8 Mind pučia Bitcoin pasidaro | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

8 Mind pučia Bitcoin pasidaro

8 Mind pučia Bitcoin pasidaro

Nematerialusis pobūdis cryptocurrency todėl gana apsaugotas nuo vagysčių, bent jau lyginant su kitų vertingų elementų. Tai daro Bitcoin, garsiausių skaitmeninę valiutą visų laikų, vienas iš saugiausių tipų pinigus ten. Tačiau, kaip gerai, kaip tai gali skambėti, Bitcoin taip pat turėjo savo dalį Laukiniuose Vakaruose veiksmų, kaip mes parodysime jums šiandien.

1. Linode Hack

2012 kovo pradžioje, Naujasis Džersis pagrindu interneto ir debesys priegloba bendrovė Linode buvo įtariamas plėšia daug populiarių Bitcoin paslaugas. Luka klientų aptarnavimo sistemą buvo panaudota siekiant gauti administratoriaus prieigą prie serverių. Kai Linode serveriai buvo pažeista, buvo skirta aštuonių sąskaitų, susiję su Bitcoins. Pridarė buvo Bitcoin prekybos platforma, Bitcoinica. Tai lėmė neteisėto perleidimo BTC iš karšto piniginės, terminas, naudojamas apibūdinti veiklos nutraukimo piniginės, paslaugų paveikė. Per 46,600 BTC buvo pavogtas!

2. Bitcoinica vagystės

Liepos 2012, vagis sukompromitavo Bitcoinica Mt. GOX sąskaita, vagystė 40000 BTC, o taip pat $ 40,000. Vagis paspruko su maždaug 30% Bitcoinica anketa šifravimo turto, kurie gali kainuoti ieškovams iš Bitcoinica skolos.

3. Allinvain vagystės

Auka buvo Bitcoiner žinomas kaip "allinvain", ankstyvo TFAS, kuris kasamas daugiau monetų, už nedidelę kainą. Tačiau 2011 metais, kai jo Crypto-Fortune įgijo didesnę vertę, jis buvo apiplėštas ir prarado daugiau nei 25,000 BTC, verta apie $ 500,000 tuo metu. Jis spėja, kad "Windows" saugumo spraga galėjo leisti įsilaužėliui gauti prieigą prie savo skaitmeninio piniginėje, gaunant Bitcoins. Kai jis pasidalino istoriją forumuose, kai kurie vartotojai išreiškė skepticizmą allinvain pasaka, tačiau dauguma patikėjęs. Vienas iš jų netgi sakė, kad jis prarado kai Bitcoins tuo pačiu adresu.

4. Bitfloor vagystės

"Praėjusią naktį, keletas iš mūsų serverių, buvo pažeista. Kaip rezultatas, užpuolikas įgijo prieigą prie paprastasis kopiją piniginės raktų (tikrieji raktai gyventi saugiame rajone). Naudojant šiuos raktus jos galėtų perkelti monetas. Ši ataka buvo dauguma monetų BitFloor laikė ant rankų. Kaip rezultatas, aš sustabdytas visas keitimo operacijas ", tai buvo kaip Romos Shtylman, kad Bitfloor įkūrėjas, paskelbė svarbų Heist, kad uždaryti savo projektą 2012 m. Tuo metu, 24.086 VT verta apie $ 250,000 buvo pavogtas. Nors Bitfloor trumpai uždarė po incidento, jis turi, nes vėl eksploatavimo ir įsipareigojo grąžinti savo skolas.

5. Bitcoinica Hack

Yep, Bitcoinica buvo apiplėštas daugiau nei vieną kartą. Šį kartą, gegužės 2012, Bitcoinica įsibrovėlis įsiveržė į Bitcoinica per sutrikusi pašto dėžutę, ir pradėjo kelti 18,547 BTC iš Bitcoinica karšto piniginėje. Zhou Tong įkūrėjas paslaugos, atrado įrašą į Bitcoinica anketa stovas kosmoso serverio per pernelyg privilegijuota sutrikusi pašto adresą. Vagystė paėmė visą turinį, o ne kopijavimas buvo laikomi.

6. Cdecker vagystės

Tariamai ilgametis vartotojas Bitcoin rado savo asmeninę piniginę ištuštinti didelio kiekio rugsėjo pabaigoje 2012 m Tokiu atveju vagis paspruko su 9,222 BTC. Nes kas griežtesnės asmens vagysčių įvyko praeityje, vagystės praėjo be didelių incidentų.

7. Betcoin vagystės

Betcoin.net, lošimo svetainė ir jos klientai prarado didelę sumą pinigų. Šį kartą, savininkas paėmė kaip didelis hitu, nes visi indėliai ir ne gyva saugojimas buvo pavogtas, iš viso 3,171 BTC. Šiandien dar yra apie 2900 BTC, kad dar reikia grąžinti kreditoriams.

8. Mt GOX incidentas

Birželį 2011, Mt. GOX, pirmaujanti BTC / USD valiutos keitimo paslaugas, iki šiol, patyrė sunkią pažeidimą kaip AN nuosavybės pokyčių pasekmė. Pardavėjo administratorius buvo nulaužė nežinoma procesą. Tada privilegijos buvo piktnaudžiaujama generuoti humungous kiekius BTC, bet nė vienas iš monetų buvo remiamas Mt. GOX. Keitimasis išspręsta Hack grįžę sandorius su ankstesne versija, bet netvarka jau buvo padaryta. Daugelis klientų teigia, kad jie prarado pinigus iš šio turto grąžinimą, bet Mt GOX teigia ji visiškai kompensuoja visus klientus šiam vagystės. Renginio mastas buvo plačiai diskutuojama: o kai pranešė apie beveik 500,000 BTC dėl susijusios sąskaitos įsilaužimo, arčiau patikrinimas kelia nuostolius arčiau 2500 BTC vagystės?.

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

12 nuostabių Bitcoin numerių lentelių

Post Dogecoin

Kas yra Satoshi Nakamoto? Infografinis

Post Dogecoin

Pranešimai spaudai: Trucoin praneša apie savo partnerystės su NCC ir Presto Financial nutraukimą, taip pat planus pradėti oficialiai pradėti, kad beveik keturis kartus sumažintų senųjų partnerysčių aprėptį JAV valstybėse

Post Dogecoin

Monero apžvalga

Post Dogecoin

7 Turi žiūrėti Max Keizer Bitcoin vaizdo įrašus

Post Dogecoin

Trečiasis CryptRadio kripto stotis paleidžiamas spalio 1 d

Post Dogecoin

Bitcoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

7 Bitcoin atvirukus, kuriuos galite išsiųsti savo kolegoms Bitcoiners

Post Dogecoin

Monetų trumpinys Reikia daugiau monetų atstovų!

Post Dogecoin

Kaip paleisti pelningą Bitcoin kasybos ūkį

Post Dogecoin

Bitcoin nuo USD prieš Auksą - Štai kodėl Bitcoin laimi

Post Dogecoin

13 labiausiai perspektyvių kriptokursų