Už scenos BetMoose | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Už scenos BetMoose

Už scenos BetMoose

Taigi, aš jau matau socialinės žiniasklaidos veiklą daug iš svetainės BetMooserecently. BetMoose yra pirmasis pasaulyje socialinis, funkcija turtingas, platinama P2P lažybų keitimasis informacija ir prognozavimo rinka. BetMoose leidžia visiems į rinką ar sukurti statymus nieko. Jei esate sporto gerbėjas, galite rasti statymą apie savo mėgstamą komandą, Sportas, ar atkrintamosios sezono ir lažintis su kitais tą patį statymą.

Kiekvienas gali kurti savo ateitį sutartį arba "statymą" pagal savo siūlomų sąlygų. Per "lažybų laikotarpis", anoniminiai ir registruoti vartotojai talpinti savo statymus kuris variantas jiems prognozuoti išeis, kad būtų tiesa. Tuo "Bet terminas", lažybų sustoja, ir laukimo laikotarpis prasideda, kol bus pasiektas rezultatas laiką. Tuo baigiamojo laiko, priimančioji nustato teisingą rezultatą. Šiuo metu lošėjai turi iki 24 valandų pranešti apie statymą, jei priimančiojoje pasirinko neteisingą rezultatą.

BetMoose atrodė tikrai įdomus idėja man, todėl aš nusprendė atsisėsti su BetMoose komanda ir kalbėti su jais apie produktą, Bitcoin ir daugiau. Apžiūrėję juos parašėte Bitcoin Talk, Reddit ir kitose vietose man ištiesė su pranešimu, kad pabandyti ir gauti laiko nuo jų šiek tiek, kol jie yra užimtas darbo atokiau nuo produkto.

Adomas ties BetMoose Vadovas pasidžiaugė, įpareigoti ir pasikalbėti su manimi dar apie BetMoose.

Adomas, kodėl pradėjai BetMoose?

Kai aš pirmą kartą sužinojau apie Bitcoin pernai, nuėjau į mokslinių tyrimų šėlsmas (kaip aš tikiu, kad dauguma to, kai jie pirmą kartą karščiuotis apie Bitcoin) apie viską iš back-end technologija, su naudojimo atvejais, kurie atėjo iš jo. Visa tai buvo labai nauja man, bet aš tikrai mačiau ateitį, tai, kad aš nusipirkau išbandyti šį procesą iš pirmų rankų. Kaip aš sužinojau daugiau apie bendruomenės ir visi projektų, aš galų gale ateina visoje BetsofBitco.in (dabar išnykęs) ir buvo įkvėptas Anonymous "realaus gyvenimo lažybų dėl nieko" platformos potencialą. Aš taip pat buvo nusivylęs, nors - tai atrodė labai mažai pagrindinės veiklos, kurią valdo turbūt 1 vaikinas kažkur iš namų serverį, be jokių funkcijų, ir masyvūs mastelio dizaino trūkumų. Štai tada aš nusprendžiau, kad aš norėjau pagerinti šio modelio. Pasikonsultavusi su mano artimas draugas, kuris dirbo kitoje paleidimo tuo metu, mes turime prie braižymo lentos.

Taigi, jūs jau stato komanda ir tikrai visą paleidimą aplink šią idėją. Tai yra awesome, jums buvo minėta, kad jūs norėjo sukurti kažką keičiamo dydžio, Ar galite man papasakoti daugiau apie savo pleiskanojimas ir jei jūs atlikote bet už investicijų rūšiuoti augti savo komandą?

Mes turime 6 komandą, nors mes stengiamės, kad mūsų modelis, kaip liesos ir tvarus, kaip įmanoma. Tai ateina iš, kaip mūsų modelis veikia - taip pat mūsų pagrindinis bruožas. Anksčiau INTRADE (garsioji Fiat prognozavimo rinka) padarė 24 mlrd per sutartis ( "statymai" į savo svetainę)), nors jie vis dar turėjo naudoti, kad pinigai (ir taip pat veikia daliniais rezervas) išlaikyti vandens paviršiuje, ir tokiu būdu nepavyko. Tai iš dalies dėl to, jie turėjo rašyti, fondas, ir išspręsti savo sutartis.

Mes vietoj sutelktas į pastato P2P sistemą kitiems tai padaryti patys, taigi, kodėl mūsų šeimininkai padaryti iškirpti iš išmokėjimo Tai reiškia, kad teoriškai, jei mes sustojome plėtrą ir rinkodarą, mes galime paleisti su minimaliomis pridėtinių išlaidų, kaip paskirstytos platformos,

Beje, mes turime kai kurių kitų jungčių, kad padėti, įskaitant privataus investuotojo, kuris Mes dirbome su praeityje ir turi planų ateityje į nesusijusių projektų, taip pat.

