Kalbant apie Bitcoin įsigijimą | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Kalbant apie Bitcoin įsigijimą

Kalbant apie Bitcoin įsigijimą

Klausimas:

Sveiki, Esu naujas šiame Bitcoin aplinkoje. Vakar, o išgyvena interneto svetainėse Bitcoin. Aš atėjau visoje svetainėje "btcminingtool.win kur aš pasirinktas 1,50 BTC. Tinklalapį narėms apie 1.50 BTC už tik mažą amount.Then mokėjau 0.018 BTC už kasybos mokestį ir 0,05 BTC už perdirbimo mokestį. Ir aš prieglauda \" T gautus Bitcoins iš them.When galiu gauti Bitcoins iš jų, ar tai fake ar sukčiai? Prašome pateikti sprendimą į tai problem.Is įmanoma gauti savo pinigus atgal.

Atsakymas:

Sveiki Murali,
kitą kartą siūlau:

  1. Naudojant Bitcoin sukčiai testbefore investuoti į bet kokią svetainę
  2. Perskaičius šį postą apie Bitcoin investicijų
  3. Perskaičius šį postą apie Bitcoin saugos

Atsiprašome išgirsti apie tai.

Be komentarųDėl mokamų išmokųKlausimas:

Aš dar negavau jokių mokamų outs, kaip aš jau kirto minimalios ribos mokamų out. Tai sukčiai svetainėje?

Atsakymas:

Sveiki,
jei kalbate čiaupo tada ieškokite DUK sectionto išsiaiškinti, kodėl jūs negalite Dotarłeś mokama. Jei vis dar manote, kad yra problema, naudoti kontaktinę formto praneškite mums.

Be komentarų


Dėl virwox ir pirkti parduoti BTCKlausimas:

Sveikinimai,
Labai ačiū, ofir!

Atsakymas:

Ei George
Kiek galiu pasakyti viskas yra dar kaip jie naudojami būti.

Be komentarų


Dėl WordPressKlausimas:

Ei ofir. Norėjau žinoti, kad aš galiu padaryti svetainę kaip HYIP Monitor naudojant WordPress. Jei ne, nei galite pasiūlyti man bet Tinklalapis Builder įrankis priimant HYIP Monitor. Kaip ten bus naujienas daug kasdien atnaujinamas ir yra reikalinga balsavimui Bar taip pat. Taigi jūs galite man padėti Kalbant kad. Aš bandžiau ieškoti atsakymų į jį, bet ne gauti bet. Galite patikrinti GraspGold.com
Ačiū....:)

Atsakymas:

Sveiki Vivek, aš ne paprastai atsakyti į klausimus, kurie nėra susiję su Bitcoin šiame dienoraštyje. Tačiau šiuo atveju pasistengsiu apsieiti mažai žinių, kad aš turiu.
Trumpas atsakymas yra samdyti programuotojo tai padaryti už jus. 

Komentarai:

Kaip jau sakiau, manau, kad tai reikės pagal užsakymą koduojami. Gali būti keletas įskiepių, kurie padės jums nustatyti kai kurių dalykų iki be kūrėjas, bet iš to, ką jūs čia aprašyta Manau jums nebus galės daryti visa tai. Kaip jūs sakėte, manau, kad parama atsakymas buvo tik tam, kad jums įsigyti savo produktą.
Tik dvi mano centų.

Buvau išgyvena kai kurių dienoraščių ir net veiksmus su SiteGround.com pokalbis parama, jie papasakojo, pavyzdžiui, gali būti padaryta paties naudojant WordPress "1 Spustelėkite Diegti. Bet priežastis, kodėl aš nenoriu prenumeruoti savo žodžių, nes jis gali būti už pardavimą. Taigi aš norėjau tai žinoti iš jūsų, kaip jūs per naudojate WordPress. Ar jūs leiskite man žinoti, ar yra tokia Įranga laisvų WordPress, kad aš galiu padaryti HYIP Monitor. Svarbiausia yra sąrašas skyrius ir Balsuok kuris yra sudėtingas, kaip turės būti atnaujinama kasdien taip, kaip pakeisti savo statusą ir perduoti sąrašą iš mokėjimo laukti / sukčiai. Ir aš galiu padaryti komentuoti skyrių už kiekvieną sąrašą, taip pat aš manau, naudojant WordPress. Taigi, jei jūs galite padėti man su šios painiavos bus puikus :-)


Registracija arba Bitcoin pirkimasKlausimas:

Prašome Kaip man Get This Bitcoin? Nes draugas Mind Told Me apie tai, bet nesu patenkinti

Atsakymas:

Sveiki,
yra 2 būdai, kaip gauti Bitcoins:

  1. Juos pirkti - naudokite šį guideto išmokti
  2. Užsidirbti jų - naudoti šią guideto išmokti

Tikiuosi, kad tai padėjo.

Be komentarų


Reguliavimo klausimai IndijojeKlausimas:

Hi 
linkėjimai

Atsakymas:

Sveiki Himanshu,

Jei Govt. Draudžia Crypto tada jums bus tikrai sunku pasitraukti fiat iš Binance savo Indijos banko sąskaitą. Visai tikėtina, kad bankas bus nurodyta blokuoti tokius sandorius. Tačiau jūs vis dar galės atsiimti koduotės iš Binance į savo cryptocurrency piniginės. Tada galite parduoti Crypto privačiai už pinigus ar kitus mokėjimo būdus. LocalBitcoins.com būtų gera svetainė palengvinti tai. Atkreipkite dėmesį, kad aš nesiūlau, kad jūs pažeidžia įstatymus, jei Govt. Draudimai Crypto visiškai, tiesiog nurodydamas, kaip jūs galite gauti aplink draudimą Indijos bankams tvarkymo šifravimo susiję sandoriai.

Be komentarų


Sąryšis tarp mnemoninio sėklos ir privataus raktųKlausimas:

Atnaujinta sausio 16, 2018 ne 08:31 am

Aš sukūriau Bitcoin Piniginė blockchain.info ir man buvo suteikta 12 frazė mnemoninę sėklą ir patarė jį laikyti saugiai kuriant atsarginę kopiją.
Dėkoju …

Atsakymas:

Sveiki Matą, sėklų ir privatus raktas yra labai panašūs terminai, jie reikalingi kontroliuoti savo Bitcoins. Bet jie yra ne tas pats, jie naudojami įvairiais būdais. Sėklos yra naudojama sukurti privačių raktų naudojant algoritmą seriją. Tiek reikia būti saugus, bet sėkla yra pakankamai susigrąžinti savo adresą. Tu gali

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Privatus raktas forking

Post Litecoin

Ar kas nors žino apie dasCoin, ar jis teisėtas?

Post Litecoin

Klausimas Stevenui Hayui

Post Litecoin

Bitcoin padidinimas

Post Litecoin

Legit būdas pirkti bitumines ETH internete iš Egipto su viza, nepašalinta

Post Litecoin

Naujokas iš Brazilijos

Post Litecoin

Cryptonator.com daugiafunkcinis piniginis

Post Litecoin

Californian BoA sąskaita ir Coinbase

Post Litecoin

Kitas nekrologas

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Kaip reikalauti Bitcoin Cash - instrukcijos

Post Litecoin

Kaip saugiai saugoti altcoinus?