5 būdai pirkti Bitcoin su Paypal - sukčiai ir Legit būdai | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

5 būdai pirkti Bitcoin su Paypal - sukčiai ir Legit būdai

5 būdai pirkti Bitcoin su Paypal - sukčiai ir Legit būdai

Nėra naujiena, kad PayPal buvo neigia žmonėms galimybę pirkti Bitcoins savo paslaugas. Tai parašyta garsiai ir aiškiai PayPal TOSthat jie neapima skaitmenines prekes ir tai veda į išskaitymo klausimu. Taigi kas bando parduoti Bitcoin su Paypal tikriausiai bus nušalintas nuo Paypal.

Pasakęs, kad vis dar yra keletas variantų galės įsigyti Bitcoins per PayPal sąskaitą. Dauguma jų yra toli gražu nėra tobula, bet jei jums reikia įsigyti nedidelį kiekį, ir tai vieną kartą, ką jūs galbūt norėsite juos apsvarstyti.

1 variantas - Pirkti Bitcoins su Paypal per Virwox

Tai turbūt seniausia ir labiausiai išbandyti sistemą knygoje. Mes parašiau apie šį methodmany kartų ir atrodo, kad dirba labai gerai. Pagrindiniai trūkumai perkant per Virwoxis kad mokesčiai yra labai didelis (gali siekti maždaug% 15), o kartais jūs tiesiog neturite gauti patvirtinimą. Privalumus yra tai, kad jis bandė ir išbandyti, o tai reiškia žemą sukčiai galimybę.

2 variantas - Pirkti Bitcoins su Paypal per vietos Bitcoins

Vietinis Bitcoins yra rinkos vieta pirkėjų ir pardavėjų Bitcoin. Naudojant savo sąsają galite rasti žmogų, kuris parduoda Bitcoins per PayPal. Šio metodo trūkumai yra tai, kad jums nereikia žinoti, kas jūs susiduriame su ir dauguma pardavėjo ten siūlome šešėliai instrukcijas, kad nebūtų gauti sugauti Paypal. Privalumus yra tai, kad jūs gaunate savo Bitcoin paprastai greičiau nei Virwox ir mokesčiai yra žymiai mažesni. Dėl visą informaciją perskaityti mūsų pamoka.

3 variantas - Pirkti Bitcoins su Paypal per Bitcoin insanity

Jūs galbūt girdėjote apie Bitcoin insanity. Jie teigia, kad parduoti Jums Bitcoin su Paypal priemoka. Tačiau po to, kai aš padaryti kai kurie tyrimai internete neradau jokios veiklą internete bendrovei po 2014 spalio Aš ne išbandyta metodo save, bet nuo bendrųjų išvaizda jį Bitcointalk bendrovė pradėjo gerai ir tada tiesiog Paaiškinta dingo. Facebookand Twitterprofile nebuvo atnaujinta beveik metus taip pat. Išvada - aš likti nuošalyje dabar...

4 variantas - Pirkti Bitcoins su Paypal per Brawker

Brawker laikosi kitokio požiūrio į visą mokėjimo grąžinimo klausimu. Vietoj nuomos perkate Bitcoins su Paypal tiesiogiai, jis atitinka jus su kuo nors, kas nori ką nors nusipirkti internete. Perkate už juos elementą su Paypal ir jie siunčia jums Bitcoins mainais. Visas procesas atrodo gana sudėtinga man, kaip pavaizduota šiame trumpame video.

5 variantas - Pirkti Bitcoin CFD per Plus500or Avatrade

Jei jus domina tik perkant Bitcoins siekiant spekuliuoti dėl kainos ir pelno, galite tiesiog pirkti Bitcoin CFD per Avatrade ar Plus500. Aš parašiau prieš maždaug Bitcoin CFDsand iš esmės tai reiškia, kad jūs bandote nuspėti Bitcoin būsimą kainą. Tai nebus jums tikrąsias Bitcoins, bet kadangi jūs ne iš tikrųjų pirkti Bitcoins galite naudoti PayPal šį metodą. Atminkite, kad kai prekybos CFD jūsų kapitalas yra rizika, ir tai yra daugiausiai tinka patyrusių prekybininkų.

Vis dar nėra lengvas būdas įsigyti Bitcoins su Paypal 2015

Apibendrinant viską, nors beveik 2 metų įklijuotas, nes aš parašiau savo pirmąją pamoka apie šią problemą vis dar nėra paprastas būdas tai padaryti. Paypal parodė susidomėjimą daug Bitcoin ir net kai partnershipsbut paprastas šios problemos sprendimas dar turi būti peržiūrėta. Pasakęs, kad perkant Bitcoins su kredito cardhas klausimas žymiai pagerėjo, tačiau apie tai mūsų kitą postą.

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

Apsaugokite savo Bitcoin piniginę: Bitcoin saugos patarimai

Post Bitcoin

Bitcoin kainų analizė: GHash.io, Irakas ir FTB aukcionas

Post Bitcoin

Monetų trumpojo savaitės bitino kainos ataskaita: 2014 m. Rugpjūčio 24-30 d

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - kaip aš pasiekiau 12,12% IG per 1 valandą

Post Bitcoin

Analizė: Bitcoin Price pertraukos - 600 USD

Post Bitcoin

Koks yra geriausias Bitcoin mokėjimo procesorius? Cointi arba BitPay?

Post Bitcoin

On Bitcoin ir Baimė

Post Bitcoin

Bitcoin žurnalistai # 2: ketinimų įtaka bitino savininkams

Post Bitcoin

Bitcoins Future Is Bright: The Price Drop ir Evolution

Post Bitcoin

Kaip pakelti savo Bitcoin maišytuvo pelną vienu žingsniu

Post Bitcoin

Monetų trumpas savaitinis Bitcoin kainų ataskaita: 2014 m. Rugsėjo 14-20 d

Post Bitcoin

Bitcoin dienos ataskaita: Bitmain P2pool kūrimas, KnCMiner Arctic Cycle Cloud Mining ir dar daugiau