Šveicarijos bankas jūsų kišenėje | Lietuviu.globalsciencecollaboration.org

Šveicarijos bankas jūsų kišenėje

Šveicarijos bankas jūsų kišenėje

Klausimas:

Aš jau žiūri Bitcoin Naujienos remiamą BitMedia nuo sausio. Jie reklamuoja Šveicarijos banko kišenėje, kieto piniginėje. Nuėjau į Šveicarijos kišenėje svetainėje check it out. Informacija buvo įtikinantis ir kaina yra patraukli. Bet aš negirdėjau ar matė jokių apžvalgos šį piniginėje niekur kitur. Ar žinote ką nors apie šią prekę? Ar rekomenduotumėte?

Atsakymas:

Ei perlas,
galite, prašome siųsti man nuorodą į svetainę lankėtės. Aš nesu įsitikinęs, kurios svetainės turite omenyje.

Komentarai:

Ši svetainė yra toks geras viltis thatvit pades mums išsamią informaciją apie Bitcoins.Swisscoin IPO pažadėta 2017 m. Rugpjūčio 1 dKlausimas:

Laba diena 99bitcoin, noriu pasinaudoti šia galimybe prašymą ir padėti man taip pat kitiems investuotojams, kad išsiaiškinti, ar atnaujinti su mumis, jei įmanoma apie swisscoin (swisscoin.eu), iš kurių aš esu investuotojas. Gavome patikimai informuoti apie swisscoin platforma, kad moneta bus pradėti prekiaujama viešajame pradedant nuo 1 rugpjūčio 2017, bet iki šiol aš esu dar pamatyti monetą į coinmarketcap. Iki šiol esu dar skaityti bet naujienos apie priežastis, kodėl moneta dar turi būti prekiaujama kaip anksčiau pažadėjo ant monetų svetainėje arba naujienų skyriuje investuotojams prietaisų skydelio.
Vic.

Atsakymas:

Sveiki VIC, Mes iš tikrųjų neturime jokios informacijos apie Swisscoin, todėl mes nesame susipažinę su fono istoriją, kodėl ICO yra atidėtas. Gal galite pabandyti sekti tiesiogiai su kūrėjų komanda arba patikrinti socialinės žiniasklaidos kanalus, jei kiti vartotojai sužinoti daugiau. Kalbant apie būsimą vertę, aš siūlau jums patikrinti savo vaizdo apie tai, kaip Vertiname altcoinand bandyti atkreipti savo išvadą apie Swisscoin.

Be komentarų


Žymėti nekrologo autoriusKlausimas:

Būtų malonu, jei Obituary įrašas būtų nurodyti nagrinėjamo straipsnio autorius (jei yra), be to, visa kita, kad manimi šiuo metu rodomas. Kad būtų išspręsti nesąžiningų žurnalistų ir kitų "ekspertų" parduoda mus, kas iš esmės yra nemokama alternatyva, kurioje jie gali žaisti problemą "aš jums sakiau, kad" žaidimas, jei Bitcoin nepavyksta, arba likti ramus ar net ištrinti savo originalų straipsnį, jei Bitcoin tampa didelė sėkmė. Tai priverstų šiuos dirbtiniais "ekspertai" turėti tam tikrą žaidimo odą, ir amžinai būti atskaitinga už savo "ekspertų prognozes" pagal šias prognozes visada yra sujungtos su jų pavadinimais ir vienas "Google" paieška toli.

Atsakymas:

Jon ačiū už tobulinimo pasiūlymą. Tačiau visi straipsniai Šiuo metu šaltinio nuorodą jais Taigi, manau, išsiaiškinti, kas autorius buvo gana paprasta. Taip pat, jei jie nusprendžia ištrinti straipsnį visada yra interneto Archivethat taupo viską, kad kada nors buvo įkeltas į tinklą.
Tačiau aš suprantu savo tašką "vienas" Google "paieška toli", - pasistengsiu įtraukti autoriaus vardą viduje Google pavadinime bent kur įmanoma. Puikus patarimas!

Be komentarų


Dovanos mokestis?Klausimas:

Tarkime, kad mano tėvai kitoje šalyje atsiųsti 100 bitcoins.
Aš Kalifornijos gyventojas.

Atsakymas:

Sveiki Jake, 
Iš Bitcoin reguliavimas turi labai skirtingą požiūrį kiekvienoje šalyje ir yra skirtumai tarp net JAV valstijų, kaip jos traktuoja cryptocurrencies. Siūlyčiau rasti vietos mokesčių konsultantas, kuris yra susipažinęs su skaitmeninėmis turto ir vietos teisės aktus apie Bitcoin jūsų vietovėje.

Be komentarų


MokestisKlausimas:

Im JAV pilietis ir gyvena Ca. Ar man reikia mokėti mokesčius IRS, kai susiduriame su Bitcoin operacijų? Ačiū.

Atsakymas:

Sveiki Ahmad,
Iš Bitcoin reguliavimas turi labai skirtingą požiūrį kiekvienoje šalyje ir yra skirtumai tarp net JAV valstijų, kaip jos traktuoja cryptocurrencies. Siūlyčiau rasti vietos mokesčių konsultantas, kuris yra susipažinęs su skaitmeninėmis turto ir vietos teisės aktus apie Bitcoin savo srityje, ir jie turėtų būti suteikta siekiant padėti jums.

Be komentarų


Mokyk mane, prašauKlausimas:

Bet tikimybė, galėčiau ką nors pasakyti man, ką daryti... Aš pradedu su kūdikių žingsnių yra kaip investuoti kai kurie, kaip bet neturite žinių. Man reikia žinoti, kad padaryti savo & donts. I reikia žinoti, ką daryti, kur eiti, kaip tai padaryti ir mažiausia suma, man reikia pradėti daryti tai su. Be ne protingas aš žinau, bet visi ištekliai yra daug suprasti man reikia labiau supaprastintos. Padėk man, prašau. Aš prarado bet tikrai norėčiau pagalbos, ir vertiname ją labai. Prašome PM man lcsphx @ yahoo. Com ačiū & god bless

Atsakymas:

Labas Laura,
 


 

Be komentarų

Susiję straipsniai


Post Litecoin

Tiesioginių mokėjimų naudojimas naudojant maišytuvo papildinį

Post Litecoin

Pelno gedimas

Post Litecoin

Kaip siunčiate arba gaukite bitine

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Nemokami bitukai?

Post Litecoin

Savo įsteigtas prieš trečiosios šalies talpinimą

Post Litecoin

Qoinpron pakankamai gerai investuoti?

Post Litecoin

Ripple ir Stratis ateitis

Post Litecoin

Kaip patikrinti banko laidą coinbase?

Post Litecoin

Kasybos operacija

Post Litecoin

Ar tai investicija sukčiai?

Post Litecoin

Minkšta ir kieta šakia