100 000 Dogecoin dovanų į grandinės radiją | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

100 000 Dogecoin dovanų į grandinės radiją

100 000 Dogecoin dovanų į grandinės radiją

Grandinės Radiowill būti atsižvelgiant į radijo bangomis vakarą pranešti, kad jie bus išvilioti 100000 Ðogecoins per naują dovanų dėl stoties 9pm Rytų mes čia jau mokėsi Monetų Fire.

Doge dig 100K GIVEAWAYis yra įdėti grandine radijo ir kiekvieną dieną 11 val rytų (08:00 Ramiojo vandenyno, 4pmUTC) informacija apie tai, kaip įvesti tą dieną bus suteikta iš.

Oficiali dovanų vyks rugpjūčio 28 po visų įrašų buvo surinkta ir nugalėtojas bus išrinktas atsitiktinai laimėti.

Dėl patekimo į dovanų būdai bus atsitiktinai kiekvieną dieną keletą dienų yra taip paprasta, kaip patekti magišką žodį ant grandinės Radijo svetainę ir kitomis dienomis žiūri už ypatingą Čivināšana per @ChainRadioaccount.

Perėjimas, kuris yra tikrai kreiptis į Doge bendruomenės mes buvo pasakyta, bus unikalius aspektus Doge bendruomenės įskaitant siūlymą būdų patekti per Doge subreddit, kelių skirtingų Doge susijusių svetainių ir per įrašų visoje kai kurių Doge susijusių IRC kanaluose.

Nors duomenys yra negausūs Šiuo metu mes turime patvirtino, kad grafikas grandinė Radijo svetainėje rodo skelbimu vykti 9pm EDT.

Su neseniai mažėja kainų Ðogecoin jis nėra šokiruojantis stotį galėtų atiduoti tokį didelį skaičių monetos, tačiau šis skaičius dar nieko čiaudėti ne bendruomenėje, kuri yra varoma išpylimo mažus lygius valiuta kiti laisvai.13% amerikiečių nori Bitcoin aukso, o Prices Plunge Weekly News UpdateIRS padarė sprendimą dėl Bitcoin, o kai kurie yra tikrai nusivylęs. IRS nusprendė, kad Bitcoin turi būti laikomas turtas, o ne valiuta, o tai reiškia, kad Bitcoin uždarbis bus taikomi didesni mokesčiai. IRS pažymi, kad Bitcoin neturi jokio teisinio statuso bet kurioje jurisdikcijoje, todėl negali būti laikomas valiuta. Nepaisant to, IRS klasifikuoti Bitcoin nuosavybe gali sau leisti Bitcoin vartotojams šiek tiek teisinę apsaugą ateityje, nes valiuta yra bent oficialiai pripažinta.


Beveik 150 BTC pavogta iš Kanados keitimo dėl nepakankamo palaikymo darbuotojoBeveik 150 BTC buvo pavogtas iš Otavos įsikūrusio Bitcoin mainų Kanados Bitcoinsin labai mažai technologijų Heist. Atvejis nutiko 2013 metų spalio mėnesį ir dabar vyksta tyrimas.

Pasak Ottawa Citizen, vagis inicijavo ilgą pokalbį su Granite tinkluose, įmonės hosting Kanados Bitcoins "serverį, o teigdamas, kad keitimasis savininkas Jamesas Grantas. Jis papasakojo palydovas buvo problemų, o naudojant paslaugą ir paprašė sistemos perkrauti į atkūrimo režimą, kuris leido jam lengvai įveikti visas keitimasis saugumo barjerus.

Palydovas, kuris niekada neprašė sukčiaus patikrinti jo tapatybę, suteikiama prieiga prie Granto užrakinta serverio rašikliu, prijungtas prie nešiojamojo kompiuterio ir tada rankiniu būdu "atvėrė duris" Biržai "serverius. Kai viduje, įtariamasis buvo 149.94 BTC iš skaitmeninio piniginėje, maždaug $ 89,000 pagal dabartinį valiutos kursą.

