Monetų trumpas svetainės atnaujinimas: dideli pokyčiai ateina | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Monetų trumpas svetainės atnaujinimas: dideli pokyčiai ateina

Monetų trumpas svetainės atnaujinimas: dideli pokyčiai ateina

Sveiki visi,

Aš žinau, viskas vyksta lėtai aplink čia pastaruoju metu, bet mes darbo dėl kai kurių labai didelių dalykų procesą. Būkite pasirengę pokyčiams Monetų Trumpai Per ateinančias kelias savaites daug! Kai kurie iš jūsų turbūt pastebėjote, keletas, kad mes esame išbandyti jau, bet jie yra tik ledkalnio viršūnė. Mes suteiksime detalumo tiek dabar, bet tai toli gražu ne išsamus sąrašas.

Svetainės ir srauto reorganizavimo

Nors mes dirbame jau daug naujų funkcijų, sekcijų, įrankių ir puslapių gana ilgą laiką dabar, daug, kad yra prarastas dėl mūsų dauguma vartotojų. Mūsų puslapyje arba straipsnis puslapiai, nereikia kad visi, kad mes turime pasiūlyti labai aiškus, ir ji kartais gali būti sunku rasti būtent tai, ko jūs ieškote.

Svetainės Navigacija ir Naujoji šoninės

Norėdami išspręsti šią problemą, mes pradėjome įgyvendinti ir išbandyti naujus navigacijos įrankius. Kai kurie iš jūsų gali pastebėjote oranžinė rodyklė viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Paspaudę kad arba šią nuorodą, atvers Iškelti juostą su keliais būdų naršyti mūsų svetainėje, įskaitant šiuos:

  kalendorinius naršyti Straipsniai pagal datą

Tai yra prašymas, kad mes turėjome iš kelių vartotojų, o atgal, ir ji atrodo šiek tiek populiarus iki šiol. Jei norite naršyti naujausių pranešimų, tai yra paprastas būdas tai padaryti.

Search juostoje Ieškoti bet kokių kadencijai Monetų Trumpai

Taip tai tiesa. Prieš dabar mes ne pateikti paieškos juostą. Tikėjomės, kad navigacijos gana paprasta, kad ji būtų reikalinga, bet kaip svetainė ir toliau augti, tapo akivaizdu, kad nėra patikimos. Jei norite ieškoti bet konkretaus termino dėl Monetų Trumpai tariant, paieškos juostą, kur jums reikia eiti.

"Visą" Svetainės monetų Trumpai

Sakau "pilnas", nes ji nėra tiesiogiai išvardyti visas mūsų Monetų Puslapiai, kaip jie griozdai puslapį, tačiau ji pateikia nuorodą į šį sąrašą. Be to, puslapiai, kurie dar nėra paruoštas visuomenei, arba reikalauja, kad vartotojas būtų pasirašyta juos naudoti, neįtraukiami. Tačiau po to, jūs turėtumėte rasti kiekvieną puslapį, kategoriją, ir straipsnį galima rasti Monetų trumpai.

Turinys monetoms Trumpai straipsnius

Tai parankinės taip pat yra keletas turinį žiūrint straipsnis esate puslapyje lentelę.

Ši nauja šoninė juosta yra puikus dar, ir mes vis dar dirbame keletą kitų funkcijų, kurios bus pridėta į tai, taip pat išbandyti įvairius spalvų schemas, šrifto dydį, stilių, ir dar daugiau. Nedvejodami palikti mums komentarą apačioje, arba rašykite mums adresu [apsaugotas el] jei turite pasiūlymą.

Svetainės reorganizavimo ir už jos ribų

Mes turime planus, siekiant pateikti išsamų persvarstymas dėl monetų Trumpai struktūros, bet taip, kad turi jaustis pažįstamas vartotojams, kurie nori pasinaudoti mūsų šiuo metu turimomis įrankius ir informaciją, o supaprastinti būdą, kuriuo naujų ir grįžtantys vartotojai panašūs naudotis mūsų turinio, Šiuo metu negalime pateikti pernelyg daug detalių apie tai, bet tai bus didelis patobulinimas, kai jis bus baigtas!

Monetų portfelis (BETA) ir papildomos Asmeninės įrankiai

Tai buvo minėta, kai anksčiau, tačiau mūsų Monetų PortfolioBeta vyksta. Ji gali būti prieinama per Iškelti šoninę juostą, arba išskleidžiamajame meniu sąskaitos viršuje dešinėje ekrano.

Kaip Monetų Anketos darbai

Mūsų Monetų portfelis leidžia jums rankiniu būdu įtraukti viešąjį raktą ir suma jūsų įvairių piniginės, o portfelis bus sekti asmenį, o visi vertybes, kalbant apie BTC ir USD. Šiuo metu šis procesas dar reikalauja, kad jūs rankiniu būdu atnaujinti bet kokį monetų, kad jūs turite bet kokia piniginė suma kaita. Tačiau artimiausioje ateityje jis bus pakeistas leisti automatinį naujinimą už piniginės, kurias norite mums stebėti.

