1-800-Gėlės priims Bitcoin | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

1-800-Gėlės priims Bitcoin

1-800-Gėlės priims Bitcoin

Monetų Gaisro gavo informaciją iš šaltinio 1-800-gėlės, kad jie bus pradėti priimti Bitcoin greičiau.

1-800-Flowers.com, Inc yra gėlių ir dovanų mažmenininkas ir platinimo bendrovė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai buvo vienas iš pirmųjų mažmenininkams naudoti 24 x 7 nemokamu telefono numerį ir tiesioginio pardavimo vartotojams internete.

Monetų ugnis taip pat sužinojo iš kito šaltinio, kad 1-800 Gėlės bus naudojamas Coinbase priimti ir apdoroti mokėjimus už interneto pardavimų pusėje verslo ir Monetų Gaisro sužinojo, kad Chris McCann prezidentas ir brolis įkūrėjas Jamesas McCann (vienas ant dėl reklamos) buvo asmeniškai prižiūrėti derybas tarp 1-800 Gėlės ir Coinbase.

Jie bus prisijungti CheapFlowers.com įmonė, kuri yra dalis Teleflora tinklo ir valdo Impulse Komunikacijos, Inc. Priėmimo Bitcoin dėl gėlėms ir kitiems dovanas internete. Kiti stambūs gėlių įmonių priimantis bitcoins apima BloomNation ir kai teleflora agentus.

Nors informacija šiuo metu yra nedaug mes užmesti akį į situaciją ir turėti tolesnes ataskaitas, nes jie būna.1-800-Flowers praneša apie Bitcoin priėmimąBeveik prieš dvi savaites Monetų Gaisro tik pranešė, kad 1-800-Gėlės būtų pradėti gebėjimą sumokėti su Bitcoin.

Šiandien 1-800-Gėlės ir Coinbase paskelbė, kad jie oficialiai priimti Bitcoin.

Pradedant šį rudenį, Bitcoin prisijungs pažįstamas mokėjimo galimybes, įskaitant Visa, MasterCard, American Express, ir paypal, kurie yra prieinami bendrovės klientų per savo platų šeimos dovanų svetainių, įskaitant 1-800-FLOWERS.COM, FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com ir Stockyards.com.

"Kaip orientuota į kliento įmonę, mes visada ieškome naujų būdų bendrauti su klientais ir didinti jų prekybos patirtį visus savo iškilmingomis progomis," sakė Jimas McCann 1-800-FLOWERS.COM generalinis direktorius ir įkūrėjas. "Bitcoin, kartu su kitais mūsų mokėjimo galimybes, siūlo savo klientams dar vieną labai patogus būdas padėti jiems pristatyti šypsenas svarbių žmonių savo gyvenime."

1-800-FLOWERS.COM pasirinko pirmaujanti Bitcoin platformos Coinbase apdoroti savo Bitcoin mokėjimų. "Mes džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su 1-800-FLOWERS.COM," sakė Fredas Ehrsam, įkūrėjų Coinbase. "Bitcoin tampa vis populiarus būdas padaryti e-commerce pirkinius ir mes stengiamės būti padėti 1-800-FLOWERS.COM klientams padaryti šiuos pirkinius lengvai ir saugiai."

Jie dabar prisijungti CheapFlowers.com įmonė, kuri yra dalis Teleflora tinklo ir valdo Impulse Komunikacijos, Inc. Priėmimo Bitcoin dėl gėlėms ir kitiems dovanas internete. Kiti stambūs gėlių įmonių priimantis bitcoins apima BloomNation ir kai teleflora agentus.


Po 10 mėnesių Moolah pateikia bankroto byląKartą perspektyvus daugelis Dogecoin bendruomenės mula paskelbė, kad šiandien jis bus uždaryti parduotuvę.

Bendrovė neseniai perėmė iš MintPalexchange kuri buvo kentėjo su klaidų ir problemų, nes perėjimo valdymą ir dabar atrodo, kad mainai bus klojinių bent laikinai, nes ši svetainė yra perkeliamos į naują komandą. Nuo šio straipsnio Leidyba metu Mintpal pasirodė neprisijungęs:

Alex Žalioji plačiai kritikuojamų generalinis direktorius mula pareiškė, kad po apie mula,

Po 10 mėnesių, kaip didelės rizikos paleidimo į lakiųjų aplinkoje, mula pasiekė etapą, kai jis negali tęsti veiklos šiandieninėje rinkoje. Su didėjančių išlaidų ir numetant pajamų, o dėl pagrindinių klientų gyvybiškai vykstančio įmonės veiklos skaičius praradimo, mes nebegali toliau funkcionuoti.

Kaip to rezultatas, Moopay LTD bus bankroto ir likvidavimo po administravimo procesą; ir nutraukiant veiklą. Visi turimi vartotojų sąskaitų kliento lėšos yra saugios, ir gali būti atšauktas, kaip įprasta šiuo metu laiku. Jeigu jums nepavyksta atsiimti savo lėšas prieš platforma uždarytas spalio 31, jūs gausite laišką, kuriame prašome jus kur norite lėšos eiti.

Jis paėmė laiko aptarti mula uždarymo įmonės oficialiai dienoraštis, kur jis pakartojo, kad visi vartotojų lėšos yra saugios ir kad visos įmonės turės gauti atitinka iš esmės su kitais kreditoriais ir kad tie, kurie investavo į įmonės gali gauti mokėjimą kartą visas turtas yra likviduojamas, o kreditoriai atsipirko.

Bendrovė aktai klausimus su mėnesinių išlaidų paramos, teisinius ir veiklos išlaidos ir kitos platformos išlaidų, lenkia pinigų srautų ir kad bendrovė nebegali funkcija šiame dirba nuostolingai talpos.


10 000 Bitcoin kasyklų ASIC lustai eina į Europos klientusEuropa pagaliau gavo savo pirmąją partiją Avalon ASIC lustų, kurie buvo pristatyti Šveicarijoje. Tai 10000 prietaisai su 282 MH / s standarto laikrodis galios ir maždaug 300 MH / s tuning kiekvieną, kuris sudaro dalį didesnio siuntos, kurią bendrovė gamina, kurie gali padidinti Bitcoin tinklo hashrate iki 500 proc.

Kadangi šie pritaikyti lustai skirtos minų Bitcoinsrequire yra nustatytas ant PCB prieš vartotojai gali pradėti gaminti cryptocurency, kad ASIC yra išsiunčiami klientams. Tada jie bus nustatyti į kurią vartotojai lentų arba įmonėms, pavyzdžiui, Burnin.

Po užsakymo lustai balandį, prietaisai paėmė 99 dienų atvykti. Pasak Zefyras, kad Reddit vartotojas, kuris platina ASIC, tai yra pirmasis iš septynių partijų, kad atvyks su 10.000 žetonų kiekvienas. Prietaisas turėjo originalią individualų kainą 0.078 BTC, bet Zefyras pridėjo 9,9 proc mokestį už savo paslaugą ir dar 10 procentų mokestį už mokesčių, kurie turėtų pakelti kainą už 0,1 BTC per lustą.

Jei lūkesčiai užfiksuoti Zefyras buvo įvykdytos, lustai buvo išvaryti į Vokietiją už laivybos ir dabar turėtų būti apie savo kelią į klientus. Laimingas kasybos!

Per thegenesisblock.com

Susiję straipsniai


Post ICO

Amerikos verslininkas siekia sustiprinti Blockchain Valley su Tesla pagalba

Post ICO

Australijos mokesčių tarnyba (galiausiai) išleidžia Bitcoin gaires

Post ICO

60 antrojo vaizdo naujienų suvestinė - 2018 m. Sausio 22 d

Post ICO

Ką apie Bitcoin lėktuvą? SkyCraft priima skaitmeninius pinigus

Post ICO

Bitcoin draugiški darbuotojai gali gauti kriptografinę valiutą, nes BitPay naujoji API

Post ICO

Avalon gali gauti 200 milijonų dolerių investicijų ir 20 nm technologiją, kad taptų kalnakasybos rinkos lyderiu

Post ICO

Aš beveik grasinau tariamą Coindeską

Post ICO

Bitcoin jau turi savo bankomatą

Post ICO

Gandai apie Sietlo Seahawksą priimant Bitcoin yra klaidinga

Post ICO

Buvęs bitino keitimas Mt. American Express Gox gavo JAV bankroto apsaugą

Post ICO

Liepos mėn. Atvyksta nauja speciali Bitcoin prekybos platforma

Post ICO

Belgijos Partijos Libertarien nario mokesčiai dabar gali būti apmokami Bitcoin