Google AdSense alternatyvos Post Bitcoin maišytuvui Apokalipsė | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Google AdSense alternatyvos Post Bitcoin maišytuvui Apokalipsė

Google AdSense alternatyvos Post Bitcoin maišytuvui Apokalipsė

Bitcoin maišytuvai yra miręs.

Bent tai, ką aš buvo išgirsti per pastarąjį mėnesį ar taip iš Bitcoin maišytuvas savininkų visame internete. Nuo "Google Adsense" nusprendė masiškai slap beveik visas likusias pagrindinis faucetsI dabar gali pasakyti 99% tikrumo, kad jūs negalite gauti pajamų savo maišytuvas su Google Adsense ilgalaikėje perspektyvoje.

Birželio pradžioje aš vis dar priklauso Bitcoinker.com (dar žinomas kaip 99Satoshis), kuri buvo uždrausta Google AdSense. Aš paėmė kai atsakomųjų priemonių pabandyti ir išlaikyti Milli iš vis uždrausta, taip pat. Įtraukti šias priemones:

 • Milli anketa referalų programa išjungti, kad spameriai neduos į šiukšlių srautą
 • Pjovimo nuo visų "funky" eismo šaltinius svetainėje

Mano pagrindinis tikslas buvo išvengti Milli anketa aptikti Google AdSense radaras.

Mili neišliko.

Netrukus po mano ankstesnį postą apie 99Satoshis gavau laišką iš "AdSense" paramos pasakojo, kad jie tikriausiai bus išjungti skelbimus Milli taip pat. Vietoj laukia juos uždrausti mane, aš pašalinti visus vartotojo skelbimus Milli save.

Po kelių dienų Mili iš tiesų buvo išjungtas rodyti "Google AdSense" skelbimus. Tačiau, mano sąskaita dar buvo aktyvi ir man pavyko gauti mano likusias lėšas (apie $ 4000).

Aš neįsivaizduoju, kodėl mano sąskaita išliko aktyvi, nors Mili buvo išjungtas, bet turiu teorijų pora:

 1. Kadangi aš taip pat rodyti skelbimus 99Bitcoins (ty Adsense teisėtu svetainėje) jie nenori išjungti visą sąskaitą.
 2. Kadangi aš paėmė aktyvų veiksmą pašalinti skelbimus, kol jie išjungti svetainę, jų nuomone, "daro man paslaugą" ir pranešėte man atsiimti savo uždarbį.

Taigi buvau palikta su svetainės IS iš tikrųjų praranda pinigus ir turi 6 milijonus puslapių peržiūrų per mėnesį. Man buvo gana daug prisukamas. Maniau apie pardavimo Milli bet tada aš nusprendžiau, kad ten turi būti dar vienas būdas užsidirbti svetainę.

Taigi birželio Aš nusprendžiau pradėti ir užsidirbti kelionėje. Iš esmės norėjau išbandyti, kaip daugelis "Google AdSense alternatyva skelbimų tinklų kaip įmanoma, siekiant išlaikyti Milli gyvas.

Kodėl aš noriu išlaikyti Mili gyvas taip blogai?

Pirma, Mili išaugo būti iš 99Bitcoins šeimos dalis. Man labai patinka veikti, kad svetainę ir maža bendruomenė buvo pastatyta aplink jį per komentarą skyriuje. Taigi tarsi tapo hobis ant mano :)

Antra, milli turi gerą SEO (Search Engine Optimization) vertę. Tai reiškia, kad galite rangas didelis raktažodžius "Google". Pavyzdžiui, šiuo metu tai # 1, "Kaip užsidirbti pinigų su Bitcoin". Taigi tai gali būti naudinga ateityje.

Žinoma, ne visi reklamos tinklai dirbo už mane. Bandžiau apie 15 Apskritai, bet dauguma "ne Bitcoin" Reklamos tinklai nepriėmė Bitcoin maišytuvai. Aš manau, tai todėl, kad jie laikomi eismo būti prastos kokybės. Tačiau aš rasiu 5-6 tinklus, kurie gerai tinka maišytuvai ir sukurti padorų pajamų srautą.

Noriu pasinaudoti šia galimybe ir padėkoti naują Bitcoinker savininku, kuris buvo didelė pagalba visą šį pastarąjį mėnesį. Be jo nemanau, kad būčiau sugalvoti šiuos rezultatus kaip jo žinios skirtingų skelbimų tinklų buvo gerokai didesnis nei mano. Taigi ačiū ir eiti patikrinti Bitcoinker.

Taigi čia yra...

