Tėvo diena Australijoje: dovanų idėjos kiekvienam Bitcoiner tėvui | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Tėvo diena Australijoje: dovanų idėjos kiekvienam Bitcoiner tėvui

Tėvo diena Australijoje: dovanų idėjos kiekvienam Bitcoiner tėvui

Dauguma žmonių yra laimingi, kad turime labai ypatingą herojus pasaulyje, nors jie vadina tėvu. Nėra sakydamas, kiek mūsų tėtis padarė mums, kaip mes tampame, kas mes esame iš esmės dėka mūsų tėvai. Su Tėvo diena Australijoje artėja greitai (7-rugsėjis), neišvengiama klausimas staklės: Ką jūs gaunate savo tėtį už dovana nuo Tėvo diena (ar bet kurią kitą dieną)? Ir jei atsitiktų būti tarp žmonių, kurie aktyviai dalyvavo Bitcoin įvaikinimo judėjimo, galbūt įdomu, kokios yra dabar galima nusipirkti savo tėtį šiemet su populiariausių pasaulio cryptocurrency.

Nesijaudinkite, mes ištirti temą ir sugalvoti įvairių dovanų idėjos ir veiklos krūva, kad tiktų visiems tėvams rūšių!

1. Rankų darbo peilis

Atrodo lauke rūšies dovana būtų klasikinis, kai jis ateina į Tėvo diena. Taigi, jei tavo tėvas turi žygiai arba stovyklaviečių ar bent jau padaryti savo kelią į provincijos kiekvieną kartą, o, kodėl gi ne apsvarstyti gauti jam gana kietas lankstymo ar rankų peilį? Daugiau modernių gabalai yra neįtikėtinai gerai sukonstruotas ir pleiskanoti kaip įspūdingų darbų šiuolaikinio pramoninio dizaino. Įdomu, kur jūs galite gauti vieną iš šių už Bitcoin? Kur bekeliautumėte Knives4Bitcoin, kuri suteikia nuostabus pasirinkimas peiliai visų programų ir estetinių skonių.

2. Modernus menas

Tiesiog kaip ir tėvų, nors, dovanos gali labai skirtis. Taigi, jei tavo tėvas yra tipo mėgautis patrauklumo šiuolaikinio meno tikrai galite padaryti nowrong patikrinę iš Cointemporary, modernų meno galerija, kuri priima mokėjimus griežtai Bitcoin. Įsikūręs VIEN, Austrijoje, ši galerija yra kuruojama užsidegęs šalininkų skaitmeninės valiutos judėjimo, Valentin Ruhry ir Andy paleisti. Turime pripažinti, tiek meno ir galerijos atrodo nepaprastai įspūdingi. Taigi, tokiu būdu Cointemporary jau pavyko ir kad yra novatoriškas visiškai naują ir nuostabų nišą per Bitcoin judėjimo. Taigi, jei jums patinka Cointemporary-Patalpinta meną, apsvarstyti pirkti kai su Bitcoin!

3. Odinė piniginė

Ar apsaugoti jūsų kredito korteles, grynųjų pinigų ar vidutinio dydžio offline Bitcoin tiek, iš aleather dovana walletis kiek klasikinis kaip laukui arba sporto susijusių dovana. Tikras būtinas beveik bet žmogus, odos piniginė yra kažkas, kad gali amžius tikrai gerai, ypač jei rankų darbo iš atrinkti, išskirtinį medžiaga, kaip yra šiuo atveju su siūlomų Bitcoin iki HandAndSew daiktais. Taigi, jei jūs ieškote kryptingai dovana ir žinau, už tai, kad tavo tėvo metai Piniginė reikia pakeitimo, suteikti ši idėja gera dėmesio, nes ji yra ne tik stiliaus pareiškimą, bet ir patikimas ekranas praktinė funkcija.

