11 populiarių Bitcoin advokatų | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

11 populiarių Bitcoin advokatų

11 populiarių Bitcoin advokatų

Po atskleidė savo didžiausius priešininkus, šiandien pavaras perjungti ir norime parodyti Jums iš žmonių ir institucijų, kurie patvirtintų cryptocurrencysince pradžioje, sąrašą. Galų gale, Bitcoin turi milžinišką gerbėjų ir šie Kitas 11 lankytinos advokatai yra tik keletas iš jų.

1. Paulius Grahamas

Paulius Grahamis metu trečioji pagrindinė technologija investuotojas parodyti paramą Bitcoin. Jis yra vienas iš labiausiai gerbiamų ir įtakingų Bitcoin advokatai Kadangi anksti skaitmeninės valiutos istorijoje.

2. Vokietijos finansų ministerija

Germanytook daug žingsnių, siekiant padėti cryptocurrency auga iki šiol, paskutinis yra nauja taisyklė, kuri sako, kad Bitcoin yra "privatus pinigų" ir "piniginis vienetas".

3. Frankas Schäffler

Neįmanoma kalbėti apie Vokietiją ir ignoruoti vardą Frankas Schäffler. Gerai žinomas narys parlamento Finansų komiteto daro viską, jis gali skatinti savo mylimą cryptocurrency.

4. Jasonas Calacanis

Amerikiečių interneto verslininkas ir "Blogger" buvo vienas iš pirmųjų asmenų kalbame apie Bitcoin internete, skleisti žodį ir didinti informuotumą. "Mes esame 100% tikri, kad vyriausybės pradės uždrausti Bitcoins per ateinančius 12 iki 18 mėnesių", rašė jis 2011 m.

5. Wikileaks

Po Julian Assange atveju Wikileakshad įveikti finansinę blokadą. Ir atspėti, ką padėjo? Bitcoin, žinoma.

6. Expensify

  

Anksčiau šiais metais, paslaugų Expensifyenabled Bitcoin mokėjimai, atsižvelgiant didžiulį žingsnį padėti ir paremti cryptocurrency.

7. Nassim Nicholas Taleb

Tai Libano Amerikos eseistas, mokslininkas ir statistikas - kurie visada orientuota savo darbą problemas atsitiktinumas, tikimybės ir netikrumo - yra pagrindinė Bitcoin rėmėjas. Atsižvelgiant į metų jis parašė Reddit pradžioje: "Bitcoin yra kažko pradžia puiki: valiuta be vyriausybės, nors reikia ir būtina".

8. Davidas Friedmanas

Gerai žinomas ekonomistas yra vienas iš tų žmonių, kurie jau bandė didinti informuotumą apie Bitcoin aiškinant jį žmonėms paprastais terminais, kaip jis padarė šią analizę.

9. C. Ashton Kutcher

Garsus Holivudo aktorius pasidavė pats į Bitcoin galios atgal gegužės, kai jis paskelbė jis buvo investuoti į cryptocurrency. Tuo metu, sakė jis "Bitcoins akivaizdžiai vis labiau ir labiau tinka (...) Didžiausias dalykas su Bitcoin Netiksli Bitcoin save, bet ką, kad decentralizuotas technologija tikrai?".

10. Kevinas rožė

Kevinas rožė yra žinomas cryptocurrency rėmėjas iš finansų srities. "įsigijo keletas daugiau Bitcoins at $ 95 vakar... Kažkas Super žaidimas apie Bitcoin", jis twitted atgal gegužės mėnesį.

11. Kevin O'Leary

0

Verslo investicijų bankininkas Kevinas O'Leary iš O'Leary fondų, parodė neseniai, kiek jam patinka Bitcoins, sakydamas, kad cryptocurrency augimas tapo uždirbti tarp pasaulio valiutų vietą.

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

Dogecoin pagrindai

Post Dogecoin

Litecoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

Bitcoin nuo USD prieš Auksą - Štai kodėl Bitcoin laimi

Post Dogecoin

8 gydytojai, kurie padės jums jaustis geriau už bitino

Post Dogecoin

Vienerių metų Bitcoin vaizdai: 10 geriausių nuotraukų iš Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

BTC naujokams: suprasti bitumines kainas ir kaip juos pašalinti Infographic

Post Dogecoin

Už scenos BetMoose

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin maišytuvai

Post Dogecoin

Vaizdo žaidimų kūrėjas, naudojantis Blockchain technologija, padidina $ 1mm

Post Dogecoin

Kaip paleisti pelningą Bitcoin kasybos ūkį

Post Dogecoin

10 Mažos arba atokios vietovės, kuriose apėmė Bitcoin