Pranešimai su brangakmeniais | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Pranešimai su brangakmeniais

Pranešimai su brangakmeniais

Gemsis naują ir įdomų mobilųjį pranešimų paraišką iOS "ir" Android ", kuri atneša cryptocurrencies į mases, be žinių apie Bitcoin, kriptografija ar šifravimo poreikį.

Tai įdomi naujovė, aš laukiu natūra. GEMS programa kelia į cryptocurrency į vartotojų rankas valdžią, be įprastų komplikacijų, kad aplink cryptocurrency technologija šiandien. Brangakmeniai yra socialinė-Messenger programa, kuri ateina integruota su naujos kartos Bitcoin technologija. Brangakmeniai siūlo WhatsApp "stiliaus mobiliojo patirtį, bet su visiškai užšifruotų privačios žinutės ir built-in piniginėje.

Paraiška yra tiek pasiuntinys ir piniginės. Kiekvienas brangakmeniai vartotojas automatiškai gauna piniginę, saugomą pasirinktame uoste registracijos slaptafraze. Pasirinkta brangakmeniai Nick taip pat veikia kaip alias į susietą Counterwallet adresą, todėl paprasta ir lengva vartotojams siųsti ir gauti nei su brangakmenių ar bitcoins (ir vėliau kitą turtą).

GEMS programa atrodo prašmatnus ir yra paprasta naudoti. Vartotojas tiesiog parsisiųsti programą, įkuria sąskaitą, ir tada iš karto gali pradėti dalintis pranešimus su draugais ir būdama aktyvi tinkle, uždirbti perlus. Pristatome naujus vartotojus brangakmeniai yra tik vienas pavyzdys, taip, kad vartotojas gali būti atlyginta su brangakmenių, kurių vertė yra tiesiogiai susieta su tinklo vertę, nes ten visada bus fiksuotas ir ribotos pasiūlos brangakmenių.

Nors daugelis taško iki Gliph galimybe naują Crypto-pranešimų platforma, Gliph sąsaja yra ne tokios patrauklios, arba kaip patogus kaip brangakmeniai. Gliph metu trūksta funkcijų, kad daugelis pagrindinės Messenger vartotojai norėtų pamatyti paros pranešimų taikymo.

Reklamos vaizdo suteikia paprastą apžvalgą, kaip brangakmeniai veikia:

Mes atsisėdo su Daniel Peledas iš Gems komanda kalbėti apie brangakmenių.

Mike: Kodėl vartotojai pereiti nuo įprastų pranešimų apps brangakmeniai?

Danielis: Dėl pastarųjų įvykių, kur buvo nutekėjo privati ​​informacija, technologijų vartotojai tapo daug labiau susirūpinę savo duomenų saugumo. "WhatsApp", pavyzdžiui, parduotuvėse ir nėra šifruoti Vartotojai pranešimuose, žinutes, nuotraukas ar vaizdo įrašus. Lyginant, vartotojo duomenys nėra saugomi Gems, kuris neturi būdas susipažinti pranešimus, ir todėl pranešimai ir duomenys yra tikrai privatus.

Brangakmeniai turi kitų pagrindines funkcijas, kad diferencijuoti nuo kitų pranešimų apps, įskaitant tai, kaip jis artėja vartotojams. "WhatsApp" neseniai buvo nupirktas "Facebook" $ 19 mlrd. Ačiū pirmiausia vartotojų tai tapo labai vertinga įmonė. "WhatsApp mokesčiai vartotojams $ 1 per metus naudoti programą. Brangakmeniai, kita vertus, yra nemokama ir net daugiau, tai iš tikrųjų moka vartotojams.

Tai veikia dėka mūsų unikalus app valiutos atlygio modelį. Tie, kurie nori reklamuotis GEMS tinklas turi įsigyti brangakmenių žetonų siekiant padaryti. Brangakmeniai moka žetonų tiesiogiai vartotojams, kuriems jie reklamuoja. Jei vartotojai nenori gauti skelbimus, jie gali lengvai atsisakyti. Tai sukuria rinką, kurioje vartotojai gali pasipelnyti tiesiogiai iš jų brangakmenių. Mes esame pirmoji pareikšti šį visiškai naują dalijimosi-ekonomikos modelį į rinką.

Mike: Ar galite pasakyti mums šiek tiek daugiau apie šifravimo naudojamas brangakmeniai?

Danielis: GEMS programa prisiima nulis pasitikėjimo netgi apsaugo vartotojo duomenis iš brangakmenių nuosavus debesų serverių. Kiekvienas saugus išeinantis žinutė yra užkoduota su raktu, kuris yra nežinomas į serverį, todėl pranešimas gavėjo vienintelis, kuris gali iššifruoti jį. Ši privatumo modelis neleidžia bet kokio slapto pasiklausymo trečiosios šalys, įskaitant vyriausybės agentūrų ir įmonių galimybės.

Brangakmeniai siūlo RSA 2048 ir AES mišinys su 256 bitų raktus. Šifravimas yra atliekamas kliento klientui, todėl saugius pranešimus neįskaitomos pagal GEMS infrastruktūrą. Tai vienintelis realus būdas pasiekti 100% privatumą, nes ji neturi patikėti trečiosioms šalims.

Mike: Nuo techniniu požiūriu, tai yra mūsų supratimas, kad brangakmeniai vardai yra iš esmės slapyvardžiai adresų kitai sandorio sistema. Galėsime turėti daug skirtingų valiutų mūsų brangakmeniai piniginės?

