Bitcoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Bitcoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Po to, kai '51 proc ataka "neseniai išgyveno iki Bitcoin bendruomenės galimybe, verta žinoti daugiau apie kasybos baseinai galimų į Bitcoin erdvėje.

Nepaisant keleto kalnakasių, palikusių baseinas tuo tarpu, Ghash.io vis dar didžiausia kasybos grupė ekosistemos, su 33 proc maišos kursą šio grafinio vaizdo kūrimo metu. Skaičius atstovauja aiškų sumažėjimą baseine kasyklų valdžią po 42 vyko praėjusią savaitę proc.

Po to, kai '51 proc ataka "gyveno pagal Bitcoin bendruomenės per paskutinę savaitę galimybe, verta žinoti daugiau apie kasybos baseinai galimų į Bitcoin erdvėje.

Ghash.io vis dar yra didžiausias baseinas ekosistemos, su 33 proc maišos kursą šio grafinio vaizdo kūrimo metu. Skaičius atstovauja aiškų sumažėjimą kasybos valdžią po 42 proc nugalėjo praėjusią savaitę.Bitcoin: modernus auksinis skubėjimas? InfografinisKas atsitinka, kai kas nors nusprendžia palyginti Kalifornijos Gold Rush ir naujesnį Bitcoin skubėti? Na, mes sužinome daug įdomių faktų daug, švelniai tariant. Čia yra fantastiška infografika, kad palygina abu reiškinius, todėl daug išmokti ir smagiai!

Šaltinis: WhoIsHostingThis.com


Bitcoin savininkai: ką manau, kad aš darauBitcoin, taip pat gali būti funand vartotojai jį žinome. Taigi, 99Bitcoins rado šį juokingas vaizdą apie Bitcoin paskelbtą Reddit (pagal serversidesandwich) ir negalėjau atsispirti parodyti jums.

(Per LittleVisuals.com)

Kaip ir bet forume, The debatestarted iš karto, su kitas vartotojas sakydamas nesutiko su sudėtimi. Tai vienas buvo kur kas geriau už jį:

Ir todėl, kad mes vis dar negalėjo susitarti, kitoks vartotojas parašė trečią ir išsamesnį variantą:

Kuris iš Jums tinka geriausiai?


Bitcoin: įdomiausia ir atnaujinta Infographic statistikaSvetainėje apskaita-Degree.orgrecently paskelbė šį nuostabų ir užbaigti infographicwith puikių faktai ir statistika Bitcoin.

Ar žinote, kad šiuo metu yra maždaug 11,3 mln skaitmeniniai monetų cirkuliuojančių per web? Ir su rinkos augimu, mes tikimės, kad šis skaičius augs dar labiau.

Per thebitcoinnews.co.uk


Bitcoin prieš bankininkystės infografijąBitcoin yra tikrai keičiasi kaip matome pinigus, bet ypač kaip matome bankų sistemos ir finansų rinkos. Bet yra daug erdvės garsiausių pasaulio cryptocurrency augti! Nes dabar tegul sužinoti daugiau apie skirtumus tarp Bitcoin ir bankų sistemos skirtumus.

Šaltinis: CryptoCoinsNews


Bitcoin prieš Gold InfographicTūkstančius visame pasaulyje, nėra nieko labiau jaudinantis nei Bitcoin... Ne, net aukso. Pasaulyje labiausiai žinomas skaitmeninis moneta išaugo ir šiuo metu yra populiarus pasirinkimas tarp naujų investuotojų.

Check out šį grafinį vaizdą suprasti didžiausių skirtumų tarp Bitcoin ir aukso.

Šaltinis: Mining.com


Bitcoin pasirodė Kas nori būti milijonieriu?Taigi po Simpsonų, Bitcoin jau pasirodė garsios šou "Kas nori būti milijonierius?". Ir klausimas buvo ne viskas, kad pagrindinė! Na, bent jau ne visiškai svetimas cryptocurrency. Check out vaizdo apačioje.

Šaltinis: Imgur.com


2014 m. Banglentinės juvelyrikos kolekcijaAš tikriausiai waaaayyy į daug laisvo laiko į mano rankas, bet aš pradėjau Messing aplink su Photoshop vakar galvojau kaip cool ji būtų, jei viršuje juvelyriniai ženklai būtų įdėti keletą Crypto monetų papuošalų kolekciją. Žinoma aš maniau apie bendrosios grandinės karoliai. Taigi vietoj laukia Bvlgari ar Cartier veikti, aš nusprendžiau sukurti keletą koncepcija skelbimus save.

Štai pirmasis pavyzdys Bvlgari, puikus, visiškai elegantiškas šiek tiek ekstravagantiška išvaizda.


Toliau mūsų Blokuoti grandinės papuošalų kolekcija 2014 yra daugiau ekstremistinių "Aš nesuteikia nusispjauti" Žiūrėk, Blokuoti grandinėje Cartier.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbu, minimalistinis išvaizdą tik vienas blokas....Sriegines Genesis Blokuoti Tiffany & Co.

Turite daugiau idėjų cool skelbimų apie Bitcoin sukurti? Palikite komentarą žemiau, arba tiesiog rašykite man čia.

O taip pat atminkite, kad tai pokštas gerai? Neikite eziukas klausia, kai yra naujos blokas Grandinė karoliai išeina, aš nemanau, kad at Bvlgari žmonės bus dėkingi....

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

Kaip paleisti pelningą Bitcoin kasybos ūkį

Post Dogecoin

Monero apžvalga

Post Dogecoin

Populiariausi penki Amerikos miestai su labiausiai Bitcoin-friendly prekybininkai

Post Dogecoin

12 nuostabių Bitcoin numerių lentelių

Post Dogecoin

13 labiausiai perspektyvių kriptokursų

Post Dogecoin

Vaizdo žaidimų kūrėjas, naudojantis Blockchain technologija, padidina $ 1mm

Post Dogecoin

BTC China Infographic smulkinimas

Post Dogecoin

Litecoin kasybos baseinai: kas yra kas? Infografinis

Post Dogecoin

14 nuostabių Bitcoin naujovių

Post Dogecoin

Monetų trumpinys Reikia daugiau monetų atstovų!

Post Dogecoin

10 Futuristinis arba iš įprastų projektų, kurie priima Bitcoin

Post Dogecoin

Įvadas į Myriadcoin ir trumpą valiutos istoriją