Money Making su Steemit (Steem Dollars ir Steem Power paaiškinta) | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Money Making su Steemit (Steem Dollars ir Steem Power paaiškinta)

Money Making su Steemit (Steem Dollars ir Steem Power paaiškinta)

A šurmulio daug kas vyksta aplink SteemItin pastaruosius keletą mėnesių. Steemit rūšies socialinės naujienų platformą, kuri moka vartotojai, kurių skaitmeninės valiutos vadinamas Steem parašėte ir upvoting gerą turinį. Pagalvokite apie Reddit, bet su gražiu add-on ir gauti už savo dalyvavimą.

Problema kaip matau jį su Steemit, yra tai, kad ši sąvoka yra tiesiog per sunku suvokti. Yra per daug paini sąvokos. Pavyzdžiui, jūs turite Steemitwhich yra platforma, Steem- skaitmeninė valiuta, Steem galia, Steem dollarsand visa tai tampa vienas didelis mish mentalą nepaaiškinamų sąlygomis. Pabaigoje vidutinis vartotojas, kuris nori pradėti dirbti su Steemit liko sutrikę ir palieka platforma.

Į šį postą aš pabandyti padaryti kai iš šių terminų prasmę ir apskritai platformą, ir padėti jums suprasti, kaip pradėti dirbti su Steemit jei tai, ką jūs norite vykdyti.

Truputis istorijos apie Steem

Steem (skaitmeninis valiuta, neturi būti painiojama su Steemit svetainę) pirmą kartą buvo aprašyta Whitepaper kovo 2016 Steem ir Steemit buvo Beta iki liepos 4 2016 Kai platforma (Steemit) tapo gyva ir mokėjimai buvo padaryti Bendraautoriai, valiuta pamačiau 1800% padidinti savo kainą nuo $ 0,24 iki $ 4.63. Tačiau nuo tada hype pašiurkštinti žemyn ir valiutos pamažu sumažėjo atgal į $ 0,28.

Tai staigus augimas ir greitai mirtis valiutos padarė žmonės įtaria Steem buvo gal tik dar vienas siurblys ir savivartė schema. Tokiu schemos įkūrėjai ir ankstyvaisiais kelio iki valiutos vertę per žiniasklaidos hype ir tada išparduoti savo monetas didžiulį pelną. Žmonės, kurie gauna sužeistas tai yra vėlai staliai, kurie pakimba su monetų daug, kurie prarado savo vertę.

Steemit platforma, tačiau labai išaugo per pastaruosius keletą mėnesių. Štai kaip eismo Steem augo pagal Alexa interneto reitinge:

Visais sąžiningumo Turiu nenaudojama Steem arba Steemit (platforma) asmeniškai, o aš vis dar tik bando išsiaiškinti visa tai iš. Šis straipsnis yra pirmasis žingsnis susigaudyti visa tai...

Steem, Steem dolerių ir Steem Maitinimo paaiškino

Kad kai visai ekosistemai aš pradėjau atkasti "YouTube" vaizdo įrašus apie Steem ir Steemit platforma jausmą, tai yra tikriausiai vienas iš geriausių radau kad daro pilną jausmą:

Jei nenorite žiūrėti visą 12 minučių vaizdo įrašą čia greitai suskirstymas kas paaiškinta tai:

Steem

# 8211; Yra pagrindinis cryptocurrency naudojama galia visą šią sistemą. Tai tarsi plytų, naudojamų kurti Steem dolerių ir Steem galia (bus paaiškinta akimirką). Galite pirkti ir parduoti Steem, spėlioti kaina arba konvertuoti jį į Steem dolerių ir Steem galios. Bet jei jūs nežiūrite spėlioti dėl kainos arba, jei nesate išgryninimo savo Steemit pajamas, nereikia elgtis su Steem tiesiogiai.

