7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin

Bitcoin yra pasaulinis reiškinys, o ne evencelebrities ir garsi personalitiescan pabėgti cryptocurrency bangą. Leiskite sužinoti, ką kai kurie labai garsūs žmonės turi pasakyti apie mūsų mėgstamiausia skaitmeninio moneta.

Alas Goras

"Kai Bitcoin valiuta konvertuojama iš valiutos į grynuosius pinigus, kad sąsaja turi likti tam tikromis reguliavimo apsaugos priemones. Manau, tai, kad per Bitcoin visatos algoritmas pakeičia funkcijas [vyriausybė] iš tikrųjų yra gana kietas", sakė buvęs pavaduotojas -president Jungtinių Valstijų.

Ashton Kutcher

Tikras cryptocurrency meilužis ir investuotojų, garsus aktorius tuo TechCrunch sakė Sutrikdyti konferenciją, kad "Bitcoin revoliucija vyksta".

Drew Carey

Amerikiečių aktorius yra Bitcoin ventiliatorius. Jis atskleidė, kad kai jis twitted atgal balandžio: "Tiesiog bandžiau pirkti pusryčiai su Bitcoins atsisakė.".

Bill Gates

"Kažkas, kas domisi finansais gali padėti vairuoti naujoves, tokias kaip skaitmeninio valiuta, sumažinti sandorių išlaidas, kad neturtingi žmonės gali skolintis penkių procentų per metus, o ne 15 procentų", "Microsoft" įkūrėjas sakė.

Roseanne Baras

"Palikite savo Siaurieji koridoriuose. Palikite visą ribotas minties. Dream poetų ir piratai svajones. Ahoy man mateys! YE R watchin" Bitcoin B GIMĖ ", Amerikos aktorė ir komikas rašė Twitter.

Jimas Cramer

Iš CNBC investavimo šou "Mad Money" priimančioji nežino, ką dar daryti: "? Aš patvirtino Bitcoin" The Good Wife, ką daugiau galima paklausti: "Jis twitted.

Jeffrey Tucker

Vykdomasis redaktorius laissez faire Knygos sakė seniai, kad "Bitcoin daro doleris atrodyti dinozauras". Per konferenciją, Jeffrey Tucker pridūrė, kad Bitcoin "buvo puiki naujovė (...), valiutos skaitmeniniam amžiui" ir "geriausias dalykas yra tas, kad vyriausybės nedalyvavo, jis buvo sukurtas pačioje rinkoje (...), tai puikus ".

Per coindesk.comand thebitcointrader.com

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin maišytuvai

Post Dogecoin

Bitcoino taupymas, nemokami pietūs ir gatvės menas

Post Dogecoin

Pilna ir galutinė Bitcoin Infographic istorija

Post Dogecoin

Litecoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

10 brangiausių daiktų, kuriuos galite nusipirkti naudodami Bitcoins

Post Dogecoin

7 Bitcoin atvirukus, kuriuos galite išsiųsti savo kolegoms Bitcoiners

Post Dogecoin

13 labiausiai perspektyvių kriptokursų

Post Dogecoin

15 Vietos, kuriose galite įsigyti alaus su bituminu

Post Dogecoin

14 nuostabių Bitcoin naujovių

Post Dogecoin

8 gydytojai, kurie padės jums jaustis geriau už bitino

Post Dogecoin

10 atpažįstamų Bitcoin haters rinkinys

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners