6 Restoranai, kurie priima Bitcoin | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

6 Restoranai, kurie priima Bitcoin

6 Restoranai, kurie priima Bitcoin

Bitcoinis buvo priimtas daugėja mažas įmones, įskaitant restoranus, kad bus paversti savo skaitmeninį valiutą į skanus virtuvės. Štai 6 restoranų, kurie pradėjau Bitcoin kaip atsiskaitymo už maistą sąrašas.

1. Whiffies Kepta Pies- Portlandas, OR - priėmimas Bitcoin Nuo 2013 vasario

Tai maisto sunkvežimis, nors ir ne tradicinis restoranas, daro keptas rankų pyragai įdaryti su pikantiškų ingredientų, pavyzdžiui, ant grotelių keptais krūtininės ir vištienos, ar sveikų vaisių, tokių kaip uogos, obuoliai ir persikai. Whiffies pradėjo priimti Bitcoin 2013 vasario mėnesį, o savininkas Greggas Abbott "sako jis susidūrė su labai mažai problemų, nes tada. Iš tiesų, vienas iš jo mėgstamų naudą priimančio Bitcoin bendrauja su žmonėmis, kurie ją naudoja. "Abbott" sako jis mėgsta susitikti "tikrai protingų žmonių, kurie prieš kreivė".

2. Thelonious Monkfish - Kembridžas, MA - Bitcoin Rėmimo Nuo 2013 vasario

Tarnauti Greater Boston plotas su unikaliu imk ant suši ir kitų Azijos specialybių, Thelonious Monkfish tapo pirmasis restoranas Naujosios Anglijos priimti Bitcoin atgal į 2013 m vasario mėn studentų iš MIT grupė įsitikinusi, kad savininkas, Jamme Chantler, kad ten buvo didžioji neišnaudotas rinkos Bitcoin entuziastai, kurie ieško fizinių vietovių išleisti savo pinigus. "Mes manėme, kad jei ten yra net vos Bitcoiners sauja nori keistis savo skaitmenines monetas suši ir kumpio įpasirinktus Tajų, grupė" Chantler sako, "tada mes džiaugiamės, kad juos apgyvendinti!"

3. Kavinė Berlin Las Vegasas, NV "- vokiečių Maistas Bitcoins Nuo 2013 gegužės

Kažkas pavargo nuo ilgo nakties azartinių lošimų, su piniginėje pilna bitcoins ir autentiškų Vokietijos maisto troškimas, gali padaryti daug blogiau nei Cafe Berlyne. Tai nedidelis restoranas pietų Vegase tiekiami nagų laistymo patiekalų, įskaitant įvairių preparatų bratwurst ir daugelio rūšių Schnitzel įvairovė. Po pradeda priėmimą Bitcoin 2013 gegužės kavinė Berlynas matė nedidelį padidėjimą klientams ir tik vieną kartą turėjo problemų su perdirbimo Bitcoin sandorį.

4. Flyte Pasaulio Valgomojo ir vyno, Nashville, TN - Bitcoin už švelniavilnių pietūs Nuo 2013 lapkričio

Atsiskaitymo save kaip "atsitiktinis, elegantiškas prabangus patirtį," Flyte siekia būti viena iš labiausiai socialiai sąmoningas restoranų Tenesio naudojant galima tvarių šaltinių mėsos ir vietoje auginamos produkcijos keliu. Ši atvira požiūris praplečia jų mokėjimo sistema, kuri prasidėjo priimti Bitcoin 2013 m lapkričio Nuo tada, restoranas turėjo 23 klientai moka su Bitcoin ir pagal bendrai savininkas Scott Sears, BTC vartotojai paprastai praleidžia 15% daugiau nei Vidutinis Klientų. Ten kažkada buvo techninė problema, kur Coinbase programa negali prisijungti prie serverio, tačiau tai buvo ištaisyta naudojant BitPay vietoj. "Sears" sako, kad tai yra Bitcoin jėga ženklas: ". Toks lankstumas natūra nėra su kredito kortelių duomenų apdorojimo"

5. FlameStone Amerikos Grill- Oldsmar, FL - Bitcoin Priimamos Nuo 2014 vasario

Įsikūręs mažame miestelyje ant Tampa pakraštyje, FlameStone naudoja natūralius maisto gaminimo metodus, pavyzdžiui, šildant virš atviros liepsnos ir naudojant lavos akmens padaryti guacamole. Restorane pradėjo priimti Bitcoin savo dovanų kortelės 2014 vasario mėnesį, o nuo tada matė klientų mokėjimo su skaitmeniniu valiuta sauja. Savininkas Nikas Pappas sako, kad spaudoje buvo smagu, ir jis turi "jausmas pasveikino ir priėmė nuolat auga Bitcoin po". Vietinis Bitcoin grupė Tampa Bay Bitcoineersare pat tikimasi pradėti savaitinius susitikimus ne FlameStone per ateinančias savaites.

6. Lamppost Pizza- Reno, NV - nepakartojama Stiliaus italų Bitcoin Nuo 2014 m balandžio

Tvirtinimas, kad pirmasis restoranas Reno priimti Bitcoin, Lamppost pradėjau skaitmeninį valiutą 2014 balandžio mainais už įvairiausių picų, makaronų ir sumuštiniai. Specialybės pasiūla apima Taco pica, aštrus Tailando vištienos pica, ir Čikagoje šuo pica. Pasak savininkas Jay Watson, dauguma klientų mokėjimo su Bitcoin jau iš vietinių susitikimuose su Bitcoin entuziastai, tačiau praktika taip pat paskatino pokalbius su klientais, kurie yra sužinoti skaitmeninės valiutos ir nori sužinoti daugiau.

Tai yra tik Restoranų, kad imtis Bitcoin sauja, ir dar daugiau, be abejo, pop-up į ateitį. Yra beveik jokio galutinio prie skaniu maisto produktų, kurie gali būti įsigytas su cryptocurrency įvairovė.

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

Twitch.tv pradėjo priimti Bitcoin prenumeratas

Post Bitcoin

Bitino kainos kyla po nepalankių mėnesių!

Post Bitcoin

Alibaba IPO atsakingas už Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Teisingas Bitcoin kainų analizė. 1 dalis. Metodologija

Post Bitcoin

Argentinos centrinis bankas bijo Bitcoin

Post Bitcoin

Kaip pakelti savo Bitcoin maišytuvo pelną vienu žingsniu

Post Bitcoin

Bitcoin Mining gali būti labiau pelningas netrukus

Post Bitcoin

Bitcoinas kaip prekė: leidimas apmokestinti?

Post Bitcoin

Būti nuoširdžiam

Post Bitcoin

Ar Bitcoin Mining verta?

Post Bitcoin

Bitcoin prekybininkų paslaugos ir Money Service verslas

Post Bitcoin

Bitcoinas dabar yra Bloomberg ir Yelp!