BTC naujokams: suprasti bitumines kainas ir kaip juos pašalinti Infographic | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

BTC naujokams: suprasti bitumines kainas ir kaip juos pašalinti Infographic

BTC naujokams: suprasti bitumines kainas ir kaip juos pašalinti Infographic

Bitcoin ekosistema... Vietoje, kuri yra vienu metu fantastinis ir sudėtingas, ypač naujokams. Bitcoin yra sunku koncepcija suprantama savaime, butit gauna dar blogiau, kai veiksmai, pavyzdžiui, prekybos ar kasyboje einam.

Per Mining.comŠventė Bitcoin penktąjį gimtadienį visame pasaulyje ir interneteLaikas linksmintis! Bitcoin švenčia penktąjį birthdaythis Penktadienį, ilgai lauktas lapkričio 1 ir visame pasaulyje kiekvienais Bitcoiner yra mėgautis savaip dieną.

Prieš penkerius metus, Satoshi Nakamoto paskelbė originalų balto popieriaus, kad pakeitė pasaulį. Taigi, Bitcoin egzaminuotojas buvo greitai kelionė aplink internete sužinoti, kaip tai prasminga etapas yra yra celebratedby į cryptocurrency bendruomenei.

1. Doodle

Svetainėje Mercado Bitcoinhas sukūrė "doodle" švęsti šią dieną. Jūs galite patikrinti savo Facebook puslapį.

2. Kempingas

Seano Outpost, The Pensakola Benamių Informavimo, organizuoja ne Satoshi miške stovyklą.

3. Bitcakes

Mielas žmona padarė šiuos skanus ieškote Bitcakes švęsti datą, pagal šį Redditor.

4. Skatinimas

Į saugaus fizinio Bitcoin gamintojas piniginės Trezor siūlo du produktus už vieno kainą, bet tik po kelių valandų.

5. Smalsumas

Jis atrodo kaip naujokai daug nori žinoti, ką Bitcoin yra, atsižvelgiant į atskleidė Vikipedijos statistika. Tai Redditor sako, kad kasdien vaizdai Bitcoin straipsnių Vikipedijoje viršijo 100.000 peržiūrų per dieną pirmą kartą nuo praėjusių metų balandžio. Bent jau Ši diagrama rodo didžiulį augimą vien per pastarąjį mėnesį.


Kinija reglamentuoja Litecoin keitimąsi visame pasaulyje InfographicKinija yra ne tik kapitonas ir vadas Bitcoin prekybos visoje planetoje, jis taip pat valdančiosios Litecoin, pagal šį grafinio vaizdo atnešė į Jūsų 99Bitcoins.

Šiuo atveju didžiausia biržos į sceną yra Kinijos OKCoin. Bendras tūris nuo Azijos platforma yra toks didelis, jis viršija apimtimi visų kitų biržų.


Coin Brief atnaujinimas iki HTTPS ir kitų atnaujinimųSveiki visi,

Atsiprašome jei viskas atrodo šiek tiek off, ar sunku naršyti šiuo metu. Mes šiuo metu leidžianti įgyvendinti visišką SSL šifravimo Monetų trumpai, kuris nuves šiek tiek laiko tobulinti procesą. Tačiau galutinis rezultatas bus verta, nes visą domeną bus perkeltas į HTTPS ir suteiks papildomą sluoksnį saugumą mūsų vartotojams.

Deja, kai kurie iš mūsų programų yra ne apdorojimo jungiklį labai gerai, ir jį reikia remontuoti (vieną, kuris yra labiausiai pastebimas metu su mūsų pagrindinį puslapį formatu). Mūsų puslapis yra pertvarkyta metu, bet tai ne naujas dizainas.

Galite tikėtis, kad visi kylantys iš mūsų jungikliu https klausimai turi būti sprendžiami per kitą dieną ar dvi, ir, tikiuosi, mūsų naujas puslapis bus atidengtas (potencialiai kartu įdomų naują funkciją, kad mes dirbame jau).

Dar kartą atsiprašome už bet kokią netvarką ar painiavos tai sukelia. Pažadame tai tik laikina!

Pagarbiai,

Monetos Trumpas komanda


Monetų ugnis šachtininkamsKasyba gali būti rimtas verslas daugeliui Bitcoin entuziastai.

Monetų Gaisro buvo vienas iš mano mėgstamiausių vietų aplankyti bendrosios Bitcoin naujienos, bet kai jis ateina į kasybos svetainėje ne visada buvo geriausias ataskaitas, naujienos, vedamuosius, ar nuomones.

Pradedant iš karto, nors aš tikiuosi tai pakeisti.

Mano vardas yra Lee ir aš buvo šachtininkas per pastaruosius metus. Aš prisijungė prie Monetų Fire darbuotojus kaip naujas gyventojas Miner ir aš būsiu atneša jums naujausias cryptocurrency kasybos naujienų, apžvalgų ir daug daugiau.

Turiu kelis atsiliepimus vamzdyje ir negali laukti, kad pasidalinti su jumis. Naujas Monetų gaisro / kalnakasių skyriuje bus pradėta per ateinančius keletą dienų, ir mes tikimės, kad dalintis vėliau į cryptocurrency kasybos pasaulyje su jumis.

Vaizdo mandagumo BKeychain.com


CoinTerra pradeda užsakymus už 16 nm kalnakasiųCoinTerratoday paskelbė savo naujos kartos Bitcoin Miner - Aire Miner ™. Tuo numatomo rezultatų per vatą 5x dabartinės kartos kalnakasių, The 16nm ASIC remiantis AIRE miner dabar galima ribotą Pre-Order laukiamas pristatymo K1 2015.

Po sėkmingo starto TerraMiner IV ™ Bitcoin Miner 2014 sausio CoinTerra dabar priimti išankstinius užsakymus jų naujos kartos Bitcoin Miner, revoliucinės AIRE Miner.

Aire miner, šiuo metu planuojama išsiųsti klientams Q1 2015 yra aukšto efektyvumo Bitcoin Miner remiantis CoinTerra naują 16nm Shiva ™ ASIC planuojama juosta iš 2014 rugsėjo pabaigoje.

Aire miner atneša į rinką ne tik didelių efektyvumo patobulinimų mažame form factor, bet taip pat suteikia precedento galios efektyvumą.

Aire miner dabar galima iš anksto užsisakyti ne įvadinis kaina 2499 $ už vienetą + S / h ribotą laiką. Klientai gali

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

10 Simptomai, kad partneris yra apsėstas Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

10 Futuristinis arba iš įprastų projektų, kurie priima Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin nuo USD prieš Auksą - Štai kodėl Bitcoin laimi

Post Dogecoin

Dogecoin pagrindai

Post Dogecoin

Kas yra DarkSend?

Post Dogecoin

Už maišytuvų

Post Dogecoin

Pranešimai spaudai: Trucoin praneša apie savo partnerystės su NCC ir Presto Financial nutraukimą, taip pat planus pradėti oficialiai pradėti, kad beveik keturis kartus sumažintų senųjų partnerysčių aprėptį JAV valstybėse

Post Dogecoin

7 Bitcoin atvirukus, kuriuos galite išsiųsti savo kolegoms Bitcoiners

Post Dogecoin

8 Mind pučia Bitcoin pasidaro

Post Dogecoin

Šiandien buvo lėtas, bet štai ką laukti per savaitgalį

Post Dogecoin

20 Keista, ką galite nusipirkti Silk Road