20 Bitcoin ekspertų, kuriuos turėtumėte stebėti Twitter | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

20 Bitcoin ekspertų, kuriuos turėtumėte stebėti Twitter

20 Bitcoin ekspertų, kuriuos turėtumėte stebėti Twitter

Socialinė žiniasklaida yra puikus įrankis sužinoti daugiau apie Bitcoin ir kitų cryptocurrencies, bet jums reikia žinoti, kur ieškoti. Nesijaudinkite, mes esame čia, kad padėtų.

Čia yra 20 Bitcoin ekspertų jums turėtų būti šių Twitter sąrašas.

1. Roger Žiūrėti

Taip pat žinomas kaip "Bitcoin Jėzaus" Roger Versija yra gerai knwon Bitcoin angelas investuotojas ir cryptocurrency evangelistas. Netrukus po Bitcoin kūrinijos, Ver investavo daugiau nei milijoną dolerių į naujus Bitcoin pradedantiesiems kaip Blockchain, ripple ir BitPay.

2. Erikas Voorhees

Erikas Voorhees daugiausia žinomas kaip jis įkūrėjas ir dalinio savininkas Bitcoin lošimo svetainėje Satoshi Dice. Tačiau, Panamos verslininkas daug nuveikė daugiau kaip įkūrimo Bitcoin įmonės Coinapult.

3. Jinyoung Lee Englund

Jinyoung Lee Englund yra viceprezidentas strategijos tuo Digital valiutų tarybos, rizikos užtikrintiems įmonės būstinė yra Niujorke. Ji anksčiau buvo ryšių ir verslo plėtros direktorė Bitcoin fondas.

4. Danas Morhedo

Susipažinkite įkūrėjas ir CEO San Franciske įsikūrusi Pantera Capital, investicinė įmonė orientuota į Bitcoin ir kitų skaitmeninių valiutų. Danas Morhedo įkūrė investicinę bendrovę 2003 metais, iš pradžių daugiausia dėmesio skiriama pasaulinių makro rizikos draudimo fondo investicijų.

5. Jeffas Garzik

Jeffas Garzik buvo Bitcoin branduolys kūrėjas ne BitPay nuo gegužės 2013 gruodžio 2014 Bet Garzik taip pat buvo užimtas su savo projektą: Dunvegan Space Systems "," fizinė, virtualus ir finansinė infrastruktūra, leidžianti kosmoso tyrimams ir kosmoso gyvenvietė.

6. Elizabeth Ploshay

Ploshay yra užimta moteris. Sąskaitos vadybininkas BitPay taip pat yra ne BitGive fondo patarėjas ir valdybos narys Bitcoin fondas.

7. Policininkas Lee

Be to, kad iš Bitcoin fondo narys, policininkas Lee taip pat Šanchajus pagrindu Bitcoin valiutos BTC Kinija, antroji pagal dydį pasaulyje cryptocurrency prekybos platforma "generalinis direktorius.

8. Catheryne Nicholson

Nicholsonas yra generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų BlockCypher, platforma, kuri leidžia kūrėjams lengvai sukurti, prižiūrėti ir apsaugoti visus blockchain programas.

9. Tonis Gallippi

Gallippi yra vienas iš įkūrėjų ir dabartinis pirmininkas Bitcoin mokėjimo procesorius BitPay, didžiausia pasaulyje cryptocurrency kasos procesorius.

10. Perianne Boring

0

Perianne Gręžimo yra steigėjas ir prezidentas Digital Commerce, prekybos asociacijos, atstovaujančios į skaitmeninio turto bendruomenės įsikūrusios Vašingtone interesus rūmų. Ji taip pat yra Kongreso Bitcoin švietimo diena įkūrėjas.

11. Ofir Beigel

1

Bitcoin verslininkas Ofir Beigel yra 99Bitcoins įkūrėjas ir jis neseniai padarė 150 Bitcoin ekspertų sąrašą sekti dėl Twitter.

12. Viktorija van Eyk

2

Viktorija van Eyk yra ne tik prisideda prie CoinDesk ir Bitcoin žurnalą, bet taip pat VP Bendrijos vystymąsi ChangeTip.

13. Jon Matonis

3

Matonis ne tik steigėjų direktorius Bitcoin fondo, bet ir skaitmeninis pinigų ekspertas pripažino cryptoeconomist ir oratorius.

14. Connie Gallippi

4

Connie Gallippi, kad BitPay įkūrėjas Tony Gallippi sesuo, yra BitGive fondo įkūrėjas ir cryptocurrency rėmėjas daugiau nei dešimtmetį patirtį ne pelno sektoriuje.

15. Gavin Andresen

5

Šis "viskas aplink Geek" iš tikrųjų yra vyriausiasis mokslininkas Bitcoin fondas. Masačiusetso pagrindu cryptocurrency ekspertas taip pat yra švino šerdies Bitcoin kūrėjas ne TruCoin.

16. Emilija Spaven

6

Spaven yra vienas iš labiausiai pripažintų Bitcoin žurnalistų ten. Be to, kad CoinDesk generalinį redaktorius, ji taip pat rašo "Forbes" ir vieną kartą dirbo "Google".

17. Andreas M Antonopoulos

7

Antonopoulos neginčijamai vienas iš labiausiai gerbiamų Bitcoin ekspertų kada. California pagrįsta informacija saugumo ekspertas, technologijų, verslininkas ir autorius keliauja aplink pasaulį dalytis žiniomis apie Bitcoin ir cryptocurrency pasaulyje.

18. Brianas Fordė

8

Buvęs Baltųjų rūmų vyresnysis patarėjas mobiliojo ir duomenų naujoves dabar skaitmeninės valiutos direktorius MIT Media Lab.

19. Brianas Armstrongas

9

Įkūrėjų ir generalinis direktorius Bitcoin valiutos Coinbase yra žinoti dalintis savo drąsias prognozes apie socialinės žiniasklaidos.

Patrick Byrne

0

Global mažmeninės prekybos internetu kompanija Overstock.com Vadovas taip pat yra gerai žinomas asmeninė laisvė šalininkas ir Bitcoin rėmėjas.

Ar mes pamiršti ką nors svarbaus? Praneškite mums!

Susiję straipsniai


Post ICO

Bitcoin Foundation išleistas jurisdikcijos įstatymo pagrindas

Post ICO

9 Kriptotvoros įkvėpimo žaidimai, kuriuos turėtumėte žaisti

Post ICO

7,170 BTC pavogtas iš BTER šalto piniginės, Kinijos biržos skelbia lazda

Post ICO

Belgijos Partijos Libertarien nario mokesčiai dabar gali būti apmokami Bitcoin

Post ICO

Anglijos bankas šlovina Bitcoin ir atskleidžia tyrimą dėl skaitmeninės valiutos išleidimo

Post ICO

11 Viešbučiai ir nakvynės namai, kurie priima Bitcoin

Post ICO

Bitcoin užkariauja 1000 dolerių psichologinį etapą: ar kriptografinė valiuta nukreipta į mėnulį?

Post ICO

Bitcoin-friendly platforma Gyft gauna 5 milijonus milijonų investicijų ir išsiplėtė į naujas šalis su kripto valiutos pagalba

Post ICO

Bitcoin fondas yra bankrutavęs, PayPal integruoja BTC ir dar daugiau

Post ICO

Štai pirmasis Bitcoin kūdikis

Post ICO

5 būdai, kaip išnaudoti Bitcoin mažą kainą jūsų naudai

Post ICO

Bitcoin kūrėjas Gavinas Andresenas įtaria, kad dauguma debesų kasybos operacijų yra Ponzi schemos