Alto moneta | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Alto moneta

Alto moneta

Klausimas:

Jei pirkti pigių GPU krūva ir juos visus kasybos pelningiausią monetą arba 1 ar 2 brangūs GPU kasybos pelningiausią monetą

Atsakymas:

Ei Isiah,
Patarimas: Radeon RX 480 yra viena iš efektyviausių korteles aplink.

Be komentarųAltcoin Hardware WalletKlausimas:

Ar turite kokių nors straipsnį apie altcoin Aparatūra piniginės? Rasime ant wiki.bitcoin.it aš tik rasti vieną altcoin HW piniginę, ir kad taip pat buvo skirta Ethereum tik dabar. Būtų puiku, jei rašote apie altcoin aparatūros piniginės, nes rinka altcoins taip pat yra kylančios rinkos.

Atsakymas:

Sveiki Tonis,
Abi Trezorand Ledgersupports keletas altcoins, galite patikrinti atsiliepimus apie šių aparatūros piniginės pagal nuorodas.

Be komentarų


Ar Altcoiner.net yra teisėtas ar sukčiavimas?Klausimas:

Sveiki, aš bandau rasti teisėtu debesis kasybos vietoje investuoti savo bitcoins ir nustatė Altcoiner.net tai teisėtu arba sukčiai? Taip pat radau Ethtrade.org kuris yra šios dvi svetaines pasiūlyti pelningiausia mano investicijų?

Atsakymas:

Sveiki Emilija.
Sėkmės!

Komentarai:

Scam aukščiausio laipsnio

Žemėlapis, ką daro jums pasakyti Altcoiner.net yra sukčiai?


Altcoiner.net išjungimas?Klausimas:

Ar žinote, jei šis HYIP uždarė? Visi išeinantys sandoriai kol nuo praėjusio penktadienio dar svetainė vis dar pilnai veikia. Ačiū

Atsakymas:

Ei Scott
Tikimės, kad Jūs neišleido daug pinigų į jį.

Be komentarų


Alternatyvūs mainaiKlausimas:

Sveiki Zsofia,

Ar yra alternatyva patikimas keitimasis nuošalyje nuo Bitstamp, kad galiu naudoti įsigyti XRP? Nesu patogus su kyc reikalavimai, Bitstamp prašymai lygiu.

Atsakymas:

Sveiki Brianas,

Beveik visi mainai, kuriose tvarkomi fiat turės šių kyc lankus natūra peršokti per. Tačiau, kaip ir Zsofia sakė, galite išvengti šio vargo perkant Bitcoin naudojant daugiau anoniminį metodą. Perkant BTC tiesiogiai iš per LocalBitcoins.com svetainę ar Bisq app asmeniui yra rekomenduojami metodai.

Tada gali keistis šį BTC už ripple ant Crypto-tik mainais nereikalaujant padaryti daug patikrinimą. Išsami mainų, patikrinkite Poloniex.com, HitBTC.com arba Cryptopia.co.za (yra daug daugiau galimybių!) Ir greitai, šviesos keistis, pabandykite Changelly.com arba Shapeshift.io.


Transferwise alternatyva pirkti BTC tarptautiniu Wire transfer būdu (aš turiu Xapo sąskaitą ir atrodo pats pigiausias variantas)Klausimas:

Ar yra koks nors kitas labai pigiai alternatyva transferwise pirkti bitcoins naudojant tarptautiniu pavedimu? Ekvadoro banko mokesčiai yra labai brangūs, todėl tai yra beveik neįmanoma nusipirkti su rinkos kaina. (Turiu AN xapo sąskaitą)

Atsakymas:

Pigiausias Radau per Bitstamp ir tai, ką aš naudoju, bet jūs vis dar turite banko mokesčius, susijusius su pavedimu.

Komentarai:

Debeto kortelės yra brangūs, nes jie leidžia išskaitymo (daugiau apie tai čia:
BTC-e buvo maždaug ilgą laiką ir yra pigiausias, bet jis taip pat nereglamentuojama, kiek aš žinau, todėl būkite atsargūs su savo pinigais.

Supratau, kad BTC-e kaina yra pigiausias, kad radau. Atrodo, kad jie dirba su pavedimu. Ar yra koks nors pigiausias alternatyva naudoti debetines korteles, Cuz coinmamma ir CEX yra brangūs dabar. (Jie dirba visame pasaulyje)


Amd HD 5450 ir 6350 grafikos plokštę staliniame dell optiplex 780Klausimas:

Prašome turiu AMD HD 5450 ir HD 6350 grafikos plokštę ant darbastalio dell OptiPlex 780.pls patarimų, kaip jį naudoti už mining.the geriausia currencey į mano ir geriausia per Clocking su sudeginimo, geriausia kasybos app ir baseino naudoti.... Ačiū pone.

Atsakymas:

Sveiki Lawrence
Mes turime porą vadovus Mine Ethereumor Zcash, galite patikrinti jų setup. Galite patikrinti https://whattomine.com/ kuris monetos yra pelningiausia jums mano.

Be komentarų


Ar yra mokestis grįžti atgal ir bitkinoKlausimas:

Kai aš buvau šiek tiek moneta piniginė ketinate mokėti vietinius gyventojus, kurie neturi nieko bendro su Bitcoin man reikia perkeliant atgal į dolerius Ir ar yra mokestis eiti atgal ir pirmyn, kaip padaryti Bitcoin pasukite gala, kad aš galite sumokėti mano santechnikas ir tt

Atsakymas:

Sveiki Mykolas,
Norėdami konvertuoti Bitcoin į fiat pinigai, jums teks jį parduoti, arba asmeniui, su Bitcoin ATM arba per mainų. Nebus mokesčius dalyvaujančių, taip. Pirma kasybos moneta siųsti savo Bitcoin į pirkėjo / ATM / keitimo ir tada kokia mokestis pagal ATM / mainų ir pirkėjo (jei naudojate tam tikrą natūra aptarnavimo tarnyba apsaugoti savo prekybą su jais). Šie mokesčiai yra keičiama, tačiau turėtų būti gana maža.

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Pelno gedimas

Post Litecoin

SCAM ME ARBA NOT !!?

Post Litecoin

Ripple-pirkti ar ne pirkti 2

Post Litecoin

Ar galiu naudoti savo dedikuotą serverį žiniatinklio prieglobos paslaugą, kad naudotų bitukinus?

Post Litecoin

Kaip saugiai saugoti altcoinus?

Post Litecoin

Naujas Bitcoin 1

Post Litecoin

Prašau padėti man patikrinti, ar mano nešiojamas kompiuteris tinka kasybos bitumui

Post Litecoin

Monetų pirkimas ir pardavimas 2

Post Litecoin

Nemokami bitukai?

Post Litecoin

Duonos bitino piniginė

Post Litecoin

Kaip ištirti bitcoiną, bitcoino gavybos būdus ir taip pat kas geriausia kasybos programinė įranga?

Post Litecoin

Aš investavo į Bitcoin keletą metų