Blokų kaupimasis | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Blokų kaupimasis

Blokų kaupimasis

Klausimas:

Mano supratimu, kai žiūri vaizdo įrašus, kad kiekvienas sandoris sugrupuoti į bloką ir pridedamas prie grandinės po patikrinimo. Kadangi grandinės auga laikui bėgant, nebūtų šachtininkas reikalauja vis daugiau galingų super kompiuterius Kasybos? Nebūtų sistema pasiekia droselio tašką, kai kasybos tampa neįmanoma? Tai labai paini sistema vidutinis žmogus, kaip man ir matau, kad jos sudėtingumas bus jos apribojimas dėl vidutinės žmonių ateitį. Tai galų gale institucionalizuota, kai institucijos bus "rūpintis mus". Tiesiog daugiau didelių Bro IMO. Aš turbūt negerai apie šį analizė. Ištaisykite mane.

Atsakymas:

Sveiki Edas,
jis yra vadinamas kasyba sunku ir dėl to, kad yra sunkiau mano naujų monetų po tam tikro blokų kasamas. Čia galiteReikalingas bitcoinas konsultacijoms teiktiKlausimas:

Hi guys... Mylintis info apie savo svetainę ir video. Im vidutinio amžiaus ir naujokas Bitcoin. Atrodo, kad turiu išmokti visiškai naują language.My klausimą. Ar aš esu smulkaus verslo konsultantas. Turiu svetainėje. Noriu pasinaudoti mokėjimą mano konsultavimo paslaugas. Aš nesu pardavėjas, gali būti pasakyti 5-10 mokėjimus per savaitę. Kaip aš einu apie a) skatinti, kad aš sutinku Bitcoin mokėjimų ir 2) ką bicoin piniginės adresą daryti Aš duodu joms. Bet Pagalba / patarimas būtų puiku. PS. Tiesiog padovanojo tau gražią žvakę ant Twitter.

Atsakymas:

Sveiki Pažymėti,
Kai esate labiau susipažinę su Bitcoin, galite įdėti tinkamą pranešimą savo interneto svetainėje ir / arba sąskaitų faktūrų. Jūs netgi galite siųsti pranešimą elektroniniu paštu savo klientams, leisdami jiems žinoti apie savo naujausią mokėjimo parinktį. Aš rekomenduoju, kad jūs susipažinti su Bitcoin Pirma, kaip jūsų klientai gali užduoti jums klausimus apie tai. Jūs taip pat reikia suprasti pagrindai priimti ir saugoti mokėjimų saugiai.

Be komentarų


Pridėti, jei mainams reikia 2 būdų autentifikavimoKlausimas:

Turėtumėte pridėti prie savo atsiliepimus apie mainų ir tt, jei jie reikalauja 2 way autentiškumo.
Kažkas panašaus man be mobilaus įrenginio ir kurie mistrusts Google "tiek daug, kad jis įpratęs įdiegti" Chrome "naršyklę, Coinbase yra iš, pavyzdžiui klausimą, nes jums reikia arba iš dviejų juos naudoti. Tas pats su daugeliu kitų paslaugų, todėl tai būtų vertinga informacija, nes daugelis

Atsakymas:

Ei Frankas,
aš visiškai sutinku, aš stengiuosi išvengti Google kiek įmanoma save. Gavau Trezor vietoj Ledger dėl tos pačios priežasties. Tačiau aš manau, kad jis tiesiog prielaida, kad kiekvienas turi mobilųjį įrenginį šių dienų. Ten tikrai yra mainai, kur tik el.pašto pakaks. Vienintelis Fiat-Crypto keitimo galiu galvoti dabar, kaip kad yra Bitfinex, tačiau jie nebegali aptarnauti JAV klientams. Nepamenu Kraken reikalauti mobiliojo telefono numerį, todėl aš rekomenduoju patikrinti juos.

Be komentarų


Pridėti Satoshi į USD į mano maišelį ir pridėti mano reklamjuostę?Klausimas:

Sveiki Ofir, Ar, jūsų nuomone, man naudojant nuorodą į savo Simple Satoshi USD keitiklis mano maišytuvas Bustedfaucet.com ir galėtumėte mesti savo reklama kažkur į savo svetainę?

Atsakymas:

Ei Loganas,
nedvejodami susieti su Satoshi USD konverteris į savo svetainę, tačiau aš negalės į skelbimą jūsų reklama į laisvą svetainę, tai yra, kaip aš nuolat svetainės veikia. Jei norite įsigyti skelbimus čia yra normos:

Reklamuotis 99 Bitcoins


Ofir

Be komentarų


Adresas išjungtasKlausimas:

Dear Sir / Mam
pls. Padėti

Atsakymas:

Atnaujinta spalio 15, 2017 ne 10:02 am

Sveiki Sunil,
Jūsų adresas yra išjungtas automatiškai, jei pertrauka maišytuvas taisykles. Maišytuvas taisykles galima rasti čia. Paprastai jūsų adresas bus išjungtas automatiškai sistemoje, jeigu viena iš taisyklių yra pažeistas.

Komentarai:

Pakeisti el, taip pat naujas įtaisas, Coinbase siunčia leidimo elektroniniu paštu, kad nebėra. Ką daryti?


Adresas išjungtasKlausimas:

Atnaujinta gruodžio 20, 2017 ne 03:11 pm

Sir Stengiuosi prisijungti ir užpildyti Captcha bet jos sako, kad mano adresas yra neleidžia, Pls help me.

Atsakymas:

Sveiki Deni,
Jūsų adresas yra išjungtas automatiškai, jei pertrauka maišytuvas taisykles. Maišytuvas taisykles galima rasti čia. Paprastai jūsų adresas bus išjungtas automatiškai sistemoje, jeigu viena iš taisyklių yra pažeistas.

Komentarai:

Sveiki, daugumoje atvejų mūsų vartotojai yra išjungtas, nes jie naudoja VPN, kuri yra neleidžiama. Jūs galite atsiųsti mums pranešimą naudojant šią formą: https://99bitcoins.com/contact/with savo elektroninį paštą ir BTC adresą ir mes galime patikrinti.

Sveiki Zsofia,
aš susiduria su ta pačia problema, kaip Dina Zayed mano adresas yra išjungtas, ir aš nenutraukė nors iš taisyklių.

Sveiki Zsofia,
aš taip pat susiduria su ta pačia problema, nors aš nesu nesilaikantiems bet šios taisyklės, manau, kad tai klausimas !!!!

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Bitcoin pradedantiesiems 1

Post Litecoin

Bitcoin skaičiuoklė - skaičiavimas ilgiau (>1 mėnuo)

Post Litecoin

Yra bitcoin-min.org SCAM reklama Facebook?

Post Litecoin

Bitcoin maišytuvas scenarijų ir faucethub

Post Litecoin

Naujas Bitcoin 1

Post Litecoin

Pagalba - kaip užsidirbti bikonus

Post Litecoin

Kaip pakeisti arba pašalinti svetainės nuorodą iš komentarų

Post Litecoin

Grandinės grupė

Post Litecoin

HashFlare šiek tiek investuota

Post Litecoin

Bitman arba spondooles sp 20

Post Litecoin

Cryptonator.com daugiafunkcinis piniginis

Post Litecoin

Bitconnect