Skamba kaip jūs turite komandą ir nori sukurti kažką awesome čia. Ar galite papasakoti apie kai kurias būsimų funkcijų jūs ir jūsų komanda yra dirbančių?

Trumpalaikė, mūsų tikslas yra ir toliau kurti mūsų platformą (saugumas, socialinės sąveikos, UX ir kt) ir gauti iš beta.

Vidutinės trukmės Mūsų tikslas yra pristatyti automatines įrodymas-of-mokumą ataskaitas ir įrankiai Mūsų vartotojai jaustis patogiai su mumis neveikia (tiek pasitikėjimo ir techninių priežasčių) su monetomis, nei veikia akimirkinis rezervą dėl kokios nors priežasties.

Ilgalaikis mes turime vieną iš dviejų tikslų;
2. Perkelti į fiat.

Pastebėsite, "arba", o ne "ir". Tai tyčinis. Šiuo metu manome, yra būdas padaryti tai, ką mes darome su priimdamas Fiat "ir veikia kaip DAC. Priimdamas Fiat atneš didelę apimtį, o veikia kaip DAC atneša didelę (LY daugiau) pasitikėjimo, mažina išlaidas, tačiau taip pat gali sumažinti garsumą, nes dabartinis turimas priemones, kad šis produktas labiau vartotojui nedraugiškas.

Mes po nuolatinius atnaujinimus 2 iš mūsų siūlų apie reddit.com/r/betmoose- vienas yra ChangeLog su tuo, ką Svetainė buvo atnaujintas, o kitas yra "Tai, ką mes dirbame dabar", kuri suteikia žvilgsnis ką mes statybos / bandymus, kaip mes kalbame. Be to, mes nuolat mūsų bitcointalk.org sriegis iki šiol. Galėčiau pasakyti daugiau apie awesome naujų dalykų mes dirbate, tačiau iki to laiko, tai bus paskelbta / skaityti, Turiu jausmas, mes bus darbo daugiau awesome naujų dalykų, todėl geriausia yra patikrinti tuos 2 šaltinius. Maždaug nors mes dirbame daugiau socialinės interaktyvumo (kaip "veiklos centras"), minigames, už pokalbių lange, ir perdavimo programą.

Oho, tampa DAC?!? Ar galite pasakyti mums savo mintis, kodėl jums turėtų daryti ir gal mūsų skaitytojams paaiškinti, ką VPK yra?

DACs yra gana sudėtinga sąvoka išsamiai aptarti vienoje dalyje, bet iš esmės, tai korporacija be centralizuoto grupės direktorių. Vietoj to, ji yra arba automatizuotas remiantis iš anksto nustatytas taisykles ir gaires rinkinį ir / arba sprendimai priimami decentralizuotai vadovavimo (keliems asmenims) anonimiškai.

Verta paminėti, kad DACs yra labai abstrakčios, teorinės organizaciniai stato, tie, kurie nebuvo išbandyti tikrai praktikoje. BetMoose gali būti teoriškai VPK. Mes nebūtų atitinka visus techninius apibrėžimus, bet decentralizuotą nuosavybės (per investicijų ar kitą kelią), gali būti įmanoma. Tai yra todėl, kad pagrindinė veikla pagal svetainės administratoriai ilgalaikiai gali būti automatizuotas decentralizuotai. Veikla, pavyzdžiui, nuspręsti pašalinti pažymėtą turinį, ir išspręsti neišspręstus ir ginčijamas statymus būdamas pirminius uždavinius.

Lėšos galėtų būti surengtas kelių parašo piniginės kontroliuojamų priimančiosios, vartotojas ir vienas kur raktas randamas per sutarimu šių magistras "žodis. Tai taps BetMoose į decentralizuotą sutartis mainais. Keblus dalis yra rasti šimtus, jei ne tūkstančiai (tikriausiai bus visos svetainės userbase dalis) šių patikimų žynių, kurie tarpininkaus ginčijamus statymus (kaip pavyzdys), neįvedant atakų vektorius kaip Sibil atakų (dar žinomas kaip 1 fizinis asmuo, veikiantis kaip 100 žynių ir taip supasi balsavimą).

Kodėl tai padaryti? Mokslo! (Be kitų racionalių verslo priežasčių)

Kas yra vienas iš iššūkių esate susiduria su BetMoose?