Visą Google AdSense Alternatyvos dėl Bitcoin Maišytuvai

Aš nusprendžiau grupės skelbimų tinklus radau pelninga į 2 grupes - Bitcoin skelbimų tinklų ir ne Bitcoin skelbimų tinklus. Pagrindiniai skirtumai yra, kad Bitcoin reklamos tinklai mokėti jums Bitcoins ir visi jie priimti maišytuvas srautą.

Šio sąrašo gale aš taip pat leidžia jums žinoti, ką skelbimą tinklai bandžiau, kad neveikia iš arba nepriėmė Milli kaip leidėjas.

Bitcoin reklamos tinklai Bitcoin maišytuvai

Coinad- Pirmaujanti Bitcoin reklamos tinklą

Argumentai "už": Aukščiausia mokėjimo Bitcoin tinklą, užpildykite norma skelbimų yra gera

Trūkumai: Gali būti priimtas tik pakviesti (rež ne tik intensyvaus eismo maišytuvai), ribotus statistika

Pelningumas: paleidžiama jums aplink 0,0001 + BTC CPM, šiandienos valiutos kursą tai sudaro iki $ 0,07, kuris yra gražus. Taip pat Coinad skaičiuoja savo pajamas ir moka jums Bitcoin todėl jūs neturi įtakos valiutų keitimo kursą.

Reitingas: Jei turite Bitcoin maišytuvas turite kreiptis į Coinad. Nemanau, kad yra koks nors būdas išlaikyti maišytuvas pelningą ir be jo. Jei jūs tik pradedate, ir neturi pakankamai srauto, jums reikės veikti po kelių mėnesių nuostolingai, kol esate pakankamai didelis. Kitas variantas būtų paleisti AdSense į savo maišytuvas, žinant, jums bus gauti uždrausta galiausiai, bet ne mažiau kaip pjaustymo savo nuostolius.

Mano įvertinimas: 95%

Cointraffic- labai pelningą Bitcoin reklamos tinklą

Argumentai "už": Gana pelninga, nuostabus parama

Trūkumai: ribotas statistika, mokėjimo eurais (paveikė BTC valiutos kursą), riboti statistika

Pelningumas: Šiuo metu aš negaliu tiksliai pasakyti, kaip pelninga Cointraffic yra. Priežastis yra, nes jie neseniai pradėjo integruoti pop-up plakatus, kurie yra labai pelninga. Tačiau šie pop-ups yra vis dar beta. Jie teigia mokėti € 0,05 CPM skaidrių banerio ir € 0,5 MUT pop ups.

Reitingas: Nes dabar aš vis dar testavimo Cointraffic atlikti, tačiau jie, atrodo, kad būtų labai teisėtas Bitcoin reklamos tinklas. Man ypač patinka tai, kad jų parama yra greitai atsakyti ir spręstų kiekvieną klausimą turiu. Skirtingai nuo kitų reklamos tinklų jie leidžia tik vieną vėliavą per svetainę (ir vieną pop-up). Jų didžiausias trūkumas yra tai, kad jie apskaičiuoti pajamas Fiat nors jie išmokėti BTC. Štai kodėl, jei BTC kaina pakyla gausite mažiau Bitcoins atsiuntė savo kelią. Galiausiai, jie yra santykinai naujas skelbimas tinklas, kuris visada yra rizika.

Mano įvertinimas: 90%

Mellow "skelbimai gražus priedas, bet ne kurti savo viltis į jį

Argumentai "už": OK užpildyti norma skelbimų, leidžia iki 5 skelbimai bus pateikiami į svetainę, veteranas rinkoje

Trūkumai: A prastovos, žemos išmokų daug, moka už unikalių paspaudimų / nuomone, ribotų statistika

Pelningumas: manau, kad MellowAds "mažas pelningumas yra susijęs su tuo, kad MellowAds moka tik už Unikalūs rodiniai / paspaudimų ir dauguma maišytuvas vartotojų grįžta vartotojai. Taigi, net jei jūs įtraukėte daugiau skelbimų svetainėje jis neatneša, kad daug daugiau pajamų. Nes dabar matau aplink $ 0.05 CPM iš Mellow skelbimų tačiau ji labai skiriasi.

Reitingas: Visų sąžiningumas man nepatinka MellowAds, kad daug. Tai per daug vargo dėl per mažai pelno. Skelbimai turite prastovų daug kurie taip pat lėtina jūsų svetainę. Nors žinau įkūrėjas asmeniškai ir jis puikus vaikinas, manau, gali padaryti daugiau, siekiant pagerinti šį skelbimą tinklą. Spėju, kad kai man pavyksta stabilizuoti maišytuvai pajamų srautą aš pašalinti MellowAds iš čiaupo visiškai.

