Kaip Bitcoinas lyginamas su kitomis kriptografinėmis valiutomis | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Kaip Bitcoinas lyginamas su kitomis kriptografinėmis valiutomis

Kaip Bitcoinas lyginamas su kitomis kriptografinėmis valiutomis

Su dabartine kaina apie $ 600, Bitcoin yra neabejotinai svarbiausias cryptocurrency pasaulyje. Yra daug kitų altcoins ten, bet mums priminti, kad nė artimą Bitcoin galios. Sužinokite daugiau apie skirtumus tarp BTC ir kitų cryptocurrencies skirtumus, bet taip pat, lyginant su kitais mokėjimo būdais.

Šaltinis: Epocha Times "ir" StatistaKaip Bitcoinas naudojamas visoje AzijojeMes visi žinome, Bitcoin yra naudojamas skirtingai iš vietos į vietą ir žemynas, kaip didelis ir įvairus, kaip Azijoje yra ne išimtis. Taigi, svetainė TechInAsia.com nusprendė užduoti kelis cryptocurrency klausimus, susijusius su į kai kuriuos labiausiai garsių Bitcoin verslo regione, siekiant sukurti spalvomis mapthat vaizduojama kaip BTC yra naudojama kiekvienos Azijos šalyje.

Pasak svetainės tyrimą, Bitcoin yra daugiausia matė Azijoje kaip investiciją su daugeliu Bitcoiners padvigubinti cryptocurrency kalnakasių. "Dauguma Bitcoin vartotojai šiose šalyse šoktelėjo dėl Laimėjusi užsidirbti pinigų iš paties Bitcoin", pagal TechInAsia.com.

Antrasis garsiausių naudojimas yra valiutos ir prekių

Svetainė pripažįsta, kad "tai yra, kiek žmonių, tikimasi, Bitcoin yra naudojami" visame pasaulyje.

"Tai Fiat valiuta keitimas naudojami pirkti ir parduoti prekes ir paslaugas. Tai galima padaryti online ar offline bet pirklio, kuris jį priima. "

Svetainė pastebėjau, kad Azijos tautos, kad pamatyti BTC daugiausia kaip valiuta ar preke yra labiausiai išplėtota, tuos, kurie turi pakankamai Bitcoin draugiškas pirkliai ", kad naudojant Bitcoin worthwile".

Pasak TechInAsia "skolinimo ir Minios finansavimo, taip pat patenka į šią skėtis." Tačiau "nepaisant to, kad pirminis tikslas valiuta, tai turbūt mažiausiai išsivysčiusių aspektas Azijoje."

Galiausiai, trečiasis ir paskutinis populiariausias naudojimas Bitcoin Azijoje yra susijusi su finansinių paslaugų ir piniginių perlaidų. Šiuo atveju, tai visi apie "terpėje, o ne pinigų", nes vartotojai nėra susijęs su Bitcoin kainą. "Tiems, kuriems reikia siųsti pinigus į užsienį, Bitcoin yra paprastai gerokai pigiau, skaidresnė, ir lygiai taip pat patogu, kaip tradicinės vielos paslaugą."

TechInAsia.com sako žemėlapis, kuris nėra informacijos apie keliose šalyse, yra nebaigta.


Kaip Bitcoin pakeis nepelno ir savanorišką Infographic sektoriųŠiuo metu yra dešimtys labdaros ir organizacijos visame pasaulyje jau priimantis Bitcoin ir ten daugiau ir daugiau žmonių supranta, cryptocurrency potencialą. Bet kodėl jūsų ne pelno organizacija priimti skaitmeninius dovanas? Tai infografika išvardijami priimti BTC ir kaip tai padaryti privalumų.

Kai kurios organizacijos jau priimantis Bitcoin yra tikrai gerai žinomas kaip Khan Academy ar vandens projektas. Taigi, jei jie yra pasirengę suteikti jai pabandyti, kodėl neturėtų jūsų organizacija (ar net labdaros remiate) daryti tą patį?

Šaltinis: WhoIsHostingThis.com


Kaip fiziniai kriptokoinai veikia InfographicKai kurie žmonės gali paklausti, kodėl žmonės, kurie girti skaitmeninius valiutas nori paversti juos į fizines žetonų. Na, yra keletas privalumų tai, priklausomai nuo jūsų nuomonės dėl šių cryptocoins.

Tačiau šiandien, tai ne apie jų naudingumą ar vertės, šiandien mes norime padėti jums suprasti, kaip šie monetų dirbti. Atėjo laikas Bitcoin eksperto naujausia grafinio vaizdo.


Kaip saugu yra bitcoinai? InfografinisArgi tai ne juokinga, kad kai kurie iš savybių, kurios daro Bitcoin todėl saugus, taip pat funkcijų, kad garsiausias pasaulio cryptocurrency toks patrauklus įsilaužėlių?

Tai infografika, paskelbė Whoishostingthis.com, atskleidžia, kaip saugus jūsų Bitcoins.

Šaltinis: WhoisHostingThis.com


Kaip išgyventi Bitcoin avariją InfographicKaip jūs jau žinote, Bitcoin yra dar nepastovi valiuta, todėl jo vertė gali eiti aukštyn ir žemyn daug kartų per vieną dieną. Paprastai šie pokyčiai yra labai subtilus, bet didelis avarijos niekada iš paveikslėlio.

Dėl šios priežasties, mes sukūrėme šį nuostabų ir visą grafinį vaizdą su visais būtinais kryptimis, siekiant padėti jums susidoroti su Bitcoin avariją. Geriausias patarimas? Niekada neleiskite savo emocijas kontroliuoti. Pažiūrėk!


Kaip paaiškinti Bitcoin savo senelius InfographicJei Bitcoin gali duoti galvos į jaunų žmonių bando suprasti cryptocurrency pagrindus, taip, kaip mes galime paaiškinti skaitmeninės pinigų paslaptis, kad mūsų seneliai?

Ne, tai nėra neįmanoma užduotis... Bent jei turite šios awesome grafinio vaizdo pagalbos.

Infographic paskelbė TechFaster.com

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

Vaizdo žaidimų kūrėjas, naudojantis Blockchain technologija, padidina $ 1mm

Post Dogecoin

20 Keista, ką galite nusipirkti Silk Road

Post Dogecoin

Bitcoin žemėlapis: atsisiuntimai pagal operacinę sistemą Infographic

Post Dogecoin

Liberté Mining bando kažką kitokio

Post Dogecoin

Pranešimai su brangakmeniais

Post Dogecoin

11 populiarių Bitcoin advokatų

Post Dogecoin

20 Pigūs daiktai, kuriuos žmonės gali įsigyti internetu naudodami Bitcoin

Post Dogecoin

Vienerių metų Bitcoin vaizdai: 10 geriausių nuotraukų iš Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

13 Tikimės, kad įmonės priims Bitcoin (gana prašome?)

Post Dogecoin

Kas yra Satoshi Nakamoto? Infografinis

Post Dogecoin

Už scenos BetMoose

Post Dogecoin

8 Mind pučia Bitcoin pasidaro