Klausimas Stevenui Hayui | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Klausimas Stevenui Hayui

Klausimas Stevenui Hayui

Klausimas:

Atnaujinta gruodžio 12, 2017 ne 10:58 am

Sveiki Stevenas,

Tikimės, kad jūs don \ 't proto mane klausia tai tiesiogiai jums. I \ 've naujausią informaciją apie problemą mes \' ve anksčiau aptartas žmonių, kurie siunčiami BCH į BTC segwit adresą, kurį aš \ 'd tikrai vertiname jūsų nuomonę apie.

Pirmiausia, btctroubadour updated jo reddit postą (vieną jums minėjau, man), kad pasakyti taip: "Jis atrodo kaip tikra greyhat / Vigilante, dirbant su nežinoma Miner, galėjo vienašališkai reikalauti kai BCH kad buvo" pakimba "į VT-segwit adresais (ty, tie, už kuriuos valdžios raktai buvo užfiksuoti savininkams išleidžia BTC iš tų pačių adresų), kaip paaiškinta šio posto ir komentarai: https://np.reddit.com/r/Bitcoin / komentarai / 7eixcu / recovering_bch_sent_to_segwit_addresses / tiems, kurie yra paveikti to, tai reiškia, kad jums nebereikia kontroliuoti savo BCH (jie buvo "pavogtas" iš greyhat), bet jis, atrodo, siūlo suteikti jiems atgal, jei jūs sutinkate leisti jam išlaikyti 30% už savo paslaugą (arba "paslauga", tačiau jūs žiūrėti į jį). Bet kokiu atveju, ir atsižvelgiant į alternatyvų (100% nuostolių), jūs tikrai turėtų patikrinti, ar jūs paveikė ir nuspręsti, kaip norite tęsti. Tarsi tai buvo nepakankamai, kovoti su, atrodo, būti ~ 2 savaičių terminas, iki "gruodžio 5, 2017 prie 23:59:59 UTC", po kurio atrodo, kad jis manimi nusprendė jis turi teisę laikyti savo pinigus. :( "
Aš tikrai vertiname jūsų mintis šią parinktį. Ar manote, kad tai teisėta? Ar saugu pateikti šiuos duomenis? Ar manote, kad po šio proceso rezultatas bus gauti savo monetų atgal arba atidaryti save iki to, kad jie pavogti A panašiai, kaip žmonės mano ankstesniame punkte padariau pagal greyhat? Jei jis yra teisėtas, ar manote, kad būti "paslaugos mokestis" už tai?

Kind regards,
Kevinas

Atsakymas:

Sveiki Kevinas,
tai tikrai atrodo geresnis nei suteikiant 30% į greyhat. Jei BTC.com mokestį už šią paslaugą, tai tikrai bus daug mažiau nei 30%. Norėčiau pasakyti, kad tai tikrai verta kadro, atsiprašau, kad aš negalėjau atkreipti jums šią galimybę nuo pat pradžių, kaip aš tiesiog nebuvo girdėję apie jį.

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Binanso keitimas

Post Litecoin

Ar galiu naudoti savo namų kompiuterį be jokių problemų su savo OS ar kitomis programomis

Post Litecoin

Crystafox kalnakasių sukčiai ar legitai?

Post Litecoin

Bankai kuria savo elektroninę valiutą, kuri galėtų sunaikinti dabartinę kriptokursų skalę

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Bitcoin maišytuvas scenarijų ir faucethub

Post Litecoin

Ar galiu naudoti savo dedikuotą serverį žiniatinklio prieglobos paslaugą, kad naudotų bitukinus?

Post Litecoin

DasCoin - DasPay - tai tikra kripto valiuta

Post Litecoin

Bitino taisyklės Indijoje

Post Litecoin

Naujas vokiečių bendradarbiavimas. bitnake.com, BTL erdvėje, yra sukčiavimas iš vartų!

Post Litecoin

Adresai

Post Litecoin

Pagalba - kaip užsidirbti bikonus