Mano įvertinimas: 73%

U-skelbimai-Naujausias grotuvas aplink

Argumentai "už": OK užpildyti norma skelbimų, leidžia iki 5 skelbimai bus dedamas svetainėje

Trūkumai: naujas rinkoje, ribotos statistika, techniniai klausimai

Pelningumas: U-ads atrodo veikti kaip "MellowAds" Mini-Me. Pajamos yra gana mažas (maždaug 0,03 $ CPM), bet aš tik bando juos 1 savaitę, todėl galiu būti tikras, dar.

Reitingas: U-skelbimai atrodo gerai, tačiau mano didžiausia baimė yra ta, kad tai yra labai jaunas. Tai reiškia, kad aš negaliu pasikliauti juo kalbant apie pajamas, nes ji gali išnykti, bet kuriuo metu. Nes dabar, pajamos iš U-skelbimų nėra didelė, todėl aš gali būti pasirinkti iš jų, taip pat ir ateityje.

Mano įvertinimas: 82%

Ne Bitcoin reklamos tinklus, kurie dirba su Bitcoin maišytuvai

Sraigtai skelbimai

# 8211; Mano asmeninė favorite pop-up tinklą (dabar...)

Argumentai "už": Aukštos MUT, gera parama

Trūkumai: erzinančių pop up, jokiu būdu kontroliuoti pop-up dažnį Limited statistiką, ne PayPal pasitraukimas variantas

Pelningumas: Aš naudoju Propeller skelbimus beveik dvi savaites ir buvo matyti, kad vidutinis MUT $ 0,16. Tai yra gana gera, tačiau reikia nepamiršti, kad už kiekvieną paspaudimą po svetainę atgaivinsiantį erzina pop-up ateina.

Reitingas: Norėčiau neturėjo susikūprinimas pop ups apie svetainę bet dabar tai atrodo, kad vienintelis būdas gauti Mili būti net arti kad net. PropellerAds atrodo teisėtas reklamos tinklas su padoraus CPM. Aš vis dar diskutuoja, ar tai geriau nei PopAds ar ne.

Mano įvertinimas: 88%

PopAds

# 8211; Aukštos pajamų pop-up reklamos

Argumentai "už": didžiausias CPM aplink, pop-up konfigūracija

Trūkumai: Mažoji parama, žemo lygio reklamuotojai

Pelningumas: PopAds yra pats pelningiausias reklamos tinklą galima ten. CPM gali siekti iki $ 0,7, kuri yra gana kvailai. Jei rūpi tik pelnas, naudoti PopAds.

Reitingas: Nors PopAds yra neįtikėtinai pelningas aš ne naudoti juos tuo momentu. Priežastis yra, nes jų reklamuotojai yra žemiausio lygio (ty porno, daug iššokančių langų ir tt). Jūs turite galimybę išjungti konkrečias reklamuotojams ir taip pat įdėti vėlavimą tarp pop ups, bet man ši galimybė neveikia. Kreipiausi savo paramą, bet jie ne suprato jį. Taigi dabar jie yra iš Milli. Aš gali būti bando juos vėl ateityje.

Mano įvertinimas: 90%

UberCPM

# 8211; Jauna ir perspektyvi reklamos tinklas (nebedirba)

Argumentai "už": Geros paryškinimo lygis,

Trūkumai: Labai jauna reklamos tinklas, žemos MUT

Pelningumas: Per trumpą laiką aš naudoju UberCPM jis buvo parodyti nuoseklų santykis 0,03 $ CPM. Nors tai nieko rašyti Titulinis Apie tai gera pridėti prie bet kokios svetainės.

Reitingas: UberCPM man atrodo kaip "malonu turėti" skelbimų tinklą. Aš neičiau riešutų, jei jis baigėsi dėmesį ne mokėti man arba įsipareigojimų nevykdymą, jei ji dirbti, tai gražus mažas priedas prie pajamų srautą. Aš žinau, kaip tai, kad jie uždraudė maišytuvai praeityje dėl į neteisėtų eismo šaltinių (ty robotų), bet dabar Mili atrodo gerai.

Mano įvertinimas: 82%

SolveMedia- CAPTCHA ir reklamos sprendimą viskas viename

Privalumus: 2 in 1 tirpalo (captcah + užklausą tinklas)

Trūkumai: Laimėjimas yra grynoji 60, parama yra ribota, nėra pašalinti visus robotai

Pelningumas: SolveMedia pelningumas svyravo labai laikui bėgant. Panaudojus jį beveik 6 mėnesius galiu pasakyti, kad dažniausiai bus kažkur apie $ 0.05- 0.1 $ į tai MUT.

