sistemą, kuri nebuvo manoma, kad jokių tarpininkų.

Tai sena diskusija, kad buvo įsisiautėjęs į Bitcoin bendruomenės metų - saugoti monetas internetu piniginėje reiškia perleisti kontrolės trečiajai šaliai, kuris ne visada patikima. Siekiant užkirsti kelią kitą Mt. GOX nuo to, Hearn primygtinai ragina Bitcoin vartotojams kontroliuoti savo asmeninius raktus, kai tik įmanoma.

3. Savanorių grindžiamas infrastruktūros

Tai nėra tvarus, tiesa? Jūs negalite turėti didelį, pasaulyje, apimanti finansinę infrastruktūrą, kuri vyks kartu kramtomoji guma ir lipnia juosta, ir žmonės, kurie rūšies darbą, kai jie turi laiko, nes jie jaučiasi.

Kadangi Bitcoin yra atviro kodo projektas, kad nevaldo bet konkrečiam asmeniui ar grupei, jis neturi kompensuoti žmonėms, kurie dirba savo kodą mechanizmą. Hearn įsivaizduoja naują sistemą, kurioje vartotojai moka už papildomas funkcijas ir tiesiogiai remti kūrėjams.

4. Mastelio

Padalos viskas bus didžiulis darbas, darant prielaidą, kad tai sėkmingas. Šiuo metu neturime mastelio problemą, nes Bitcoin yra tikrai ne auga, bet jei [mastelio] gauna fiksuota, kad viskas bus darbo tona. Štai kaip per ateinančius dešimt metų darbo.

Bitcoin esmės turi ribą sandorių, kurie gali atsirasti tam tikrą laiką, siekiant užkirsti kelią blockchain dydis nuo spirale iš kontrolės sumos. Tinklo niekada pasiektų šią ribą anksčiau, bet tai įvyks galiausiai, jei Bitcoin tampa pagrindine mokėjimo forma. Tai labai iškalbingas, kad Hearn mano, kad tai gali užtrukti dešimt metų nustatyti Bitcoin anketa mastelio problemą.

5. Privatumo

Daug žmonių klaidingai mano, Bitcoin yra saugiame sistema, bet nieko Bitcoin yra šifruojami. Taigi, ką tai reiškia, kad jei aš dirbau NSA arba GCHQ ir jie man davė penkių žmonių komanda, ir jie sakė, "šis darbas šešiems mėnesiams," aš tikriausiai galės panaikinti anoniminius 70, 80, 90 procentų Bitcoin sistemos. Taigi, aš ne tikėtis Bitcoin jus asmeninįpranešimą iš NSA.

Nors tai nebūtinai yra Hearn proto problema - jis tik sakė, kad tai atsakas į auditorijos klausimą - jis ištinka ne iš pagrindinio silpnumo blockchain širdį. Kiekvienas sandoris, kada įvyko yra prieinama visuomenei tikrinimu ir analizė. Ji turėtų būti labai nenuosekli privatumo šalininkų, kad suteikta teisė išteklius, panašus Hearn vaikinas gali kaklaraištis realaus pasaulio tapatybes dauguma Bitcoin vartotojams. Laimei, tokie projektai kaip DarkWallet pripažinti šią problemą ir bando ją spręsti.

Dėl Mike Hearn anketa Otrzeźwiający perspektyvos poilsio ant Bitcoin, patikrinkite jo pristatymą žemiau:

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pasiekimai pritraukia decentralizaciją į realybę

Post Bitcoin

Paaiškėjo Bitcoin Basics: BTC TJK

Post Bitcoin

Monetų trumpoji dienos ataskaita: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation ir Florida lawsuits

Post Bitcoin

Coinbase prieš Btc-e prieš BitStamp - geriausia vieta įsigyti Bitcoins

Post Bitcoin

Bitino kainos kyla po nepalankių mėnesių!

Post Bitcoin

Bitcoin bloko dydžio ekonomika: aiškinimų ir persvarstymo argumentai

Post Bitcoin

Bitcoin maišytuvai ir Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin prekybininkų paslaugos ir Money Service verslas

Post Bitcoin

5 būdai pirkti Bitcoin su Paypal - sukčiai ir Legit būdai

Post Bitcoin

Teisingas Bitcoin kainų analizė. 1 dalis. Metodologija

Post Bitcoin

Monetos trumpoji dienraštis: Bitcoin VeriCoins, IBM Daiktų internetas, Syscoin prieš Moolah, Bitlendingclub ir Bitcon

Post Bitcoin

AsiaCoin perėjimas prie įrodymų apie akcijų paketą