Steem dolerių - tai yra Steemit valiuta platformand taip pat žinomas kaip SMD. Tai, ką žmonės siųsti vienas kitam, kai jie Balsuoti už pranešimus apie Steemit. Priežastis tai vadinama Steem Dollaris nes 1 Steem doleris atstovauja bet Steem sumą privalo pasiekti 1 USD, priklausomai nuo valiutos kurso, tuo metu (daugiau ar mažiau).

Tačiau skirtingai Steem, jūs negalite naudoti Steem dolerių už jos ribų Steemit platforma. Jūs pirmiausia turite konvertuoti savo Steem dolerių į Steem ir tik tada galėsite konvertuoti, kad Steem į Bitcoin arba USD.

Priežastis buvo sukurta Steem dolerių, nes steigėjai norėjo Peg į Steem vertę tam tikru būdu prie JAV dolerio, kad žmonės galės prekiauti viduje Steemit bet ne bijoti valiutų kursų svyravimų. Tokiu būdu, jei Jūs prekiaujate, pavyzdžiui, 100 Steem dolerių žinote jūs išvilioti 100 JAV dolerių vertės Steem.

Steem doleris yra tik IOU

Pažadas - jei ir kai jūs nuspręsite pinigų iš jūsų Steem dolerių, gausite Tačiau daug Steem užtrunka gauti tos vertės JAV doleriais. Yra taip pat įsigijo jokių Steem dolerių liko sąskaitoje (šiuo metu 10% per metus) palūkanos. Tai daroma tam, kad incentiivize žmones palikti savo Steem dolerių į savo sąskaitą.

Steem galia

# 8211; Taip pat žinomas kaip SP trumpas, iš esmės yra raktas simbolizuoja, kiek įtakos turite viduje Steemit platforma. Jei jūs turite SP daug jūsų upvotes bus suskaičiuoti daugiau ir įteiks skirtingų autoriai SP ir Steem dolerių, taip pat.

Maitinimui

# 8211; reiškia vis daugiau SP nei upvotes arba pirkti jį per Steem.

Išjungiant

# 8211; reiškia likviduoti savo SP į Steem.

SP gali būti maitinamas žemyn Steem ilgą procesą, kuris trunka 2 sveiki metų. SP laikoma "ilgalaikio investicijų" į Steemit platforma. Štai kodėl, išskyrus tai, daug laiko išgryninti taip pat bares labai aukštos palūkanų normos, skatinti žmones ne išjungti.

Kodėl steem kaina žemyn?

Nors Steem ateitis atrodė labai ryškus, kai jis pradėjo netrukus po to, kai kainos pradėjo nuolat mažėja. Kyla klausimas, jei Steemit yra toks didelis platforma kodėl kaina yra nuolat krenta?

Vienas paaiškinimas, kuris ateina į mano yra tai, kad kainų pokyčiai atspindi pasiūlą ir paklausą tam tikrą valiutą. Kai kaina pakyla - yra daugiau pirkėjų nei pardavėjų, kai jis eina žemyn - yra ir daugiau pardavėjų tada pirkėjai. Taigi prieš Steem buvo gyva nebuvo pardavėjai ne visiems, nes platforma buvo Beta. Žmonės galėtų pirkti tik Steem bet ne pinigų ant jo. Taigi žmonės "nusipirko į Steem svajonė", investuoti pinigus ir laiką sukurti awesome turinį. Šie žmonės buvo gauti už jų turinį, bet jie negalėjo išsigryninti į pinigus.

Kai Steem pradėjo veikti ten buvo Steem vartotojų skubėti išgryninti savo Steem dolerių į Steem, tada išgryninti Steem į Bitcoin ar jų vietine valiuta. Štai kodėl, mano nuomone, kaina mažėjo nuo pat starto. Žmonės neturi jokios faktinės naudojimo Steem nes jis nepriėmė niekur, todėl kai jie kažkiek Steem į savo rankas, jie greitai prekybos ją. Apjungti kad su tuo, kad ten pritrūko paskata investuoti į Steem išskyrus spekuliacijų ir gausite didesnį kiekį pardavėjų, kad vairuoti kainą žemyn.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kad Steem nevisiškai nykstančių po starto, mano nuomone, yra dėl to, kad ne visi jūsų Steem gali būti prekiaujama ne vieną kartą. Steem galios turi 104 savaites apribojimas, kol gali pasipelnyti it all out, todėl šis sustojo kietas padorus nuo kainos ir tapo šiek tiek lengviau valdomas.

Jei pradėti dienoraščių ant SteemIt?

Aš manau, kad milijono dolerių vertės klausimas. Vienas iš gerų dalykų apie Steemit yra, kad jūs galite iš esmės "nukopijuoti ir įklijuoti" sendaikčiai, kurį rašė praeityje. Taigi, jei jūs esate jau Blogger arba turėti tam tikrą gerą turinį norėtumėte pasidalinti tai gali būti verta patikrinti jį ir pamatyti, kaip jis eina. Tiesiog eikite į Steemit, atidaryti sąskaitą ir pradėti komandiravimo.

Asmeniškai aš manau, kad nors Bendrija labai išaugo dar yra ne daug pinigų turi būti atliktas per raštu ant platformos. Manau, kad idėja yra puikus - žmonės turi decentralizuotą Reddit kur galite gauti atlygį už savo pastangas, tačiau vykdymas vis dar toli gražu nebaigtas. Platforma yra labai sudėtinga suvokti ir aš vis dar nesuprantu, kiek ir kada man bus mokama parašėte ar upvoting turinį.

Pakankamai Laimei, vienas iš mūsų rašytojų, Brian, buvo gauti pagrįstą pajamų srautą per Steem ir jis nori pasidalinti savo patirtimi platformos šiandien. Pasiimti jį Brian...

Pastato auditoriją Steem

Taigi, kaip galite savo Rack up nuomonėmis ir upvotes apie Steem? Pirma, kai jis ateina į leidybą internete, turite susitaikyti su tuo, kad ji gali būti Nesėkmę. Tai ypač aktualu, jei dar nesate sukūrė didelę toliau. Nėra Patikimas formulė, kad aš žinau, kad kiekvienas straipsnis bus Smashing sėkmė.

Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant padidinti savo tikimybę sėkmės. Steem iš esmės yra didelė kolekcija mažesnėse bendruomenėse, arba tiksliau, upelių. Apskritai, išdėstymas yra šiek tiek panašus į Reddit ir yra įvairių "žymės ir temos". Siekiant pritraukti nuomonę ir upvotes jūs turite gauti žinoti šias temas ir skaitytojų tipus rasti kiekvieno mini bendruomenei.

Apskritai, temos yra savaime suprantama. "Wolnościowa", "Anarchija", bendra "Politika" žymė, kuri, atrodo, turi pažangią kairę liesos. "Gyvenimas", "maistas", "Menas" ir "sveikatos", keletas kitų populiarių temos. Kai jūs pasirinkdami pranešimų tiek apsvarstyti savo interesus, o taip pat šiek tiek laiko peržiūrėti praeities straipsnius, kurie buvo sėkmingi, o bendras Vibe bendruomenės. Nagrinėdami praeities straipsnių, jūs galite pamatyti, ką veikia. Iki pažinti individualų bendruomenės, turėsite geresnį supratimą apie tai, kaip kreiptis į ir pasiekti, kad skaitytojams.

Iš savo patirties (ir mokslinių tyrimų), dviejų tipų straipsnių linkę mėgautis labiausiai sėkmės. Trumpesnis komentarai, srovė, nesilaikantiems įvykiai ir ilgiau forma intelektiniai kūriniai, kurie tikrai kasti į temą ar problemą, ir apskritai yra labiau "kada nors žalia". Kad būtų aišku, tačiau, jums neturėtų imtis tai kaip kietąjį taisyklė, bet kaip daugiau bendro atspindys vieno rašytojo. Jūs turite padaryti savo mokslinių tyrimų ir būti pasirengę eksperimentuoti, kaip jūs galite atskleisti savo įžvalgomis.

Jeigu jūs einate komentaro maršrutą, jūs ketinate išsiskirti aukščiausią sėkmės tikimybė jei esate pirmasis analizuoti problemą. Analizė turi būti esminiai ir turėtų padaryti centrą arba argumentas. Jei tik pakartoti tai, ką "Reuters" rašo apie problemą, jums nebus siūlanti kaip unikalus turinys, todėl negali gauti kuo daugiau upvotes net jei jūs gaunate skaito.

Su ilgesnį formos pranešimus jums tikrai reikia sutelkti dėmesį į pridėtinę vertę skaitytojams. Parašykite ką nors prieštaringai, arba apsvarstyti problemą iš skirtingų objektyvo. Kitas variantas yra pasiūlyti tikrai žvaigždžių ir nuodugnius tyrimus. Daugelis straipsnių, kad patekti į Steemit viršuje yra ilgesnis forma ir giliau. Šios kritinės analizės vienetų yra tiek patrauklus, ir pasiūlyti skaitytojams daug vertės.

Kaip pranešimus, turite vykdyti savo interesus. Didžioji dalykas, apie Steem, kad yra tiek daug skirtingų temų, ir tiek daug skaitytojai domisi šių skirtingų temų, kad jūs galite beveik neabejotinai rasti tinkamus temas rašyti. Dietos, asmeninės refleksijos, kūrybinių fantastika, Politika, yra daug skirtingų variantų.

Kas svarbu išskirti savo nišą, ir siekti savo aistras. Be to, praleisti laiką bando sukurti intriguojantis, paprastus pavadinimus, kad atkreipti skaitytojų. Ir nepamirškite įkelti aukštos kokybės nuotraukas. Būti sąžiningas, Steem yra vargo tiek, kai jis ateina į įkelti nuotraukas, todėl kai kurie bando praleisti šį žingsnį. Didelė klaida. Papildomas minutę ar dvi praleisti įkelti pic gali pereiti ilgą kelią link piešimo skaitytojams.

Negana to? Būkite nuoseklūs. Dėmesys kokybei. Komentuoti kitų žmonių pranešimų ir vykdykite juos. Savo ruožtu, jie gali sekti paskui tave. Būdamas aktyvus bendruomenėje padės jums sukurti savo vardą ir padėti jums sukurti auditoriją. Laikui bėgant, platus skaičius pasekėjų bus lengviau jums pakartoti sėkmę.

Jei jūs jau savo patirtimi su Steemit aš išgirsti apie ir galbūt išmokti iš savo patirties. Leiskite man žinoti, žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Susiję straipsniai


Post ICO

FTB piniginė pasibaisėtino, o valdžios institucijos nusprendžia, ką daryti su Bitės, užgrobtais iš Šilko kelio

Post ICO

GreenBits premjeros, skirtos Android, naudojant Hardware ir Multisig palaikymą

Post ICO

Pirmasis žvilgsnis į Gems Messenger

Post ICO

60 antrojo vaizdo naujienų suvestinė - 2018 m. Sausio 22 d

Post ICO

Coinpunk dabar yra beta ir laukia kūrėjų

Post ICO

Coinbase paleidžia Multisig Vault ir dabar leidžia klientams valdyti privačius raktus

Post ICO

Padėkit Bitcoin ir padėti Nepalo žemės drebėjimo aukoms

Post ICO

Draper šeimos ir Bitcoin: sūnus šlovina jį, tėvas apie tai sužinojo, o senelis nemyli meilės

Post ICO

FTB stengiasi surinkti 600 000 bitų iš Silk Road Mastermind

Post ICO

BitGo siūlo įmonėms mokumo tikrinimo programą

Post ICO

Bitcoin pasiekia naują Milestone: 10 000 prekiautojų Dabar priimame valiutą

Post ICO

Bitcoinas, kylantis kaip Graikijos žlugimas, tampa viskas, bet neišvengiamai