Šiandien buvo lėtas, bet štai ką laukti per savaitgalį | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Šiandien buvo lėtas, bet štai ką laukti per savaitgalį

Šiandien buvo lėtas, bet štai ką laukti per savaitgalį

Sveiki visi,

Norėjau užtikrinti, kad mes turime bent vieną postą šiandien, net jei mes atrodė kitaip tyli šiandien. Mūsų normalus komanda rašytojų visi buvo surišti dirba įvairiuose projektuose, kiti komandos nariai dirbo sunkiai stumia į priekį, ir aš galų gale susiduriame su daug daugiau "verslo" pusėje svetainėje, nei aš būtų norėję. Tačiau turėtų būti atsipirkimo už tai, galų gale! Štai ką žiūrėti per savaitgalį:

Racionalizuojant Skaitmeninis Valiuta "Monetų atstovas" Supažindinimas procesas

Mūsų Monetų atstovas projecthas gana sėkmingai iki šiol, ir mes rengiamės priimti jį į kitą lygį. Mes dažnai Čivināšana apie Tarptautinės atogrąžų medienos organizacijos savo pasekėjus, arba rašyti ant įvairių skaitmeninių valiutų subreddits, ir kad dirbo bandomuoju etapu. Šis metodas lėmė kai kurių įspūdingų atstovų, ir įdomių personažų. Kai kurie iš žinomų skaitmeninių valiutomis ir kitais iš nežinomų nišos (žr Tacocoin)!

Per savaitgalį mes bus atleidžiantis daugiau akivaizdų procesą nariams skaitmeninės valiutos bendruomenių tapti Monetų atstovai, ir suteikia daugiau matomumo visiems mūsų vartotojams apie patį projektą. Tai bus taip pat tai, ką reiškia būti "Monetų atstovas", ir kodėl vis daugiau bendruomenės turėtų pasidengti bent vieną narį atstovauti savo coincommunity. Tačiau iki tol, nedvejodami patikrinti kai kurių naujausių straipsnių iš Potcoin, Myriadcoin, Litecoin, Darkcoin, Vertcoin, NXT ir Monerocommunities!

Monetų Trumpa anketa Savaitės Priminti, Kreipdamiesi dėl visų Bitcoin ir skaitmeninės valiutos naujienos iš praėjusią savaitę

Kristi, kas daugelis iš jūsų bendravo su per mūsų Twitter sąskaitą, buvo tweeting trumpą Priminti monetų Trumpa anketa straipsnių per pastaruosius keletą savaičių. Manau, kad tai fantastiška idėja ir norėtų imtis dar vieną žingsnį toliau. Mes pradėsime skelbti savaitės Priminti straipsnis, kuris bus ne tik Priminti įvykiai, mes parašėme apie, bet apima daug kitų atitinkamų istorijas, susijusias su Bitcoinor kitus skaitmeninius valiutas.

Laukiame, kad paskelbta kažkada rytoj arba sekmadienį ne vėliau. Ateityje stengsimės nustatyti konkrečią savaitės dieną, ant kurio išleisti šias apžvalgas.

Monetų trumpą naujausią podcast, ir Šortai, iš Evan Sean

Evanand Seanas

Du mūsų nuolatinių autorių, kurie buvo skelbti podcast gana ilgą laiką dabar. Jie gavo didelį grįžtamąjį ryšį, o mūsų "YouTube" channelis pradeda pasiimti garą (ypač po pokalbio su Erik Voorhees). Jų naujausias darbas turėtų būti rytoj prieinama. Be to, per šias savaites, mes bus atleidžiantis papildomų interviu, kad jau buvo oficialiai planuojama, ir turėtų būti apskaitomi greičiau serija.

Skaitmeninis Valiuta portfelis, atnešė į Jūsų Molis

Nors dauguma iš jūsų tikriausiai neturite idėjos, kas molis (ir atrodo, kad jis patinka, kad taip), aš einu iš jam dabar. Jis yra mano vienas iš įkūrėjų ir yra vystymasis pusė Monetų trumpai. Jis dirbo daug įdomių įrankių gana ilgą laiką minia dabar, ir vienas iš labiausiai naudingas artėja prie pabaigos. Nesigilinant į pernelyg daug detalių, mūsų Monetų portfelis leis daug lengviau sekti visus savo įvairių skaitmeninių valiutų ir jų bendra vertė, be būtinybės pasitikite mumis, arba bet kurios kitos trečiosios šalies, su savo asmens duomenimis, arba patys monetas.

Skaitmeniniai Valiuta Konkursai ir dovanomis!

Mes jau planuojate talpinimas daugiau konkursus gana ilgą laiką, nes mūsų originalus šūkis contestwent labai gerai. Nors mes negali oficialiai pradėti konkursą arba dovanų per savaitgalį, tikėtis pranešimą apie tai, ką kitas konkursas ar dovanų bus ir kaip prisijungti!

Bitcoin ir skaitmeninis Valiuta Naujienos

Žinoma, tai dar mūsų centrinė tikslas, o kartu su kitų renginių, pranešimai, ir modernizavimą čia paskelbtų, tikisi pamatyti daug mūsų įprastų ataskaitų, analizės, apžvalgos ir nuomonės Popping. Vėlgi, mes atsiprašome už joje trūksta šiandien. Tobulas audra busywork, realiame gyvenime, ir kitų trukdžių sukelti šio žemyn dieną.

Kaip redaktorius ir vienas iš įkūrėjų, aš prisiimti visą atsakomybę už tai. Turėčiau pastebėjau ją ankstesniame taške dieną, kai aš vis dar turėjo laiko padaryti kažką apie jį, ir rado būdą, kaip gauti bent keletą straipsnių. Aš įsitikinkite, kad būti labiau budri, kad ateityje ir parengti sistemą, tvarkyti tokios situacijos, jei ji kyla ir vėl.

Bet kokiu atveju, aš tikiuosi, kad jūs visi turime nuostabų savaitgalį! Nepamirškite patikrinti mūsų.

Labai nuoširdžiai,

Dustinas O'Bryant

Įkūrėjų ir redaktorių monetų Trumpai

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

11 populiarių Bitcoin advokatų

Post Dogecoin

Litecoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin marškinėliai ir aksesuarai

Post Dogecoin

Dogecoin pagrindai

Post Dogecoin

Dešimt devyni: mėgstamiausi Bitcoiners vaistai, naudojantys Šilko kelią

Post Dogecoin

13 labiausiai perspektyvių kriptokursų

Post Dogecoin

BTC China Infographic smulkinimas

Post Dogecoin

Bitcoino taupymas, nemokami pietūs ir gatvės menas

Post Dogecoin

Trečiasis CryptRadio kripto stotis paleidžiamas spalio 1 d

Post Dogecoin

12 nuostabių Bitcoin numerių lentelių

Post Dogecoin

8 Mind pučia Bitcoin pasidaro

Post Dogecoin

Tėvo diena Australijoje: dovanų idėjos kiekvienam Bitcoiner tėvui