Pilna ir galutinė Bitcoin Infographic istorija | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Pilna ir galutinė Bitcoin Infographic istorija

Pilna ir galutinė Bitcoin Infographic istorija

Surinkti visus svarbius įvykius, susijusius su Bitcoinin tik vieną vietą istorijoje nėra lengva užduotis, tačiau tai infografika daro tikrai gerą darbą.

Nors naujų istorijų nuolat buvo pranešta visame pasaulyje kasdien, kai yra dar svarbiau, kad kita. Bet tie faktai, kad tikrai nesvarbu visi esame čia, dėka komandos darbą Visual kapitalistinė (per Gizmodo). Jei manote, kad jums buvo trūksta svarbios informacijos apie Bitcoin, imtis šiame grafinio vaizdo išvaizdą ir jums bus tikrai išspręsti savo problemą.Kriptografinė valiuta, kuri gyveno du kartus: Coinye grįžta į InfographicCoinye gyvenimas nėra lengva laikytis. Jei altcoin buvo laikomas miręs tik prieš porą dienų, dabar, matyt, grįžo į gyvenimą ir turi naują "namus" Tuo Coinyetheco.in.

"Priešingai populiarių žiniasklaidos nuomone, mes nesame mirę. Mes dirbame, kad jums keletą naujų įdomių papildymų!", Rašoma svetainės pagrindinį puslapį. Siekdama stenkitės bet daugiau problemų, susijusių su Kanye West ir jo bataliono teisininkų, administratoriai taip pat pridūrė, kad šį pranešimą, pasirašytą "nežinomo šaltinio":

Ar Kanye dalyvavo? Visiškai ne! Norėtume, kad būtų aišku, kad mes esame visiškai nepriklausomi nuo žmogaus, ir ten neturėtų būti painiojamas, kad ketinimų ar kilmės šį projektą. Pavadinimas "Coinye" skirtas tik kaip parodija, o ne nuorodos ar netiesiogiai pritarimo ar dalyvavimo.

Taigi tai dar jei nieko, ir įdomus eksperimentas. Didžiausias iššūkis bus gauti mainai į sąrašą, ir išlaikyti pakankamai kalnakasių bendruomenėje išlaikyti tinklą iki - bet tai yra pirmas. Tai yra monetos pirmasis mėgino Takedown / išmontavimas. Tai suteikia naudingų duomenų ateičiai, kaip elastingos cryptocurrencies yra už kontrolę už banginių manipuliuoti rinkomis.

Bus pirmasis pakeitimas, pagal kurį tam tikri meniniai ir redakciniai parodijas prekių ženklai yra leidžiami Jungtinėse Amerikos Valstijose, dirbti šiuo atveju? Už Coinye sugrįžimo komanda tikisi, kad, nes jie taip pat tikimės, kad sukurti netolimoje ateityje keistis.

Nors tai neatsitinka, čia yra infografika apie Coinye atnešė į Jūsų Bitcoin egzaminuotojas.


Naujoji era pradėta Bitcoin InfographicŠtai puikus infografika, kad apibendrina daug klausimų šiuo metu skelbia ir aptarti 99Bitcoins daug. "THE šifravimo standartas", aiškina, kaip cryptocurrency yra pažymėtas naujos eros šiuolaikinėje visuomenėje pradžią. Nuo pagrindinio informacijos apie mūsų mylimą moneta citatos iš svarbiausių asmenybių, kad kalbame apie Bitcoin. Patikrinkite žemiau!

Per visualcapitalist.com


Šilko kelio išjungimo Infographic numeriaiDaug buvo pasakyta ir parašyta apie Silk Road anketa uždarymo, neteisėto Marketplace administratorius arešto žinomas kaip baimės Pirate Roberts - ar Ross Ulbricht, jei jūs ieškote už savo tikruoju vardu - ir šio istorinio įvykio pasekmių į Bitcoin ekosistema.

Bet mes bet kas jums parodė, visa tai kaip Bitcoin egzaminuotojas: su awesome grafinio vaizdo, kuri renka visą svarbią datain tik viena vieta. Po šio lemiamu momentu, mūsų mėgstamiausia cryptocurrency nuskendo šiek tiek, tada pakils kaip Feniksas, neseniai pasiekti 200 $ etapas.


BitPay Infographic kilimasJei yra kompanija su evoliucija, kuri gali būti palyginti su Bitcoin ir jos istorija, kad įmonė yra mokėjimų apdorojimo platforma BitPay.

Po viršijo savo Kuklus pradžia, BitPay šiuo metu yra didžiulis sėkmės atveju: jis jau pranoko $ 100 milijonų Bitcoin operacijų ir turi daugiau nei 15.500 pirkliai išsibarsčiusios 200 šalių.

Šis yra nuostabi, žinoma, bet tai visada verta prisiminti, kaip mokėjimo procesorius gavo čia. Štai kodėl Bitcoin egzaminuotojas nauja infografika parodyti jums, o šiandien, svabiausia BitPay.


Šis amerikiečių fotografas turi naują Bitcoin įkvėptą projektąMegan Miller yra Los Andžele įsikūrusi photographerthat neseniai nusprendė Kick-off naują projektą Įkvėptas garsiausių pasaulio skaitmeninio monetos vardas.

Bet kaip jūs galite imtis valiuta, neturinčiam fizinės egzistencijos vaizdą? Na, tai yra būtent tai taškas.

Milleris nėra tiksliai fotografuoti Bitcoins, bet objektus, kurie gali būti arba buvo nupirkti su cryptocurrency, taip pat tipiški akimirkų iš tikro Bitcoinersuch Gyvenimas kaip sukurti kasybos įlaidai arba keistis fiat valiutą skaitmeninio pinigus.

Check out kai žemiau savo darbą.

Visi vaizdai iš Megan Miller svetainėje

Susiję straipsniai


Post Dogecoin

Monetų trumpinys Reikia daugiau monetų atstovų!

Post Dogecoin

Kas yra DarkSend?

Post Dogecoin

Monero apžvalga

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin ir Cryptocurrency svetainės visame pasaulyje

Post Dogecoin

7 Įžymių žmonių mintis apie Bitcoin

Post Dogecoin

5 dalykai, kuriuos aš sužinojau iš Amazon, neigia man $ 21K filialo komisijose

Post Dogecoin

Bitcoin nuo USD prieš Auksą - Štai kodėl Bitcoin laimi

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin maišytuvai

Post Dogecoin

Vaizdo žaidimų kūrėjas, naudojantis Blockchain technologija, padidina $ 1mm

Post Dogecoin

12 nuostabių Bitcoin numerių lentelių

Post Dogecoin

Liberté Mining bando kažką kitokio