Mūsų didžiausias iššūkis (kaip ir kiti P2P platformų) yra vartotojai ir apimtis. Ji gauna lengviau, nes platforma auga (kaip mes buvome, kuris yra gerai), ir statymai, kad pradėti žaisti paprastai nesustoti ties vis normą, tačiau, jei esate naujas šeimininką be jokių pradedant likvidumu (nors jums gali turi geru!), tai gali būti tikras iššūkis gauti, kad lemiamą tiek pradedant likvidumą.

Mes stengiamės padėti, bet tai galiausiai iki priimančiosios bent rašyti savo statymą kažkur kažkiek lauko akis į jį.

Galiausiai, mes buvome šiek tiek susijęs su bendru rinkos Bitcoin naudojant statistiką http://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html(as vienas pavyzdys). Iš mūsų analizės, mes manome, ~ 500k žmonių (Pačiu) turi Bitcoin tai yra 0,01 BTC ar daugiau (tik $ 3). Realiai, nors ši suma yra perpus jei peržvelgsite tie, kurie savo nieko daugiau nei 0,1 BTC. Taigi, net jei kiekvienas asmuo, kuris turėjo Bitcoin buvo naudojant jį mūsų svetainėje, mes norime būti ne daugiau negu 250 KB vartotojams.

Kas yra kai kurie iš jūsų tikslų su BetMoose?

Mūsų tikslas, kaip Bitcoin verslininkai turėtų būti kuo daugiau žmonių į Bitcoin ekosistemai, o ne kovoti su per esamą. Sukūrėme kažką, kad yra neprieinama ar lengvai pakartojami su fiat, tikiuosi parodyti Bitcoin ir cryptocurrencies apskritai galią. Mes taip pat planuojame apdalinti nemokamai monetų naujų vartotojų (prasmingą suma, pavyzdžiui, kiekvieną $ 2-3) - mes norime tapti pirmuoju, įdomus ir draugiškas žingsnis į Bitcoin už juos. Ir skirtingai nuo maišytuvas, jie galės juos naudoti iš karto. Tikimės daugiau žmonių prisijungti prie mūsų vizija Bitcoin priėmimą.

Ar naujausi nutarimai Kanadoje jokios įtakos, ką vaikinai daro? Nesu teisininkas, bet ji tikrai neatrodo kaip ji būtų taikoma bet net dar būčiau laimingas išgirsti apie jus ir jūsų komandų mintis apie ją ir ką tai gali reikšti, jei nieko BetMoose.

Ne Taip buvo gera santrauka kažkur, bet iš esmės (perfrazavo iš kažkieno santrauką):

Jei verslo modelis yra Fiat BTC neliesti keistis, tada jūs esate MSB ir jums reikia licenciją.

Jei jūsų verslo modelis yra ne apie juda fiat asmens ir yra Bitcoin parduotuvė, žaidimas, paslaugų ir tt (kaip BetMoose), tada ten nieko nerimauti.

Ši nutartis yra visa informacija apie Fiat - Kanados doleriai Kanados jurisdikcija, todėl jie gali sukurti šį sprendimą.

Tačiau visa tai sakė, mes neturime veikti Kanadoje (turime 2 serverius 2 jurisdikcijose (vienas yra saugus atsarginės kurių mes neturėjome naudoti dar)), ir mes neturime nukreipti kanadiečiai tiesiogiai. BetMoose yra kiek "debesyje", kaip ji pasireiškia, todėl joks fizinis buvimas yra mūsų stiprioji pusė. Mes taip pat išlaikyti anonimiškumą tiksliai šiam tikslui, stengiamės atkartoti BTC-e modelį.

Ačiū už Jūsų laiką Adam! Aš negaliu laukti, kad žiūri BetMoose augti!

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

Vaizdo žaidimų kūrėjas, naudojantis Blockchain technologija, padidina $ 1mm

Post Dogecoin

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin

Post Dogecoin

15 Vietos, kuriose galite įsigyti alaus su bituminu

Post Dogecoin

Litecoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

Pranešimai spaudai: Trucoin praneša apie savo partnerystės su NCC ir Presto Financial nutraukimą, taip pat planus pradėti oficialiai pradėti, kad beveik keturis kartus sumažintų senųjų partnerysčių aprėptį JAV valstybėse

Post Dogecoin

Dogecoin pagrindai

Post Dogecoin

10 Futuristinis arba iš įprastų projektų, kurie priima Bitcoin

Post Dogecoin

10 Simptomai, kad partneris yra apsėstas Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

Pranešimai su brangakmeniais

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin marškinėliai ir aksesuarai

Post Dogecoin

7 Turi žiūrėti Max Keizer Bitcoin vaizdo įrašus

Post Dogecoin

11 Istoriniai Bitcoin momentai: kriptografinės valiutos istorijos iliustracija