6 nauji Bitcoin bankomatai ir kur juos rasti | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

6 nauji Bitcoin bankomatai ir kur juos rasti

6 nauji Bitcoin bankomatai ir kur juos rasti

Tai buvo mažesnis nei septynis mėnesius nuo pirmojo BitcoinATMlaunched mažoje kavinėje, esantys Vankuveris, ir per tą laiką kelios įmonės turi paspartinti suteikti daugiau mašinų už monetas alkanas mases. Šiuo metu yra dešimtys įsteigtų visame pasaulyje bankomatų, kuri gali konvertuoti fiat į Bitcoin arba atvirkščiai, su daugiau netrukus. Paimkime pažvelgti tik 6 vietas, gaunančius visiškai naujas mašinas:

1. Honkongas, Kinija

Nors spekuliacijos ir prieštaringai toliau komplikuoti Bitcoin oficiali statusą Kinijoje, verslininkai juda visu greičiu į priekį su planais didinti priėmimą. Honkongas, vienas iš tankiausiai apgyvendintų teritorijų pasaulyje, dabar gyvena Honkongo Bitcoin ATM Store esančio viduje Chic prekybos centras Mong Kok rajone.

Po savo didžiojo atidarymo gegužės 18, HK Bitcoin ATM parduotuvė dabar yra atvira 24 valandas ir suteikia žmonėms būdas pirkti skaitmeninį valiutą, sužinoti apie fiat infliacijos, ir net nusiųsti Bitcoin patarimų, kaip robotas, kuris bus šokti už užmokestį.

2. Saskatoon, Kanada

Amerikos kaimynas į šiaurę įrodė esąs dirvą Bitcoin bankomatų, ir didžiausias miestas Saskatchewan provincijoje dabar turi savo pirmąjį mašina, kuri nereikalauja skaitmeninį valiutą. Pradėjo gegužės pradžioje iki paleidimo įmonė Bitcoin Solutions, bankomatų gamino Otava įsikūrusio BitAccess ir dabar gyvena viduje kalorijų restoranas Brodvėjaus prospekte.

Į Saskatoon mašina yra tik naujausias žingsnis Bitcoin Solutions "ambicingą planą iškelti keletą Bitcoin bankomatus į miestus visoje Vakarų Kanadoje.

3. Brisbenas, Australija

Trečiasis tankiausiai miestas žemės žemyn pagal dabar vyks į Bit2Bit pagaminti Bitcoin ATM. Mašina yra Roastery Cafe Glenelg gatvėje ir pradėjo gana neseniai gegužės 16 Žinoma ji leidžia panaikinimą, ir parduoti Bitcoin, bet kas išskiria šią mašiną išskyrus tai, kad ji taip pat priima Litecoin ir Dogecoin.

Roastery kavinė bendrai savininkas Bruce'as Carrall, kurio parduotuvė taip pat priima Bitcoin kavos, tikisi atkreipti dėmesį į savo verslą iš vietinių skaitmeninių valiutų entuziastai. "Yra žmonių, kurie laukė šios daug", sakė jis. "Yra Bitcoiniacs kurie susitikimus visur kiekvieną savaitę, ir šios grupės sparčiai auga."

4. Glazgas

Technologijos mažmenininkas CEX neseniai pradėjo priimti Bitcoin mokėjimų savo interneto svetainėje, ir dabar jis turi fizinę bankomatų įsteigti viduje vienas iš jos plytų ir skiedinio vietose. Įsikūręs CEX parduotuvėje Sauchiehall gatvėje Glazge, The Lamassu gamybos mašina šiuo metu yra patraukli 0% mokestį sandoriams.

Parduotuvė surengė specialų reklaminį renginį nuo gegužės 13 iki 15 švęsti ATM starto, kuriame tik Bitcoin gali būti naudojamos kaip mokėjimo už CEX produktus. Kompanija teigia, kad naujasis bankomatas yra "sukant Škotijos High Street į Bitcoin laboratorijoje."

5. Liubliana, Slovėnija

Kiekvienas, kuris eina apsistoti Tresor Hostel Slovėnijos sostinėje dabar turės galimybę pirkti Bitcoin šiuo bankomato, kuris buvo pagamintas ir įsteigtas vietinis įmonės Bitnik. Mašina yra pakrautas su 16 BTC, užtikrinant daug skaitmeninės valiutos vartotojams artimiausioje ateityje.

Tik apie 50 įmonių šiuo metu priimti Bitcoin Slovėnijoje, bet Bitnik tikisi paversti banga naudai cryptocurrency. Pasak Bitnik vykdomosios Peter Trcek "Kitas mūsų žingsnis yra įtikinti pardavėjai, kad Bitcoin yra gera valiuta."

6. Johanesburgas, Pietų Afrika

Didžiausias miestas Pietų Afrikoje bus įsteigtas pirmą Bitcoin ATM žemyne ​​iki gegužės pabaigos, dėka paleidimo ZABitcoinATM ir gamintojas Lamassu. Nors tiksli vieta vis dar dirbo, mašina Tikimasi būti dedamas į restoraną ar kavinę. ATM Pietų Afrikoje, greičiausiai, bus padėti Bitcoin veržtis su dideliu perlaidų rinkos šalyje.

ZABitcoinATM taip pat paskelbė antrą mašiną, kad bus įsteigti Keiptaune, Pietų Afrikoje iki birželio pabaigos.

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

Bitcoin Kaina: Kai Naujienos yra ir nėra svarbu

Post Bitcoin

Pagrindinis Bitcoinas 2 dalis: Academia ir Laymen

Post Bitcoin

2015 m. Balandžio 2 d

Post Bitcoin

Bitcoin kainų analizė: GHash.io, Irakas ir FTB aukcionas

Post Bitcoin

Apsaugokite savo Bitcoin piniginę: Bitcoin saugos patarimai

Post Bitcoin

Koks yra geriausias Bitcoin mokėjimo procesorius? Cointi arba BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin kalnakasybos centralizavimas: rinka yra tvirta

Post Bitcoin

Bitcoinas moko libertarininkus viską, ką jie nežino apie ekonomiką - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin valiutų konverteris - Kaip konvertuoti bitino į USD

Post Bitcoin

Apie Bitcoin maišytuvus

Post Bitcoin

FATF: Bitcoinas teigiamas, tačiau rizikingas vyriausybėms

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading parinktys pradedantiesiems