SCAM ME ARBA NOT !!? | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

SCAM ME ARBA NOT !!?

SCAM ME ARBA NOT !!?

Klausimas:

Sveiki! Ar kas nors prašome padėti man pamatyti Ši svetainė yra sukčiai man ar ne, kaip jei ji SA sukčiai tada aš įpratęs eiti per savo svetainę nebėra....
 

Atsakymas:

Sveiki Areewan,
Jūs galite rasti mūsų maišytuvas taisykles čia. Mūsų maišytuvas galite atsiimti tik subalansuoti 13000 satoshis, nežinote apie tai, kaip kiti maišytuvas darbas, jie gali turėti savo taisykles.

Be komentarųSCAM, kad gautumėte banko duomenis, kad galėtumėte prekiauti kita valstybe?Klausimas:

Laba diena
man reikia pagalbos kaip man buvo "pasamdė atidaryti Luno ir Kraken sąskaitas ir banko sąskaitą savo šalyje. Ar yra sukčiai kaip šis. Aš neturiu bitcoins ne pinigai turi būti scammed, bet visa tai tik ne sėdėti gerai?

Atsakymas:

Sveiki, Luno ir Kraken yra Bitcoin mainus, kurie taip pat priima banko pavedimu pervesti pinigus. Tačiau aš nesu susipažinęs su informacijos ir atrodo, šešėliai man, kodėl kas nors nori atidaryti sąskaitas biržose. 

Be komentarų


Scammed !!!Klausimas:

Vaikinai paėmė mano 160 $ ​​nematei \ 't suteikti man mano bitų monetos ir niekada grąžinama taip, kitaip tariant u vaikinai scammed mane :(

Atsakymas:

Ei Aaronas
Ofir

Komentarai:

Aš tiesiog elektroniniu paštu jums šiek tiek daugiau informacijos apie mane. Atsakyti į mane, kad mes gauti tai išsiaiškino asap

Gerai aš nulis, bet monetos iš ur svetainėje (arba, o trečioji šalis), jie paėmė mano pinigus ir nesuteikė jai monetų


ScammersKlausimas:

Pradžioje man buvo malonu pradėti investuoti Bitcoin bet kai aš skaityti atsiliepimus iš kelių šaltinių daugelyje biržų įtraukti Coinbase, supratau, kad daug žmonių kenčia nuo prarasti savo pinigus, nes šie mainai yra ten patys arba nulaužė hakeriai apgavikų. Be to menkas klientų aptarnavimo ir jie palikti vieni, arba jie užrakinti savo sąskaitą. Ne galvoti investuoti į šį pavojingą sektoriuje nebėra. Jūsų mintys!

Atsakymas:

Sveiki Ahmad,
Iš tiesų yra daug sukčiai internete daug, bet, kad tik neapsiriboja cryptocurrency pramonėje. Tačiau, yra keletas patikimų svetainių siūlo unikalias paslaugas dėl nuolat auga ir besikeičiančiame technologijų srityje rinkoje. Jei esate kada nors abejojate, ar svetainė yra teisėtas ar sukčiai, aš siūlau jums pasinaudoti mūsų Bitcoin Scam testas tooland bandyti atkreipti savo išvadą. 

Be komentarų


ApgaulėKlausimas:

Esu labai nusivylęs, kad aš kankina per savo tarnybą kaip escro kuris pardavė man paslaugą, negavau, suma yra $ 1300, rasite uždara iš sandorio detales ir I \ 'norėčiau, kad jūs mane surasti sprendimas, ar galite padėti man rasti tinkamą kontaktą atsiųsti mano skundžiasi, ačiū bet kokią pagalbą būti vertinama

Atsakymas:

Sveiki Kamelija, aš nesu įsitikinęs, ką Service tu kalbi. Mes nepateikia jokių sąlyginių įsipareigojimų paslaugų. Taip pat nebuvo pridėti bet kokį sandorį detales. Manau, kad jūs galbūt šią informaciją svetainė klaidingą su kitoje svetainėje, kuri tiekia paslaugą.

Be komentarų


Saugos patikrinimas nepavyko dėl maišytuvo prašymoKlausimas:

Sveiki Ofir, tik norėjau žinoti, jei tai yra normalu gauti šią žinutę "saugumo patikrinimas nepavyko" ant maišytuvas punktą, aš buvo gauti jį per paskutinę savaitę labai dažnai (ne visada) ir jiems atveju nėra normalu, jei žinote, kodėl Aš esu vartų. Mano adresas 3236pPJMjUAH7oGcL5PjgwCMU6XL2MJZau

Ačiū iš anksto

Geriausi linkėjimai!

Atsakymas:

Sveiki Hectoro, mes ištirti šį klausimą ir šaknis sukėlė buvo nustatytas tik dabar. Gal galite patikrinti iš naujo? Jei Jūs vis dar turite problemų, prašome susisiekti su mumis čia.
 

Be komentarų


Saugumo patikrinimas nepavykoKlausimas:

Sveiki. Aš gaunu saugumo patikrinimas nepavyko, kai aš pateikti ieškinį. Kaip man išspręsti šią problemą? Ačiū.

Atsakymas:

Labas Samanta,
prašome įsitikinkite, kad įvedėte Captcha teisingai. Jei jūsų problema išlieka, susisiekite su mumis kontaktą formwith klaidos pranešimą, ir kaip jūs turite ten ir mes toliau tirti.

Be komentarų


Apsaugos kripto valiutaKlausimas:

Aš paklausiau klausimą kitą puslapį ir paspauskite mygtuką "Siųsti". Aš mačiau tai sąrašą ir dabar jis dingo. Ar jūs gaunate tai, ar ne?

Atsakymas:

Sveiki Richardas, 
mes vidutinio iškeltus šiame skyriuje vieną kartą per dieną klausimus, tikriausiai tai kodėl jūs dar nematėte jums klausimą sąraše, nes jis buvo laukiama. Jei Jūs vis dar nematau savo atsakymo po kito dieną, prašome susisiekti su mumis naudodami kontaktinę formą.

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Cryptonator.com daugiafunkcinis piniginis

Post Litecoin

Ar galiu bet kokią monetą naudoti savo Laptop iš Multipool ar bet kurioje kitoje vietoje

Post Litecoin

Bitcoin lošimų apžvalga

Post Litecoin

Pagalba - kaip užsidirbti bikonus

Post Litecoin

Exodus piniginės sąsaja su Ledger Nano S

Post Litecoin

Kasybos operacija

Post Litecoin

Aš investavo į Bitcoin keletą metų

Post Litecoin

Investavimas kaip aukštesnioji mokykla

Post Litecoin

Pelno gedimas

Post Litecoin

Bankai kuria savo elektroninę valiutą, kuri galėtų sunaikinti dabartinę kriptokursų skalę

Post Litecoin

Bitino taisyklės Indijoje

Post Litecoin

GladiaCoin apžvalga ar nuomonė