Reitingas: SolveMedia yra dauguma turi kiekvienam maišytuvas savininkas, nes jums užsidirbti funkciją, kad kiekvienas maišytuvas turi turėti - iškraipymus. Aš parašiau apie juos plačiai mano ankstesnių Bitcoin maišytuvas atnaujinimus. Anksčiau aš atlikau insane pinigų sumas iš jų, bet aš manau, kad tai dėl to, kad kartais naujų reklamuotojai ateiti su labai gilias kišenes. Tačiau, net mažiausių pelningų laikotarpiais ji vis dar buvo geras priedas prie mano svetainę.

Mano įvertinimas: 94%

Taigi jūs turite jį, pilnas pajamų šaltiniai radau tinka Bitcoin maišytuvai. Aš taip pat išbandė įvairius kitus tinklus, tačiau bet kuriuo negavau patvirtintas Milli ar pajamos buvo per mažos. Išvardyti kelis:

 • A-skelbimai - bandė juos per trumpą laiką, tačiau pelnas buvo tikrai mažai, todėl aš sustojo.
 • Coinurl - Tai vienas aš iš tikrųjų nebuvo išbandyti dar.
 • Bitmedia- kai nepaaiškinamas priežasties jie nesutiko Milli jų programos, nei jie repond į laiškus Aš išsiųstas.

Ir tai yra ne Bitcoin tinklus, kurie nepritarė Milli:

 • Chikita - gavo skelbimus veikia, bet niekada nemačiau jokių pajamų. Palaikymas neatsakė.
 • Media.net
 • Zedo
 • Clicksor
 • ExoClick - gavo patvirtintas, bet MUT buvo per maža

Kiek Mili padaryti birželio?

Nieko....Aš faktiškai prarado pinigus.

Kaip visada aš įdėjimas tikslią diagramą aš naudoju sekti mano pelną ir nuostolius, tikiuosi, kad tai yra pakankamai aiški. Tiesiog pereikite per birželio stulpelius.

Taigi, kaip matote aš praradau maždaug $ 30 birželio. Būčiau prarado daugiau, jei aš neturėjo aroudn 10 dienų Adsense pajamų padengti už mėnesio poilsiui. Bet aš nuostolingai ne tik todėl, kad aš turiu uždrausta AdSense. Taip pat dėl ​​to, kad augančios BTC kaina. Kaip minėjau anksčiau, kai Bitcoin kaina pakyla maišytuvas pelningumas krinta.

Žinoma, aš taip pat sumažino išmokas truputį apie Milli siekiant padėti jai išgyventi ir apie savo vartotojus, kad aš gali būti uždaryti maišytuvas. Manau, kad tai labai svarbu, kad būtų skaidrus, o ne tiesiog "nubėgti", nemokėdami. Tačiau, kaip matote iš paveikslėlio žemiau tai turėjo reikšmingos įtakos Milli eismo.
 

Per ateinančius mėnesius aš ruošiuosi sutelkti abiejų palaikymo Milli ne rentabilumo riba arba pelno. Jei matau aš negaliu išlaikyti jį po 1-2 mėnesių aš tikriausiai jį išjungti. Bet dabar aš toliau atnaujinti jums savo pažangą. Jei kas nors iš jūsų turi papildomų sąnaudų dėl papildomų Adsense alternatyvų aš išgirsti apie tai žemiau komentarą skyriuje.

Susiję straipsniai


Post Bitcoin

Defliacijos 2 dalis. Ar Bitcoin kainų defliacija yra gera ar bloga?

Post Bitcoin

Lankstus Bitcoin tiekimas nebus stabili Bitcoin Kaina

Post Bitcoin

Laimėk USB Miner 100% nemokamą - Bitcoin Litecoin Dogecoin From My Home!

Post Bitcoin

6 Restoranai, kurie priima Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin arbitražo galimybės: trumpas vadovas

Post Bitcoin

Bitcoin auginimo priėmimas: 6 būdai naudoti BTC

Post Bitcoin

Bitino kainos kyla po nepalankių mėnesių!

Post Bitcoin

Bitcoin dienos ataskaita: Brazilija sako, kad per anksti Bitcoin reglamentą Charlie Shrem nuteistas 2 metams kalėjime

Post Bitcoin

2014 m. Bitcoin. Metų Ups ir Downs

Post Bitcoin

Bitcoin ateitis priklauso nuo tavęs

Post Bitcoin

Bitcoins Future Is Bright: The Price Drop ir Evolution

Post Bitcoin

Bitcoin kalnakasybos centralizavimas: rinka yra tvirta