Danielis: Mūsų tikslas yra sukurti tikrai lengva ir paprasta vartotojo patirtį; Todėl, nors galima turėti daug skirtingų valiutų GEMS piniginėje, mes manome, kad geriau pradėti programą iš pradžių su parama tik brangakmenius ir Bitcoin.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad, nes tai yra pirmas kartas, vartotojai turės kontroliuoti vertybė socialiniame tinkle, tai yra per anksti prognozuoti, ką kiti nauji idėjos atėjo į egzistavimą. Mes imsimės brangakmenių turėtojų indėlį į tai ateities funkcijų.

Mike: Kaip anoniminė galiu būti dėl šio prašymo?

Danielis: Dauguma socialiniai tinklai neskatina arba remti tikrą anonimiškumą jų naudotojams. Apsvarstykite WhatsApp: kiekvieną sąskaita turi būti susietas su darbo telefono numerį, vykdomas pagal reikalavimą siųsti SMS registracijos metu. Jūs negalite pradėti WhatsApp sąskaitą, nenurodant sau. Tas pats pasakytina ir apie "Facebook", kuri pagal apibrėžimą yra jūsų tikrąjį vardą, o ne anonimiškai alias.

Brangakmeniai, skirtingai nuo kitų tinklų, leidžia jums, vartotojas, pasirinkti anonimiškumo ir privatumo lygį, su kuriuo jums jaustis patogiai. Jūsų duomenys niekada nebus dalijamasi su trečiosiomis šalimis, jei sutinkate. Pagal numatytuosius nustatymus, brangakmeniai sudaro tik yra anoniminis alias-pasirinktą vardą. Tai vardas neturi atspindėti savo tikrąją tapatybę bet kokiu būdu.

Vartotojai, kurie jaučiasi patogiai dalintis savo nekilnojamojo telefono numerį gali pasirinkti prijungti telefono numerį jų brangakmeniai sąskaitą. Vartotojai galės rasti vienas kitą lengviau, jei jie neturi žinoti vartotojo vardą ir jie gali vietoj remtis telefono numerį jie jau gali žinoti. Telefono numeris yra visada laikoma konfidencialia, tačiau ir tik tie, pasirenka vartotojas turės prieigą prie jo. Tai visada įmanoma išlaikyti visišką anonimiškumą, jei pageidaujama. Brangakmeniai nereikalauja jokių realaus pasaulio identifikuoti, kad galėtų veikti.

Tas pats lygis anonimiškumo taikoma jūsų brangakmenių piniginėje. Kadangi kiekvienas brangakmeniai sąskaitą taip pat brangakmenių piniginės, jūsų piniginėje adresas bus taip anoniminė pat savo paskyros.

Mike: Dabar jūs turite "iOS" programa ir "Android" taikymas vamzdžio. Bet planai daro žiniatinklio pasiuntinį, OS X prašymą, Windows Phone app, ir kitų veislių? Mes matėme, kad Telegrama dirbo plečiasi keliose kitose erdvėse greitai. Ar jūs ketinate daryti tą patį?

Danielis: Turime kitos platformos versijos planuojamas mūsų ilgalaikį veiksmų planą; Tačiau, šiuo pradiniu etapu mes sutelkiant dėmesį tik mobili Android "ir" iOS ", nes jie sudaro daugumos procentą mūsų tikslinė rinka.

Mike: Kokie elementai brangakmenių bus atviro kodo, jei toks yra?

Danielis: Per beta plėtros etapų, šaltinio kodas nebus prieinamas visuomenei. Kliento pusėje taikymas bus atviro kodo, kai mes atlikome reikiamą kokybės užtikrinimo ir saugumo analizę, siekiant užtikrinti proceso nebus įdėti mūsų vartotojams gresia pavojus.

Tai leis trečiosios šalies kūrėjams patikrinti ir pagerinti ant brangakmenių taikymo funkcionalumą. Mes matome daug vertės, atsižvelgiant į atviro kodo bendruomenės dalyvavimą. Svarbu pabrėžti, kad visi valiuta susiję sandoriai Gems šiuo metu remiasi atviro kodo (sandorio), ir kad mūsų IM technologijų branduolys remiasi atviro kodo programinę įrangą, taip pat (SignalR).

Daugiau informacijos apie Gems galima rasti perlus svetainėje, Bitcoin Talk temoje, arba per @getgemsorg "Twitter paskyra.

Monetų Gaisro bus neatsilikti nuo naujausių pokyčius su brangakmeniais ir būtinai pasidalinkite jomis su mūsų skaitytojais!

Vaizdai mandagumo brangakmenių.

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

10 Simptomai, kad partneris yra apsėstas Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin

Post Dogecoin

Už maišytuvų

Post Dogecoin

21 nuostabios Litecoin kalnakasybos platformos

Post Dogecoin

13 labiausiai perspektyvių kriptokursų

Post Dogecoin

Liberté Mining bando kažką kitokio

Post Dogecoin

Kas su Dogecoin? Infografinis

Post Dogecoin

Trečiasis CryptRadio kripto stotis paleidžiamas spalio 1 d

Post Dogecoin

19 Nekilnojamasis vietas, kuriose galite išleisti savo bitino

Post Dogecoin

Bitcoin ATM karščiavimas: 8 skirtingų mašinų sąrašas

Post Dogecoin

Dogecoin pagrindai

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin marškinėliai ir aksesuarai