Deja, tai ne visada įmanoma monetų, kurios yra internete piniginėje, ar keistis, atsižvelgiant į paplitęs naudojimo šalto laikymo ir konsoliduojant lėšas šių tarnybų. Kai automatinis atnaujinimas yra prieinamas, mūsų vartotojai bus suteikta galimybė pasirinkti automatinį arba rankinį kiekvieno įvesto piniginėje, todėl galima maksimaliai praktiškumo.

Kas toliau?

Monetos portfelis vis dar tai ankstyvosiose stadijose. Šiuo dabartinio taško ji negali būti neįtikėtinai naudinga kiekvienam vartotojui, ypač jei jūs naudojate tik kelis cryptocurrencies (ar tik vienas).

Tačiau tai tik pirmas žingsnis daug didesniu paketu įrankius, kurie bus pritaikyti kiekvienam vartotojui, kad pasirenka pasinaudoti mūsų paslaugomis. Mes norime suteikti mūsų vartotojams taip, kad tikrai kasti žemyn į savo finansus, ir iš karto informuojamas apie bet kokius pasikeitimus, kas vyksta. Turime daug idėjų, kaip tai pasiekti, ir jau dirba kai kurie iš jų, tačiau, kaip jau minėjau anksčiau, Monetų Trumpas buvo sukurta siekiant būti varoma bendruomenėje ir klesti dėl spūsčių. Jei yra kokių nors įrankių, kuriuos norėtų matyti, atsiliepimai jums norėčiau duoti mums, ar bendri pasiūlymai, nedvejodami susisiekite su mumis!

Monetų atstovai ir Community Driven turinys

Mūsų Monetų atstovas programa buvo iki šiol sėkmingai ir lėmė kai kurių labai motyvuotų narių įvairių skaitmenine valiutos bendruomenių žengia į priekį atstovauti savo bendruomenei ir valiutą. Mes ir toliau judėti į priekį su šia programa, ir toliau racionalizuoti Supažindinimas procesą asmenims, kurie yra suinteresuoti prisijungti.

Tačiau Monetų atstovas programa yra tik viena dalis mūsų įsipareigojimą teikti prieigą prie Bendrijos pateiktais aukštos kokybės informaciją, bendruomenei. Žiūrėti naują skelbimą artimiausioje ateityje apie sistemą, kuri bus mažiau mūsų kontrolės, ir kad jis įdomus, patrauklus, o gal net pelningas, asmenims, kurie norėtų padėti kitiems.

Darbo galimybės

Yra nuoroda "Darbas" mūsų apačią jau, bet tuo metu mes turime tam tikrą konkretų trumpą laiką ir galbūt ilgą laiką, reikia. Jei tai liečia Jus, ir esate suinteresuoti dirbti su mumis, prašome susisiekti Monetų Briefvia jokios išvardytų metodą.

Svetainės kūrimas / dizainas

Molio daro didelį darbą su mūsų vystymosi, tačiau mes norėtume teikti jį su paramos tiek. Perprojektavimo mes išgyvena reikės daug darbo, ir, jei turite patirties su HTML, PHP, CSS, UI / UX, grafinis dizainas, ar kitų susijusių įgūdžių ir norėtų padėti, prašome mums pranešti.

Rašytojų / Autoriai

Monetų Trumpas turi rašytojų, kurie gamina didelį kiekį, ir yra labai kvalifikuotų, ką jie daro komanda. Tačiau mes visada ieškome naujų, kokybės autorius dirbti su mumis. Jei turite patirties šioje srityje ir norėtų dirbti pas mus, atsiųskite mums savo praeities darbus, taip pat bet kokių unikalių įgūdžių, išsilavinimo ar žinių jums valdyti, ir tai, kaip dažnai galite parašyti sąmatą pavyzdį. Jei jūs neturite pavyzdžių išankstinio darbą, prašome parašyti 600 + žodis imties straipsnį peržiūrai.

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

21 nuostabios Litecoin kalnakasybos platformos

Post Dogecoin

22 Keistesni objektai, kuriuos galite nusipirkti naudodamiesi bitumu

Post Dogecoin

Kas yra Satoshi Nakamoto? Infografinis

Post Dogecoin

Už maišytuvų

Post Dogecoin

Pranešimai spaudai: Trucoin praneša apie savo partnerystės su NCC ir Presto Financial nutraukimą, taip pat planus pradėti oficialiai pradėti, kad beveik keturis kartus sumažintų senųjų partnerysčių aprėptį JAV valstybėse

Post Dogecoin

BTC naujokams: suprasti bitumines kainas ir kaip juos pašalinti Infographic

Post Dogecoin

11 Istoriniai Bitcoin momentai: kriptografinės valiutos istorijos iliustracija

Post Dogecoin

15 geriausių Bitcoin animacinių filmų kolekcija

Post Dogecoin

10 Simptomai, kad partneris yra apsėstas Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

BTC China Infographic smulkinimas

Post Dogecoin

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin