EBay gali priimti Bitcoin, Kraken padėti likviduoti Mt. Gox ir dar daugiau | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

EBay gali priimti Bitcoin, Kraken padėti likviduoti Mt. Gox ir dar daugiau

EBay gali priimti Bitcoin, Kraken padėti likviduoti Mt. Gox ir dar daugiau

Bitcoin Eksperto sveikina jus į mūsų naujausią savaitraščio suapvalinti su visais svarbiais antraštes iš praeitą savaitę.

Ebay yra "tikėtina" sekti "PayPal: Bitcoin integracija gali atsitikti netrukus

EBay.com dabar "tikėtina", kad atlikite PayPal ir integruoti Bitcoin. Naujienos buvo paskelbta eBay prezidentas Devin Wenig, kuris pareiškė, kad bendrovė yra "labai atvira" į cryptocurrency. Jis pridūrė, thateBay "tikriausiai eksperimentuoti" su skaitmeniniu monetos artimiausioje ateityje.

Wenig aptarė klausimą interviu su "Wall Street Journal metu. "Tiek" eBay "ir" PayPal "yra atvira [Bitcoin] - PayPal eksperimentuoti su juo - ir per mūsų santykius mes linkę daryti tą patį. Aš esu labai atvira į jį ", pridūrė jis.

Visas straipsnis

Amerikos Raudonojo Kryžiaus dabar priima Bitcoin aukas

Amerikos Raudonasis Kryžius paskelbė, kad ji dabar bus priimti Bitcoin per partnerystę su BitPay. Įkurta 1881, Amerikos Raudonasis Kryžius yra oficialus JAV filialas Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio judėjimo. Humanitarinė organizacija teikia pagalbą nelaimės atveju ir skubią pagalbą JAV ir parašė bendros veiklos pajamas ir išlaidas $ 3.4bn savo fiskalinės 2013 m.

Pareiškime, BitPay anketa nepelno informavimo vadovas Elžbieta Ploshay išreiškė savo įsitikinimą, kad partnerystė padėtų vitrina Bitcoin vartotojams dosnumą į dar vieną labdaros organizacija, ir pratęsti, JAV viešai.

Šaltinis: Coindesk

1200 Prekeiviai kad šiemet Bitcoin Juodasis penktadienis didžiausia dar

Jei manote, kad Bitcoin Juodasis penktadienis buvo didelis 2013, šiemet internetu įvykis tikriausiai smūgis jūsų mind.About 1200 pirkliai bus dalis kitą Bitcoin Juodosios penktadienį, surengė svetainėje BitcoinBlackFriday.com, kur visi pardavimo bus rodomas.

Nors renginys buvo tik sukurtas prieš dvejus metus, ji greitai nuėjo tik iš 50 iki 1200 pirklius. Ir, pasak renginio įkūrėjas, yra staigmenų laukia pirkėjų 28 lapkričio. "Mes turime du dalykus planuota. Pirma yra galimybė iš karto įsigyti Bitcoin su savo kreditine kortele: nedidelį kiekį, kaip $ 25 verta. Daugumai žmonių, tai ne per daug rizikos. Ir mes taip pat ketiname turėti [svetainės] kur galima įsigyti kažką už nedidelę pinigų sumą "skyrių, Jon Holmquist sakė CNBC.

Visas straipsnis

Teisėjas svarstys leidžianti Bitcoin Miner Butterfly Labs atnaujinti

Po dviejų dienų argumentus federalinis teisėjas ėmėsi pagal diskusijoje, ar leisti Leawood pagrindu Bitcoin įmonė Butterfly Labs "vėl operacijas po FTC išjungimo anksčiau šiais metais.

Teismas anksčiau išdavė nurodyta laikinojo nurodymo, kad leido bendrovei atnaujinti ir atlikti pasirinkite veiklą, laukdama nutartį.

Šaltinis: BizJournals

Apsikeitimas Kraken padėti išspręsti Mt. GOX "Mistery trūkstamą Bitcoins"

Kraken ir Mt GOX yra firmomis ištirti Japonijos Bitcoin mainų žlugimo. Partnerystė jau patvirtintas Tokijas pagrindu bankroto teismui.

Naujienos neseniai atskleidė Ayako Miyaguchi, kuris vadovauja Kraken operacijas Japonijoje. Pasak Miyaguchi pareiškimą, Payward Inc. Kraken San Franciske įsikūrusi operatorė, padės ištirti mainų kalno griūties GOX, taip pat šimtai tūkstančių Bitcoins praradimas.

Visas straipsnis

"Western Union" susiduria reakciją per pašalinimas spoof Bitcoin skelbimą

"Western Union", kaip pranešama, ėmėsi veiksmų prieš Bitcoin pokštauti vieno iš jos skelbimų, suaktyvina neigiamą reakciją iš šalininkų skaitmeninio valiuta.

Į klausimą parodija buvo vaizdo paskelbtas "Bitcoin" Facebook puslapio Bitcoin entuziastas Dave Aiello, kuris taip pat įdėti jį į Reddit. Spoof, todėl humoristinis palyginimas tarp siunčiant pinigus per Western Union "ir Bitcoin kainą, labai populiarus tarp Redditors, kurie buvo greitai pasidalinti įvaizdį.

Šaltinis: Coindesk

CoinsForTech pradeda Bitcoin-tik rinkoje OneWallet.io

Nauja Bitcoin tik prekyvietė įrengta skaitmeninė piniginė buvo pradėtas šią savaitę Australijoje. OneWallet.io sukūrė Kvinslandas įsikūrusio CoinsForTech, elektronikos internetinėje parduotuvėje, kur išskirtinis mokėjimo būdas, taip pat skaitmeninis pinigų.

Naujas Bitcoin prekybos portalas jau pasirašė daugiau nei 600 produktų ir šiuo metu laivybos visame pasaulyje. Kainos yra labai konkurencinga, bet platforma taip pat garantuoja aukštą pirkėjo apsaugos visų savo produktų, tarp kurių drabužius, kvepalus, laikrodžiai ar net Kasybos mašinos, tarp kitų elektronikos.

Visas straipsnis

Fergusonas viešoji biblioteka apima Bitcoin aukų tarp neramumų

Nesiliaujant protestams, riaušių ir bendrą neramumų į žiuri sprendimo ne apkaltinti pareigūnas Darren Wilson už beginklio 18-erių metų Michael Brown mirties padarinius, iš Ferguson, Misūris gyventojai, randa paguodą mažai tikėtina vieta: The miesto viešoji biblioteka.

Demonstracijos protesto žiuri sprendimu buvo vyksta visą savaitę į Ferguson ir aplink JAV, nes žmonės didmiesčiais visoje šalyje parodyti savo solidarumą. Kaip rezultatas, daug vietos įmonės į St Louis priemiestyje uždarė savo duris ir mokyklos rajone jau uždaryta už savaitę.

Šaltinis: Coindesk

Arnhem pagrindu Spar yra pirmasis olandų parduotuvė priimti Bitcoin

Vienas prekybos centrų dalis olandų grandinės Spar dabar oficialiai priimančio Bitcoin per greitai ir lengvai mokėjimų apdorojimo sistema. Tai pirmasis prekės ženklo prekybos centruose Nyderlanduose priimti cryptocurrency mokėjimus. Šiuo žingsniu, prekybos centras nori padidinti skaitmeninių pinigų priėmimą į Arnhemo miesto (šalia centrinės stoties) ir šalyje.

Tai franšizė Spar parduotuvė dabar yra dalis Arnhemo Bitcoincity projektas, pradėtas gegužės skatinti miesto pirkliai imtis Bitcoin mokėjimų, taip pat ir masinis nacionalinės pastangos, kad apima apie Bitcoin Boulevard Hagoje kūrimą, pavyzdžiui. Arnhemo prekybos centras yra vienas iš 40 verslo įmonių mieste, kuris priima skaitmeninį pinigus, įspūdingą numerį net Nyderlanduose.

Visas straipsnis

Bitcoin barsukai Tolesnis link Sankt Peterburgas Bitcoin konferencijoje

Priešingai baiminasi, kad Rusijos priešiškumas Bitcoin slopina jos augimo ir priėmimo, Sankt Peterburgas Bitcoin konferencija vyks gruodžio 4-ąją, 2014 m.

Sankt Peterburgo Bitcoin Konferencija skatinami pagal praeitą rudenį anketa Cryptoforum konferencijos sėkmė taip pat vyko Sankt Peterburge. Renginys vyks keletas ryškiausių pramonės protus, ekspertų ir apgalvotos lyderių iš cryptocurrency pasaulyje, taip pat teisinių ir užsienio ekspertai, kurie dalinsis savo viziją cryptocurrency plėtros Rusijoje ir visame pasaulyje gruodžio.

Šaltinis: CryptoCoinsNews

Susiję straipsniai


Post ICO

My Dirty Little Bitcoin Secrets hitai # 1 Amazon gauna didžiulę žiniasklaidos aprėptį

Post ICO

Ryan Kennedy iš Moolah užsakyta grąžinti 750 BTC šiandien

Post ICO

ZeroBlock sėkmė: pirmas Bitcoin naujienų kaupiklis nuolat auga ir artėja prie Android

Post ICO

Bitcoin išskirtinė Clipperz platforma persikelia į Islandiją

Post ICO

Blockchain balai užfiksuoja finansavimo apimtį, Filipinai studijuoja E-Peso ir dar daugiau

Post ICO

Bitcoin savaitinių naujienų santrauka, 2013 m. Lapkritis

Post ICO

Pirmasis Bitcoin ATM pradedamas veikti antradienį

Post ICO

Snoop Dogg (tikrai) nori parduoti savo kitą Bitcoin albumą

Post ICO

Bitcoin programinė įranga atnaujinama, JAV paaiškina Bitcoin apmokestinimą ir naujienų atnaujinimą

Post ICO

Dorianas Nakamoto neigia Newsweek istoriją: Aš neturiu nieko bendro su Bitcoin

Post ICO

PayPal prisijungia prie Bitcoin traukinio

Post ICO

Barclays išbando bitino technologijas