Ar bituminas apmokestinamas? | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Ar bituminas apmokestinamas?

Ar bituminas apmokestinamas?

Klausimas:

Atnaujinta rugpjūčio 25, 2016 ne 11:56 pm

Aš noriu žinoti, jei man reikia mokėti mokesčius už savo Bitcoins? Gyvenu Norvegijoje.

Atsakymas:

Teisinis statusas Bitcoin priklauso nuo šalies, kurioje gyvenate. Siūlyčiau konsultavimo advokatą priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate nuspręsti, kaip ir, jei turėtų būti apmokestinamos nuo jūsų Bitcoins.

Be komentarųAr Bitcoin altcoin loterijos legit arba sukčiai?Klausimas:

Neseniai mačiau keletą rekomendacijų, kad jei jūs vis dar turėjo Bitcoin kalnakasių ar minties apie tai, kaip į Bitcoin gavyba tada patekti į kasybos loterijoje būtų geriau nei baseine, nes darbo vienetas yra toks didelis dabar. Viena iš vietų, mačiau siūlomų vadinamas Nicehash. Ar esate girdėję apie tai? Išbandžiau, ir tt?

Atsakymas:

Sveiki Mike,
aš girdėjau vardą į postą, bet ne žiūrėti į jį dar. Siūlau gydant visas Bitcoin kasybos įmonėms atsargiai. Prašome įsitikinti, kad jūs skaitote šį, prieš pereinant forwardas dauguma šių svetainių yra arba nepelninga arba tiesiog iš sukčiai.

Be komentarų


Ar įskiepių atnaujinimas yra sunkus?Klausimas:

Aš perskaičiau, kad ten gali būti problemų modernizavimo papildinius per zip failus, pavyzdžiui, čia Easy tema ir papildinių atnaujinimus. Jums reikia išleisti plug-in ant wordpress.org bet kuriuo metu? Ar turite kokių patarimų / nurodymų dėl atnaujinimo rankiniu būdu? Tai plug-in, virš susieta neatrodė dirbti paskutinį kartą vistiek.
andy

Atsakymas:

Aš vis dar diskutuoja, ar įdėti tai į WordPress.org. Vienintelė priežastis, kodėl ne, nes aš nenoriu turėti išlaikyti įskiepiai tiek čia, tiek ten. Atnaujinti rankiniu būdu jums tiesiog reikia pakeisti WP-content / plugins / 99bitcoins-BTC-maišytuvas turinį su naująja versija.
Įskiepis Jums pasidalino čia yra puikus, aš jį išbandyti save, kaip šis procesas iš tiesų yra šiek tiek daugiau sudėtinga.

Komentarai:

Bandys įtraukti juos, kai gaunu laiko.

Tai gerai, bandysiu papildinį vėl kitą kartą, tai labiau tikėtina, aš ką nors blogo, kad kažkas negerai su plug-in. Turėjau atstatyti maišytuvas paskutinį kartą, bet tai nėra gerai, kai jūs turite realius vartotojus, todėl dabar yra geriausias laikas sužinoti. Kai žingsnis po žingsnio instrukcijos atnaujinimo (už žaliems) dėl atsisiuntimo puslapį būtų naudinga.
andy

Ačiū, kad pranešėte man žinoti, puikus. Geras darbas daro šį papildinį.

Mes ką tik įgyvendino automatinį naujinimą, norėdami įskiepiai, todėl jūs galite atnaujinti iš vidaus WP prietaisų skydelio.


Ar jie yra atsidavę šventykloje?Klausimas:

Sveiki! im new visai Crypto-valiutos dalykas ir man buvo įdomu, jei ten buvo skirta kalnakasiai (Im not sure, jei tai teisingas terminas, bet jiems nuoroda į tokius dalykus, kaip Antimer P9) už valiutos išskyrus Bitcoin pvz litecoin ar ethereum ar jei tie dedikuoti aparatūros kalnakasiai gali būti programuojama siekiant iškasti tų kitų valiutos

Ačiū
-dustin

Atsakymas:

Sveiki Dustinas,
Kai monetų bandėme padaryti savo algo atsparus ASIC darant pagrindinis apdorojimo išteklius būtų RAM, o ne skaičiavimais per sekundę (RAM kainuoja daugiau ar mažiau tas pats visiems ir kiekvienas turi prieigą prie high-end RAM, bet kuriant ASIC lustai, kurie gali atlikti daugiau tam tikros rūšies skaičiavimų per sekundę, kas veda prie dideliu asimetrijos tarp ASIC ir GPU / CPU kasybos galia).

Be komentarų


Ar ketinate pridėti ips į WordPress įskiepį?Klausimas:

Ei aš tiesiog įdomu, jei jūs kada nors viskas pridėti IP adresus į WordPress plugin Bitcoin?

Atsakymas:

Jūs galite pereiti į "Statistika" ir pamatyti viršų teigdamas, adresus ir IP. Nematau kokių nors tiesiog išvardyti visi IP, kad teigia, vieta, ten daug daugiau logikos stiprinant aukščiausius teigdamas IP kaip parodyta toje kortelėje.
 

Komentarai:

Jūs žinote, kaip faucethub turi kur jie rodomi adresų ir IP ir teigia, kažkas panašaus, kad reikia eiti į įskiepiai, kad mes kaip administratoriai žinosite info, jei jūs gaunate tai, ką aš sakau,

Taip pat, kai vartotojas įveda savo Bitcoin adresą į savo profilyje yra būdas aš galiu matyti, kaip admin? ar yra tik tai, kad privataus informacijos

Ei Joshas, ​​aš nesuprantu klausimą - Ką reiškia "pridėti IP"? Maišytuvas metu stebi naudotojo IP

Nežinote suprantu dar -Jūs taip pat gali juodąjį sąrašą IP, taip pat per įskiepiai

Aš tiesiog maniau, kad bus lengva mums adminai į juodąjį sąrašą IPS, nes yra būdas į juodąjį sąrašą yra Bitcoin adresą net žinote, kad galite ieškoti savo adresą info, bet vistiek ačiū už atsakymą

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Ar kas nors žino apie dasCoin, ar jis teisėtas?

Post Litecoin

Namibijos doleris į Bitcoin, Bitcoin į Namibijos dolerį?

Post Litecoin

Debesis kasyba (dar kartą žinau, atsiprašau)

Post Litecoin

$ 49 dolerio tinklo mokestis už siuntimą 100 USD? Aš trūksta kažko

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Bitcoin sąlygos

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Valiutų palyginimas

Post Litecoin

Grynųjų pinigų išėmimas iš piniginės

Post Litecoin

Investavimas kaip aukštesnioji mokykla

Post Litecoin

Kasyba su gyvenimo stiliumi galaktika

Post Litecoin

Bitcoin padidinimas