"Tai visiškai absurdiška. Viskas, ką jie darė, buvo eiti į pokalbių sesijos ir sako:" Labas, aš Jamesas Grantas ir turiu serverį su jumis "ir duomenų centro tarė:" Taip jūs darote, ką mes galime padaryti už jus ? ", sakė tikrasis savininkas Kanados Bitcoins.

Rogers Communications, įmonė, kuri valdo Granitas tinklai paskelbė pareiškimą, po incidento. "Situacija aplinkinių Šis klientas yra unikalus šiam klientui, o ne taikomos bet kuriai kitai klientui Rogers duomenų centruose. Rogersas buvo visiškai kooperatyvas su valdžios institucijomis atliekant tyrimą", įmonė paaiškino.

Pareiškime taip pat sakoma, kad Rogersas Duomenų centrai peržiūrėjo savo saugumo procesus po prieštaringai Heist.


1911 United PAC yra pirmasis, kuris palaiko kriptūrymo ir bitcoin-friendly kandidatus1911 Unitedsuper AAM, pirmasis afroamerikietis politinių veiksmų komitetas (AAM) remti prezidentas Obama 2012 metais nusprendė žingsnis į priekį ir tapti pirmąją grupę tokio pobūdžio derliaus paramą, ką komitetas ragina "Bitcoin kandidatai". Kitaip tariant, demokratijos politinių kandidatų, kurie palaiko cryptocurrency.

Be atsargines kopijas Bitcoin, 1911 Jungtinių taip pat priimti Bitcoin per "unikali programa". Sistema leidžia donorai padėti Bitcoin kandidatą pagal AAM palaikoma per Bitcoin-draugiškas masinio finansavimo svetainėje. Šiuo atveju Komitetas dirba su Coinfunder.

"Mūsų programa democratizes žyma procesą", paskelbė PAC atstovas spaudai Frederikas Butler, ant pareiškimo.

"Mūsų organizacijos tikslas yra remti kandidatus, kurie skatina socialinius ir ekonomines laisves, savo piliečių, ir ši programa yra tik pavyzdys, kad pratęsimo. Mes ne tik bando pakeisti politiką, mes norime pakeisti politinio dalyvavimo kultūrą ", jis pridėjo.

1911 United puslapyje Coinfunder buvo sukurtas gruodžio 23 ir nori surinkti 77.26 BTC. Projekto puslapis yra orientuota į artėjančių rinkimų ciklo. "Mes norime, kad mesti savo paramą už laipsnišką kandidato biuro, kuris palaiko Bitcoin (...) Mes norime pasiūlyti kasdien žmonėms galimybę susivienyti ir daryti įtaką politinėje arenoje taip, kad leidžia Bitcoin turi būti vertinamas už tai, ką jis yra - valiuta laisvė ".

Susiję straipsniai


Post ICO

Bitcoin susiduria su didėjančia konkurencija iš kitų visų skaitmeninių valiutų

Post ICO

Aktyvistai nori sukurti naują Bitcoin modelį, kuris galėtų užtikrinti anonimiškumą ir išvengti reguliavimo

Post ICO

Bitcoin fondo pirmas filialas Pietų Azijoje yra iš Bangladešo

Post ICO

9 Kriptotvoros įkvėpimo žaidimai, kuriuos turėtumėte žaisti

Post ICO

Bitcoin exchange Kraken kerta Kanados sieną

Post ICO

Pradedančiojo vadovas Monone (pirkimas, prekyba, kasyba)

Post ICO

3 milijonai JAV dolerių per keturias dienas: klientai ruošiasi gauti Bitcoin kalnakasybos įrangą iš KnCMiner

Post ICO

Išėjo visi Bitcoins ir Litecoins: Lenkijos Bitcoin mainai Bidextreme.pl įsilaužė

Post ICO

Australijos mokesčių tarnyba (galiausiai) išleidžia Bitcoin gaires

Post ICO

Andersenas išmeta dar vieną pasiūlymą didinti limitą

Post ICO

Bitcoin ir vaidmuo, kurį jis galėtų vaidinti B2B bendruomenei

Post ICO

10 Bitcoin mitai suplakti į gabalus