Išleidžiate bitino iš šalto krepšio neprarasdami likusio | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Išleidžiate bitino iš šalto krepšio neprarasdami likusio

Išleidžiate bitino iš šalto krepšio neprarasdami likusio

Klausimas:

Aš esu sumišęs su paaiškinimą: Jeigu aš turiu pasakyti 3 bitų monetas ir aš siunčiu vieną bitų monetą iš mano šaltą piniginės internetu piniginę importo arba nurašymas [! Daugiau painiavos čia] pasiruošę išleisti jį... Šalta piniginė bus išeikvoti Ar tai reiškia, kad bando praleisti vieną monetą Aš pamečiau kitas dvi? Būtume dėkingi geresnį aprašymą galbūt su Pavyzdžiui apibrėžiantis kiekvieną žingsnį nuo įsteigimo raktą, siunčiant BIT monetų, tikrinimo likučio [kur tai, jei jis has not buvo "nusodrintojo!"? ] O gal turintys įsteigti naują šalto piniginę... Ačiū

Atsakymas:

Sveiki Denisas,
tai daro popieriaus piniginės blogas pasirinkimas naujokų, mano nuomone, nes jie reikalauja gana išsamų supratimą apie Bitcoin naudoti saugiai. Aparatūros piniginės yra daug lengviau ir bus išgelbėti jus nuo šių įvairiais klausimais.

Komentarai:

Turėčiau jau sakiau, kad pakeitimas adresas nėra žinomas jums * iš anksto * - galite atrasti vėliau, naudojant bet kokį blockchain Explorer.Išlaidos iš Iota Paper WalletKlausimas:

Jei aš perduota Jota į popieriaus piniginėje, kaip man vėliau praleisti juos, kai aš noriu gauti juos išjungti popieriaus piniginėje?

Atsakymas:

Sveiki Benas,
Jūs turėsite importuoti arba nušluoti privatų raktą nuo IOTA popieriaus piniginėje į IOTA programinės įrangos ar webwallet. Atlikę mokėjimą, reikia tada generuoti naują popieriaus piniginės tikslais grąžinimo Jota šalto laikymo. Dėl šios priežasties yra ta, kad senoji popierinė piniginės privkey jau bus veikiami (potencialiai), todėl ji nebegali būti laikoma visiškai saugi saugojimui.

Be komentarų


Pradėkite naudoti trezor su coinbaseKlausimas:

Norėčiau žinoti, jei jūs naudojate trezor yra monetas išvežamas iš Coinbase, Esu naujas šiame ačiū

Atsakymas:

Sveiki Haris,

Kas yra Bitcoin Piniginė - Bitcoin Lenta antradienis

Be komentarų


Žvaigždžių kryptinė valiutaKlausimas:

Kas yra už žvaigždžių cryptocurrency technologija?

Atsakymas:

Sveiki Betty,
https://www.stellar.org/papers/stellar-consensus-protocol.pdf

Be komentarų


Žingsnis po žingsnio vadovas pradedantiesiems bitkuinamsKlausimas:

Turėjau keletą informacijos bitus bitcoins ir esu sparčiai besivystanti susidomėjimą šiuo ateityje valiuta. Ar galite būti pagalba, man, kaip pradėti.

Atsakymas:

Ei Akeem, nice to meet you!
Tikiuosi tai padės.

Be komentarų


Vis dar atnaujinamas?Klausimas:

Ar galiu kreiptis, kad mano įmonė paskelbtas šiame puslapyje? https://99bitcoins.com/who-accepts-bitcoins-payment-companies-stores-take-bitcoins/We priimti Bitcoin dabar ir yra kelionių agentūra, įsikūrusi Juta. Mes super excited apie tai ir norite gauti naujienas ten !!! Labai ačiū!

Atsakymas:

Sveiki Becca!
 

Be komentarų


Pavogtas piniginės?Klausimas:

Esu naujas ne Bitcoin, ir tai, ką happened.Blockchain pavogė mano bitcoins keisdami mano piniginėje adresą ir negaliu rasti savo buvusią piniginę. Jie pakeitė mano adresą staigmena. Ką aš galiu padaryti, kad reikalauti, o jei kiti taip pat buvo pavogtas taip pat?

Atsakymas:

Ei Manu Bitcoin Wallet gali turėti daug adresų. Taip pat kai kurie aplankai pakeisti adresus laikas nuo laiko, bet senas adresas išlieka ir jūs vis dar galite prisijungti prie savo Bitcoins. Taigi nemanau, kad Blockchain.info pavogė savo Bitcoins. Pabandykite ieškoti Skiltyje "Nustatymai" ir "adresai" ir pamatyti, jei jūs galite rasti savo Bitcoins ten.

Komentarai:

Ačiū už atsakymą, bet aš bandžiau daug kartų ir nėra būdas pasiekti savo bitcoins.


Paycon laikymasKlausimas:

Ačiū, kad radote mano klausimą. Aš farily nauja cryptocurrency, daugiau sužinoti kasdien. Radau jūsų puslapį, o ieško Trezor vs Ledger patarimai (geras straipsnis, beje), nes aš turiu šiek tiek Bitcoin ir Ethereum. Nors aš čia buvo, radau savo "Paklauskite manęs nieko"... Taigi, čia eina. Tai mano supratimu, kad Paycon buvo pradėtas kaip pokštas, tačiau sukūrė tarsi kultas taip. Štai klausimas: Tie, kurie turi Paycon, kaip jie nuolat tai saugu? Aš nematau Paycon piniginę. Galvojau apie tai šiek tiek į mano dešimties metų senumo sūnėnas, žinote, rizikos įrašą į alt valiuta pasaulyje mažą.

Atsakymas:

Ei Jonas,
http://dogecoin.com/

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Bankai kuria savo elektroninę valiutą, kuri galėtų sunaikinti dabartinę kriptokursų skalę

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Kaip veikia kasybos nauda?

Post Litecoin

Kasybos operacija

Post Litecoin

Naujokas iš Brazilijos

Post Litecoin

Ieško bitucoino iš Indijos coinbase

Post Litecoin

Kaip patikrinti banko laidą coinbase?

Post Litecoin

Geriausias bitų vyno rinkinys

Post Litecoin

Kalbant apie Bitcoin įsigijimą

Post Litecoin

Bitcoin pašalinimo politika

Post Litecoin

Ar mano Bitcoin piniginė yra tokia pat kaip ir viešasis Bitcoin adresas?

Post Litecoin

Kaip siunčiate arba gaukite bitine