4. IPad ir iPod odos rankovėmis

Odinė piniginė yra ne tik kietas rankų darbo dovana, kurią galite gauti savo tėtį šiemet Bitcoin. Joli Originalssells kai įspūdingas italų odos ir Olandijos woolfelt rankovėmis iPad Air "," iPad Mini "," iPad "," iPhone "MacBook Air" ir "MacBook Pro" ir "iPod". Jei jūsų tėtis turi bet kurią iš šių prietaisų, nepamiršti galite papildyti juos jam su stilingais rankų darbo aksesuarai.

5. Oda laidas Taco

Kalbėdamas priedai, rankovės yra ne tik įdomus aksesuaras galite gauti savo tėtį už savo dalykėlių. Taigi, jei tavo tėvas yra išlaikyti dalykų švaru, tvarkinga ir organizuoja, o reguliariai naudojant USB laidą arba ausines kelyje ventiliatorius, laidą "Taco gali būti gera tinka dovanai. Vienas tvarka apima tris laidiniai Tacos įpareigotos išvalyti savo maišelį vidų, eikite iš nepatogus atvėsti. Laido Tacos yra prieinami spalvų skaičius.

Jei norite išplėsti savo galimybes rankų darbo daiktais, kodėl gi ne naršyti Etsy anketa Bitcoin bendruomenėje? Nori ją sustiprinti žingsniu, o ieško ne trivialus, įdomus šiuolaikinių dovanos klubo tėvo? Tada jums tikrai turėtų pamatyti Vyriškos skyrių BitDazzle, kuris buvo taikliai pavadintas iš Bitcoin Etsy. Nuo barzdos muilu ryšius su sąsagų, BitDazzle turi ką ji yra, kad jūs ieškote požiūriu nuostabus dovana Jūsų vėsioje tėtis!

6. Elektroninių dalykėlių

Kartais jūs tiesiog norite eiti iš visų jėgų ir ten puikiai tinka dovanų kategorija, kad. Mes esame iš tikrųjų kalbame apie elektroninių dalykėlių. Nors mama negali susirasti nauja technologija patraukli, yra daug tėtis iš ten, kad tikrai padaryti! Taigi, jei tavo tėtis mėgsta naršyti internete ant delninio prietaiso arba be to turi pasenusios išmanųjį telefoną, kad reikia dire naujinimą, gali tikrai pažvelgti į vis jam naują išmanųjį telefoną, su HTC Onebeing tarp labiausiai akivaizdžių viršų pretendentams.

7. Skaniai pavalgyti

Kaip dalis dovana ir dėkingumo ženklas, kodėl gi ne imtis savo tėvą iš už herojus Subsif įkandimo esate Melburne, ar į dėl vyno bet kur kitur stiklo restorane! Tai puiki veikla parodyti savo tėvą, kad jums rūpi, taip pat pasivyti gyvenimo įvykius, o dalintis kažką awesome valgyti. Nors, sąrašą vietų, kad priimti Bitcoin yra ne tai, kad ilgai, dar AirBitz directoryis vienas iš geriausių ir lengviausia naudoti, kad mes rasti internete iki šiol. Tad kodėl gi ne pažvelgti, kas žino, gal ten pat tinkamas vieta eiti į ir mokėti Bitcoin šalia tavęs!

Šis straipsnis buvo paskelbtas kartu su ShopJoy

Teminiai vaizdas: "Wikimedia

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

17 Mažos įmonės, kuriose priimami bitino produktai

Post Dogecoin

15 geriausių Bitcoin animacinių filmų kolekcija

Post Dogecoin

Kaip Bitcoinas lyginamas su kitomis kriptografinėmis valiutomis

Post Dogecoin

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin

Post Dogecoin

10 atpažįstamų Bitcoin haters rinkinys

Post Dogecoin

18 nuostabių Bitcoin Memes

Post Dogecoin

12 svarbiausių Bitcoin leidinių

Post Dogecoin

21 nuostabios Litecoin kalnakasybos platformos

Post Dogecoin

Liberté Mining bando kažką kitokio

Post Dogecoin

8 gydytojai, kurie padės jums jaustis geriau už bitino

Post Dogecoin

13 labiausiai perspektyvių kriptokursų

Post Dogecoin

Sekretoriatas GAW Miners vykdomas tyrimas